Češi v akci, neděle 30. 5. Na French Open postupují Kvitová a Siniaková

  • Do letošního French Open dnes vstoupili čtyři Češi. Petra Kvitová odvrátila mečbol Greet Minnenové, Jiří Veselý schytal výprask od Karena Chačanova a Kateřina Siniaková vyhrála derby s Marií Bouzkovou. Čtyřiadvacetiletá Miriam Kolodziejová na ITF ve Slovinsku získala svůj sedmý titul, 18letý Dalibor Svrčina na ITF v Mostě slavil svůj premiérový triumf mezi dospělými. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    30. 5., aktualizováno | Aktuality |  3 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (neděle, 30. května 2021)
FRENCH OPEN (Paříž, Francie), 34.367.215 eur, antuka
• Dvouhra muži - 1. kolo •
Chačanov (23-Rus.) - Veselý (ČR) 6-1 6-2 6-3
• Dvouhra ženy - 1. kolo •
Kvitová (11-ČR) - Minnenová (Belg.) 6-7(3) 7-6(5) 6-1
Siniaková (ČR) - Bouzková (ČR) 6-0 4-6 6-2
ITF W25 OTOČEC (Slovinsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - finále •
Kolodziejová (ČR) - Jakupovičová (8-Slovin.) 6-0 6-2
ITF M25 MOST (Česko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - finále •
Svrčina (ČR) - Agamenone (It.) 6-4 7-6(3)
ITF W25 OTOČEC (Slovinsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Mandelíková (ČR) - Mairová (It.) 6-4 4-6 11-9
ITF W15 IRAKLIO (Řecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Novratidouová (Řec.) - Mrowiecová (ČR) 6-4 4-6 10-5
ITF W15 BANJA LUKA (Bosna a Hercegovina), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Svozilová (ČR) - Norinová (Švéd.) 7-6(3) 6-2
Milosavljevicová (Švéd.) - Nováková (ČR) 0-6 7-5 10-7
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Colombová (It.) - Šafářová (8-ČR) 6-4 6-2
ITF M15 IRAKLIO (Řecko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Boyer (USA) - Rys (ČR) 6-2 6-3
Hájek (6-ČR) - Stepanian (Arg.) 7-5 6-2
ITF M15 SKOPJE (Makedonie), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Jovič (Srb.) - O. Horák (ČR) 6-4 6-3
Michnev (2-ČR) - Eskič (Srb.) 6-2 6-0
J1 BYTOM (Polsko), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Menšík (1-ČR) - Strzelecki (Pol.) 6-2 6-1
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Bartuséková (Pol.) - Heiderová (ČR) 7-6(2) 6-3
Bozová (Pol.) - Křenková (ČR) 6-3 6-1
Štruplová (4-ČR) - Niewiadomská (Pol.) 4-6 6-3 10-8
Šálková (6-ČR) - Šwierczyňská (Pol.) 6-1 6-2
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Štruplová (4-ČR) - Valenteová (It.) 6-1 6-2
Šálková (6-ČR) - Koralniková (Pol.) 6-3 6-1
J4 OBERPULLENDORF (Rakousko), antuka
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Molnarová (2-Maď.) - Závišková (ČR) 6-0 6-1
Aschenbergerová (Něm.) - Hejtmánková (8-ČR) 4-6 7-5 10-7
Perelyginová (7-Rus.) - Lukešová (ČR) 6-3 6-2
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
30.05.2021 13:01Od: jklejna gratulace
Pavlíncesmile, smile
[ Reagovat ]
30.05.2021 12:02Od: Fransoas Miriam Kolodziejová
Je to skvělé,že se jí podařilo vyhrát titul.Gratulace.Konkurence i v nižších soutěžích je velká.
[ Reagovat ]
30.05.2021 11:47Od: Vaslab Miriam Kolodziejová
Super úspěch smile
Do žebříčku se jí díky výhře připočte velmi slušných 65 bodů a dost si tedy polepší.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist