Češi v akci, sobota 26. 3. Siniaková v Miami vzdala, Muchová nenastoupila

  • Kateřina Siniaková na prestižním podniku v Miami vzdala utkání třetího kola, Karolína Muchová k němu ani nenastoupila. Jonáš Forejtek na challengeru v Lille skončil v semifinále. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    26. 3., aktualizováno | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (sobota, 26. března 2022)
WTA 1000 MIAMI (USA), 8.369.455 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 3. kolo •
Savilleová (Austr.) - Siniaková (ČR) 6-0 1-0 / skreč
Ósakaová (Jap.) - Muchová (ČR) / bez boje
• Čtyřhra - 1. kolo •
Muhammadová/Šibaharaová (USA/Jap.) - Bouzková/Hradecká (8-ČR) 4-6 6-3 12-10
ATP CHALLENGER LILLE (Francie), 67.960 eur, tv. povrch / hala
• Dvouhra - semifinále •
Berankis (1-Lit.) - Forejtek (ČR) 6-4 6-4
ATP CHALLENGER ZADAR (Chorvatsko), 45.730 eur, antuka
• Čtyřhra - finále •
Kolář/Vavassori (3-ČR/It.) - Agamenone/Guinard (It./Fr.) 3-6 7-6(7) 10-6
ITF W15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - semifinále •
Tkačevová (-) - Šálková (ČR) 4-6 6-1 6-1
Fangzhou Liu (2-Čína) - Klimovičová (ČR) 6-1 6-3
ITF M25 QUINTA DO LAGO (Portugalsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Matusevich/Paris (3-Brit.) - Jermář/Pecák (ČR) 6-4 6-4
ITF M25 OPATIJA (Chorvatsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - semifinále •
Valkusz (7-Maď.) - Vrbenský (5-ČR) 6-2 3-6 6-4
• Čtyřhra - finále •
Babič/P. Tsitsipas (2-Chorv./Řec.) - Bonadio/Vrbenský (1-It./ČR) 6-3 4-6 10-8
J1 VILLENA (Španělsko), antuka
• Dvouhra dívky - semifinále •
Bartůňková (1-ČR) - Peyréová (6-Arg.) 6-3 6-4
J2 SANTO DOMINGO (Dominikánská republika), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - finále •
Petr (1-ČR) - Daryabeigi (USA) 4-6 6-3 6-2
J4 KÁHIRA (Egypt), antuka
• Dvouhra chlapci - semifinále •
Filip (1-ČR) - Van Raemdonck (3-Belg.) 6-4 6-1
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Filip/Zimmermann (1-ČR/Rak.) - Scotuzzi/Van Raemdonck (3-It./Belg.) 6-1 4-6 10-5
J4 ANTALYA (Turecko), antuka
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Panáček/Rachmatullajev (2-ČR/Kaz.) - Karakas/Toker (Tur.) 6-3 6-1
J3 MOHAMMEDIA (Maroko), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Rais (7-ČR) - Tahri Joutey (Mar.) 6-4 6-1
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
 
 
 
TOPlist