Čilič má nového trenéra. Je jím krajan Vedran Martič

  • Marin Čilič se po vynucené pauze zaviněné pandemií koronaviru vrátí s novým koučem po boku. Chorvatského šampiona US Open 2014 povede krajan Vedran Martič, který před dvěma měsíci ukončil dlouhodobou spolupráci s Karenem Chačanovem.
    18. 3., 15:43 | Aktuality |  0 komentářů
    M. Čilič a V. MartičM. Čilič a V. Martič 
     
  • Profil hráče

Martič nebude mít na starosti pouze aktuálně 37. hráče světa a chorvatskou dvojku Čiliče. V prosinci se totiž stal novým kapitánem chorvatského daviscupového týmu.

S Čiličem tak spolupracoval před necelými dvěma týdny během domácího utkání s Indií. Bývalý třetí hráč světa v Záhřebu obě dvouhry vyhrál bez ztráty setu a výrazně své zemi pomohl k postupu na listopadový finálový turnaj.

Společné tažení měli zahájit už před týdnem v Indian Wells, ale kvůli pandemii koronaviru bylo dění na ATP přerušeno minimálně do 26. dubna.

Martič, jenž před dvěma měsíci skončil dlouhodobou spolupráci s elitním ruským tenistou Karenem Chačanovem, by měl šampionovi US Open 2014, finalistovi Australian Open 2018 a majiteli 18 turnajových trofejí pomoci k cestě zpět do elitní desítky, do které se Čilič marně snaží vrátit od loňského května.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist