Arkhipov, Bobrov - Staeheli, Steinegger

16.10.2018, 14:45, Futures 2018, osmifinále, tvrdý p.
Arkhipov Petr 1 : 0
(6-4, 1-0)
Staeheli Luca
Avatar -. Žebříček čtyřhry 1338. Avatar
12. 12. 1994 Datum nar. 8. 3. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Bobrov Bogdan   Steinegger Yannik
Avatar 480. Žebříček čtyřhry 847. Avatar
16. 9. 1997 Datum nar. 11. 9. 2000
185 cm Výška -
74 kg Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/1 - 3/1 - - -
2018 3/1 - 3/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/12 3/5 1/6 0/1 - -
2019 0/5 0/1 0/3 0/1 - -
2018 3/6 2/3 1/3 - - -
2017 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 13/18 2/10 11/7 0/1 - -
2019 1/2 0/1 1/1 - - -
2018 10/8 1/2 9/5 0/1 - -
2017 0/1 0/1 - - - -
2013 1/1 1/1 - - - -
2012 1/6 0/5 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 95/100 55/55 38/43 2/2 - -
2020 11/8 2/1 8/6 1/1 - -
2019 29/22 22/15 7/7 - - -
2018 22/20 14/11 8/9 - - -
2017 15/25 9/15 6/10 - - -
2016 10/10 2/5 8/5 - - -
2015 5/10 4/6 1/4 - - -
2014 3/5 2/2 0/2 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/18 8/9 2/7 0/2 - -
2020 0/1 - - 0/1 - -
2019 6/10 5/5 1/4 0/1 - -
2018 3/6 2/3 1/3 - - -
2017 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/28 6/10 5/8 14/10 - -
2020 3/5 - 1/1 2/4 - -
2019 12/12 1/4 0/3 11/5 - -
2018 7/8 2/3 4/4 1/1 - -
2017 3/3 3/3 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Arkhipov / Bobrov 1   6 1       OF
Staeheli / Steinegge 0 4 0      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, F, 20.10.2018
  Klego / Manso - Arkhi / Bobro 2:0
Futures 2018, SF, 19.10.2018
  Arkhi / Bobro - Tessa / Viber 2:1
Futures 2018, ČF, 18.10.2018
  Arkhi / Bobro - De Be / Delag 2:0
Futures 2018, OF, 16.10.2018
  Arkhi / Bobro - Staeh / Stein 1:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Beaup / Ernae - Arkhi / Sokol 2:0
Futures 2019, ČF, 14.02.2019
  Hidal / Manso - Arkhi / Voron 2:1
Futures 2019, OF, 12.02.2019
  Arkhi / Voron - Du To / Rosen 2:1
Futures 2018, OF, 07.11.2018
  Halia / Shche - Arkhi / Davyd 2:1
Futures 2018, F, 03.11.2018
  Arkhi / Sonki - Davyd / Schel 2:0
Futures 2018, SF, 02.11.2018
  Arkhi / Sonki - Diep / Manso 2:1
Futures 2018, ČF, 01.11.2018
  Arkhi / Sonki - Cordo / Mora 2:0
Futures 2018, OF, 31.10.2018
  Arkhi / Sonki - Blanc / Jonco 2:1
Futures 2018, SF, 26.10.2018
  Berto / Stein - Arkhi / Voron 2:1
Futures 2018, ČF, 25.10.2018
  Arkhi / Voron - Barys / Cordo 2:0
Futures 2020, ČF, 26.11.2020
  Palov / Pokor - Bobro / Danil 2:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Bobro / Danil - River / Shche 2:0
Futures 2020, OF, 17.11.2020
  Maamo / Makhl - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 10.11.2020
  Kadhe / Orlov - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 30.09.2020
  Desco / Micha - Bobro / Shche 2:0
Futures 2020, SF, 04.09.2020
  Marek / Vansh - Bobro / Gakho 2:0
Futures 2020, ČF, 02.09.2020
  Bobro / Gakho - Mazur / Slyep 2:0
Futures 2020, OF, 01.09.2020
  Bobro / Gakho - Konts / Manaf 2:0
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Pokot / Shyla - Bobro / Sachk 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Bobro / Sachk - Hampe / Oberl 2:0
 
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Frawl / Rosen - Staeh / Stein 2:1
Futures 2019, OF, 09.04.2019
  Bachm / Tabri - Staeh / Stein 2:0
Futures 2019, OF, 02.04.2019
  Beaup / Pauwe - Staeh / Stein 2:0
Futures 2019, OF, 19.03.2019
  Govea / Samah - Staeh / Stein 2:0
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Heyma / Nouza - Staeh / Stein 2:0
Futures 2018, OF, 20.11.2018
  Balte / Rapp - Staeh / Stein 2:0
Futures 2018, OF, 16.10.2018
  Arkhi / Bobro - Staeh / Stein 1:0
Futures 2018, ČF, 12.10.2018
  Rober / Schot - Staeh / Stein 2:1
Futures 2018, OF, 09.10.2018
  Staeh / Stein - Gabas / Mugel 2:0
Futures 2018, OF, 03.09.2018
  Balze / Disch - Staeh / Stein 2:0
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Frost / Samue - Aichh / Staeh 2:0
Futures 2019, ČF, 28.11.2019
  Berto / Masur - Paul / Staeh 2:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Paul / Staeh - Aaes / Heger 2:0
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Arrec / Pena - Naser / Staeh 2:1
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Naser / Staeh - Catan / Inser 2:0
Futures 2019, F, 31.08.2019
  Balte / Belli - Staeh / Wenge 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Staeh / Wenge - Taylo / Taylo 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Staeh / Wenge - Nouza / Skoch 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Staeh / Wenge - Aerne / Benci 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Taylo / Taylo - Paul / Staeh 2:0
Futures 2020, OF, 27.10.2020
  Cazau / Drogu - Riedi / Stein 2:0
Futures 2020, ČF, 30.09.2020
  Erler / Pichl - Cubel / Stein 2:0
Futures 2020, OF, 29.09.2020
  Cubel / Stein - Jeben / Schel 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Paul / Stein - Bolud / Ojeda 2:0
Futures 2020, OF, 04.03.2020
  Cabra / Faria - Paul / Stein 2:0
Futures 2020, OF, 19.02.2020
  Musch / Seife - Paul / Stein 2:0
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Poull / Tabur - Paul / Stein 2:1
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Paul / Stein - Reven / Reymo 2:1
Futures 2019, SF, 22.11.2019
  Bouqu / Dussi - Stein / Stric 2:0
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Stein / Stric - Rober / Schot 2:0
 
 
 
 
TOPlist