Addison, Delaney - Crepaldi, Pokotilov

14.05.2019, 13:40, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Addison Aaron 2 : 1
(4-6, 6-3, 10-8)
Crepaldi Erik
Avatar 829. Žebříček čtyřhry 552. Avatar
12. 11. 1995 Datum nar. 4. 5. 1990
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou L
- Profesionál od -
Delaney Jesse   Pokotilov Boris
Avatar -. Žebříček čtyřhry 1334. Avatar
14. 11. 1998 Datum nar. 27. 5. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Addison Aaron
Delaney Jesse
Crepaldi Erik
Pokotilov Boris
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 1/1 0/3
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/3 - 0/3 - - -
2019 0/3 - 0/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 48/70 15/19 31/45 - 2/6 -
2019 14/8 5/2 9/4 - 0/2 -
2018 8/12 4/2 4/10 - - -
2017 8/13 4/11 3/1 - 1/1 -
2016 9/17 2/2 6/14 - 1/1 -
2015 7/16 0/2 7/12 - 0/2 -
2014 1/3 - 1/3 - - -
2012 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/12 - 2/12 - - -
2019 2/4 - 2/4 - - -
2018 0/3 - 0/3 - - -
2017 0/2 - 0/2 - - -
2016 0/3 - 0/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 219/165 66/58 120/74 33/33 - -
2019 18/18 5/6 13/12 - - -
2018 26/14 6/4 15/7 5/3 - -
2017 38/26 13/12 20/11 5/3 - -
2016 21/16 9/4 11/7 1/5 - -
2015 29/27 10/8 15/14 4/5 - -
2014 45/25 10/11 27/9 8/5 - -
2013 30/26 10/8 12/9 8/9 - -
2012 12/12 3/5 7/5 2/2 - -
2011 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 11/19 7/11 4/8 - - -
2019 4/8 1/1 3/7 - - -
2017 2/3 2/3 - - - -
2016 2/3 2/3 - - - -
2015 1/4 1/4 - - - -
2014 1/1 - 1/1 - - -
2013 1/0 1/0 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Addison / Delaney 2   4 6 10     OF
Crepaldi / Pokotilov 1 6 3 8    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 17.05.2019
  Jalov / Staně - Addis / Delan 1:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Addis / Delan - Crepa / Pokot 2:1
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Kalov / Lomak - Addis / Purce 2:0
Futures 2019, OF, 31.07.2019
  Addis / Purce - Boris / Chaiy 2:0
Futures 2019, F, 15.06.2019
  Addis / Green - Congc / Nishi 2:0
Futures 2019, SF, 14.06.2019
  Addis / Green - Adams / Kovap 2:0
Futures 2019, ČF, 14.06.2019
  Addis / Green - Chin / Ng 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Addis / Green - Alam / Boris 2:1
Futures 2019, ČF, 24.05.2019
  Celik / Kalov - Addis / Putte 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Addis / Putte - Crepa / Tsits 2:0
Futures 2019, ČF, 17.05.2019
  Jalov / Staně - Addis / Delan 1:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Addis / Delan - Crepa / Pokot 2:1
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Lim / Md Sh - Delan / Grova 1:0
Futures 2019, OF, 04.06.2019
  Ehara / Katay - Delan / Schou 2:0
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Chin / Ng - Delan / Kawak 1:0
Futures 2019, OF, 29.05.2019
  Delan / Kawak - Hobbs / Hui 2:1
Futures 2019, ČF, 17.05.2019
  Jalov / Staně - Addis / Delan 1:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Addis / Delan - Crepa / Pokot 2:1
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Pervo / Tsits - Delan / Roump 2:0
Futures 2018, OF, 02.10.2018
  Purce / Sadle - Delan / Ibrah 2:0
Futures 2018, OF, 25.09.2018
  Okamu / Vurad - Delan / Sheph 2:0
Futures 2018, OF, 18.06.2018
  Brenn / Sonki - Cajig / Delan 2:0
 
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Bradl / Lakat - Crepa / Pokot 2:1
Futures 2019, OF, 29.05.2019
  Artun / Viver - Crepa / Pokot 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Addis / Delan - Crepa / Pokot 2:1
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Clayt / Johns - Crepa / Pauwe 2:1
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Cukie / White - Crepa / Rober 2:0
Futures 2019, OF, 01.08.2019
  Crepa / Rober - Benya / Maker 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Alkot / Bobor - Crepa / Jandr 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Borg / Houke - Crepa / Jandr 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Crepa / Jandr - Dhoe / Pisan 2:0
Futures 2019, F, 29.06.2019
  Craig / Ivano - Crepa / Strom 2:1
Futures 2019, SF, 28.06.2019
  Crepa / Strom - Borge / Cabra 2:1
Futures 2019, ČF, 27.06.2019
  Crepa / Strom - Bayar / Greni 2:1
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Crepa / Strom - Gurev / Shume 2:0
Futures 2019, SF, 26.07.2019
  Beran / Cukie - Pokot / Struv 2:1
Futures 2019, ČF, 25.07.2019
  Pokot / Struv - Artun / Viver 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Pokot / Struv - Gonca / Torre 2:0
Futures 2019, ČF, 10.07.2019
  Falle / Jeben - Berna / Pokot 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Berna / Pokot - Niv / Zigan 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Bolud / Orteg - Pokot / Zhurb 2:1
Futures 2019, OF, 18.06.2019
  Cohen / Zonde - Ovcha / Pokot 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Bradl / Lakat - Crepa / Pokot 2:1
Futures 2019, OF, 29.05.2019
  Artun / Viver - Crepa / Pokot 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Addis / Delan - Crepa / Pokot 2:1
 
 
 
 
TOPlist