Bellier, Heyman - Blanchet, Schott

10.09.2019, 19:45, Futures 2019, osmifinále, hala
Bellier Antoine 2 : 0
(6-2, 6-2)
Blanchet Ugo
Avatar 649. Žebříček čtyřhry 1119. Avatar
18. 10. 1996 Datum nar. 5. 1. 1999
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Heyman Christopher   Schott Hugo
Avatar 648. Žebříček čtyřhry 942. Avatar
8. 10. 1993 Datum nar. 5. 9. 1996
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Bellier Antoine
Heyman Christopher
Blanchet Ugo
Schott Hugo
Hala 3/1 0/1
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/1 - - 3/1 - -
2019 3/1 - - 3/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - - 0/1 - -
2019 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 111/79 36/28 52/29 23/21 - 0/1
2019 8/8 4/2 1/4 3/2 - -
2018 18/17 3/6 6/5 9/5 - 0/1
2017 20/14 4/4 13/6 3/4 - -
2016 29/13 9/6 14/1 6/6 - -
2015 29/18 14/6 13/9 2/3 - -
2014 7/7 2/2 5/4 0/1 - -
2013 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 44/38 19/18 10/11 15/9 - -
2019 8/7 2/4 - 6/3 - -
2018 9/6 2/2 0/1 7/3 - -
2017 13/9 9/6 3/2 1/1 - -
2016 1/1 - - 1/1 - -
2015 4/5 3/3 1/2 - - -
2014 8/8 2/2 6/5 0/1 - -
2013 1/0 1/0 - - - -
2012 0/2 0/1 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 13/23 3/11 8/6 2/6 - -
2019 6/11 1/5 4/3 1/3 - -
2018 3/7 2/5 - 1/2 - -
2017 2/4 0/1 2/2 0/1 - -
2016 2/1 - 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 23/44 4/11 12/20 7/13 - -
2019 5/7 3/4 2/2 0/1 - -
2018 11/18 1/4 6/9 4/5 - -
2017 3/6 0/2 - 3/4 - -
2016 0/8 0/1 0/5 0/2 - -
2015 4/5 - 4/4 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Bellier / Heyman 2   6 6       OF
Blanchet / Schott 0 2 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Bellier Antoine
Heyman Christopher
Blanchet Ugo
Schott Hugo
 Synot tip
1.13
4.42
Průměrný kurs
1.13
4.42
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 13.09.2019
  Brouw / Smits - Belli / Heyma 2:0
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Belli / Heyma - Lakat / Laure 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Belli / Heyma - Added / Olive 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Belli / Heyma - Blanc / Schot 2:0
Futures 2019, F, 13.09.2019
  Brouw / Smits - Belli / Heyma 2:0
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Belli / Heyma - Lakat / Laure 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Belli / Heyma - Added / Olive 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Belli / Heyma - Blanc / Schot 2:0
Futures 2019, F, 31.08.2019
  Balte / Belli - Staeh / Wenge 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Balte / Belli - Moghi / Pariz 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Balte / Belli - Kopp / Leuch 2:1
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Balte / Belli - Veldh / Zima 2:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Ehrat / Wenge - Belli / Bonzi 2:1
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Nikla / Virta - Belli / Fribe 2:0
Futures 2019, F, 13.09.2019
  Brouw / Smits - Belli / Heyma 2:0
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Belli / Heyma - Lakat / Laure 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Belli / Heyma - Added / Olive 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Belli / Heyma - Blanc / Schot 2:0
Tampere challenger, OF, 23.07.2019
  Elias / Sousa - Heyma / O'Con 2:1
Milán challenger, ČF, 27.06.2019
  Brkic / Pavic - Bonad / Heyma 2:0
Milán challenger, OF, 25.06.2019
  Bonad / Heyma - Annov / Olive 2:0
Parma challenger, ČF, 20.06.2019
  Behar / Escob - Bonad / Heyma 2:0
Parma challenger, OF, 18.06.2019
  Bonad / Heyma - Frige / Virgi 2:0
Futures 2019, OF, 27.03.2019
  Berts / Jeben - Heyma / Sorgi 2:1
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Belli / Heyma - Blanc / Schot 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Belli / Heyma - Blanc / Schot 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Della / Lopez - Blanc / Boure 2:0
Futures 2019, ČF, 17.07.2019
  Bruna / Bruna - Blanc / Cayre 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Blanc / Cayre - Sadao / Westp 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Hardt / Zaric - Blanc / Peyro 2:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Chaza / Tessa - Bayar / Blanc 2:1
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Bayar / Blanc - Bosse / Marti 1:0
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Doumb / Rebou - Blanc / Cornu 2:0
Futures 2019, ČF, 20.06.2019
  Golde / Oliel - Blanc / Rober 2:1
Futures 2019, OF, 19.06.2019
  Blanc / Rober - Grynk / Gurev 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Belli / Heyma - Blanc / Schot 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Oclep / Vilar - Rober / Schot 2:1
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Rober / Schot - Gueyd / Poull 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Anton / Grigo - Folli / Schot 2:0
Futures 2019, ČF, 25.07.2019
  Added / Luz - Rober / Schot 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Rober / Schot - Caril / Chapo 2:0
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Bessi / Bessi - Folli / Schot 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Folli / Schot - Fatta / Kilan 2:1
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Folli / Schot - Felli / Riede 2:0
Futures 2019, ČF, 20.06.2019
  Barka / Hasso - Bayar / Schot 2:0
 
 
 
 
TOPlist