Brouwer, Smits - Frost, Samuelsson

10.09.2019, 18:40, Futures 2019, osmifinále, hala
Brouwer Gijs 2 : 0
(6-1, 6-3)
Frost Linus
Avatar 391. Žebříček čtyřhry 625. Avatar
14. 3. 1996 Datum nar. 14. 6. 1995
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Smits Glenn   Samuelsson Christian
Avatar 530. Žebříček čtyřhry 791. Avatar
24. 10. 1990 Datum nar. 9. 1. 1996
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Brouwer Gijs
Smits Glenn
Frost Linus
Samuelsson Christian
Hala 7/1 1/2
Antuka - 4/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/1 - - 7/1 - -
2019 7/1 - - 7/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 12/9 6/3 1/1 5/5 - -
2019 4/4 4/2 - 0/2 - -
2018 6/4 - 1/1 5/3 - -
2017 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 79/66 42/39 26/14 11/13 - -
2019 13/13 4/5 1/3 8/5 - -
2018 27/14 14/8 13/5 0/1 - -
2017 25/15 14/10 11/5 - - -
2016 9/10 7/6 1/1 1/3 - -
2015 4/6 2/4 - 2/2 - -
2014 1/7 1/5 - 0/2 - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 66/43 48/30 1/1 17/12 - -
2019 18/12 10/8 1/1 7/3 - -
2018 31/17 21/11 - 10/6 - -
2017 14/11 14/9 - 0/2 - -
2016 3/2 3/2 - - - -
2015 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 32/22 20/9 3/3 9/10 - -
2019 12/7 10/3 2/2 0/2 - -
2018 8/8 2/4 1/1 5/3 - -
2017 12/5 8/2 - 4/3 - -
2016 0/2 - - 0/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 41/48 23/27 4/4 14/17 - -
2019 4/5 4/3 - 0/2 - -
2018 7/6 1/2 1/1 5/3 - -
2017 6/7 3/4 - 3/3 - -
2016 10/9 4/3 3/3 3/3 - -
2015 12/11 10/9 - 2/2 - -
2014 2/7 1/4 - 1/3 - -
2013 0/3 0/2 - 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Brouwer / Smits 2   6 6       OF
Frost / Samuelsson 0 1 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Brouwer Gijs
Smits Glenn
Frost Linus
Samuelsson Christian
 Synot tip
1.40
2.52
Průměrný kurs
1.40
2.52
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 13.09.2019
  Brouw / Smits - Belli / Heyma 2:0
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Brouw / Smits - Escof / Tchou 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Brouw / Smits - Beaug / Bouqu 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Brouw / Smits - Frost / Samue 2:0
Futures 2019, F, 06.04.2019
  Nijbo / Van R - Brouw / Smits 2:1
Futures 2019, SF, 05.04.2019
  Brouw / Smits - Escof / Guina 2:0
Futures 2019, ČF, 04.04.2019
  Brouw / Smits - Bothw / Dunca 2:0
Futures 2019, OF, 03.04.2019
  Brouw / Smits - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, F, 13.09.2019
  Brouw / Smits - Belli / Heyma 2:0
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Brouw / Smits - Escof / Tchou 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Brouw / Smits - Beaug / Bouqu 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Brouw / Smits - Frost / Samue 2:0
Amersfoort challenger, ČF, 18.07.2019
  Prasa / Vardh - Brouw / Sels 2:1
Amersfoort challenger, OF, 16.07.2019
  Brouw / Sels - Masur / Morai 2:1
Futures 2019, SF, 05.07.2019
  Etche / Gola - Brouw / Sels 2:1
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Brouw / Sels - Berto / Pariz 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Brouw / Sels - Pozzi / Tresc 2:0
Futures 2019, OF, 19.06.2019
  Demps / Lovet - Alvar / Brouw 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Cayre / Reymo - Avidz / Smits 2:0
Futures 2019, F, 13.09.2019
  Brouw / Smits - Belli / Heyma 2:0
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Brouw / Smits - Escof / Tchou 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Brouw / Smits - Beaug / Bouqu 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Brouw / Smits - Frost / Samue 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Kalya / Tamm - Smits / Van D 2:1
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Narey / Prech - Geert / Smits 1:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Geert / Smits - Ernae / Van D 2:0
Portorož challenger, ČF, 15.08.2019
  Miedl / Weiss - Sijsl / Smits 2:0
Portorož challenger, OF, 14.08.2019
  Sijsl / Smits - Golub / Vavas 2:1
 
Futures 2019, ČF, 18.09.2019
  Heyma / Merte - Frost / Samue 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Frost / Samue - Eysse / Mina 1:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Brouw / Smits - Frost / Samue 2:0
Futures 2019, SF, 18.05.2019
  Butsc / Freun - Frost / Samue 2:1
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Frost / Samue - Renar / Soder 2:0
Futures 2019, OF, 15.05.2019
  Frost / Samue - Ahren / Mridh 2:1
Futures 2019, SF, 11.05.2019
  Berge / Eriks - Frost / Samue 2:1
Futures 2019, ČF, 10.05.2019
  Frost / Samue - Bocch / Marko 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Frost / Samue - Renar / Svens 2:0
Futures 2018, ČF, 26.10.2018
  Le / Ly - Frost / Samue 2:0
Futures 2019, ČF, 18.09.2019
  Heyma / Merte - Frost / Samue 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Frost / Samue - Eysse / Mina 1:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Brouw / Smits - Frost / Samue 2:0
Futures 2019, SF, 18.05.2019
  Butsc / Freun - Frost / Samue 2:1
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Frost / Samue - Renar / Soder 2:0
Futures 2019, OF, 15.05.2019
  Frost / Samue - Ahren / Mridh 2:1
Futures 2019, SF, 11.05.2019
  Berge / Eriks - Frost / Samue 2:1
Futures 2019, ČF, 10.05.2019
  Frost / Samue - Bocch / Marko 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Frost / Samue - Renar / Svens 2:0
Futures 2019, F, 14.04.2019
  Freun / Frost - Bosse / Marti 2:1
Futures 2019, ČF, 18.09.2019
  Heyma / Merte - Frost / Samue 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Frost / Samue - Eysse / Mina 1:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Brouw / Smits - Frost / Samue 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Fribe / Taylo - Madar / Samue 2:1
Futures 2019, SF, 18.05.2019
  Butsc / Freun - Frost / Samue 2:1
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Frost / Samue - Renar / Soder 2:0
Futures 2019, OF, 15.05.2019
  Frost / Samue - Ahren / Mridh 2:1
Futures 2019, SF, 11.05.2019
  Berge / Eriks - Frost / Samue 2:1
Futures 2019, ČF, 10.05.2019
  Frost / Samue - Bocch / Marko 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Frost / Samue - Renar / Svens 2:0
 
 
 
 
TOPlist