Escoffier, Tchoutakian - Frawley, Furness

10.09.2019, 16:40, Futures 2019, osmifinále, hala
Escoffier Antoine 2 : 0
(7-5, 6-4)
Frawley James
Avatar 500. Žebříček čtyřhry 496. Avatar
29. 2. 1992 Datum nar. 29. 3. 1994
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Tchoutakian Maxime   Furness Evan
Avatar 475. Žebříček čtyřhry 663. Avatar
3. 1. 1994 Datum nar. 13. 8. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Escoffier Antoine
Tchoutakian Maxime
Frawley James
Furness Evan
Hala 6/1 0/1
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 4/0 -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/1 - 4/0 6/1 - -
2019 10/1 - 4/0 6/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - - 0/1 - -
2019 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 101/79 6/6 68/54 27/19 - -
2019 21/8 1/0 6/2 14/6 - -
2018 6/10 1/2 4/6 1/2 - -
2017 25/18 1/1 24/17 - - -
2016 6/12 - 4/8 2/4 - -
2015 20/12 3/3 12/5 5/4 - -
2014 4/5 - 4/5 - - -
2012 17/13 - 12/10 5/3 - -
2011 2/1 - 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 96/89 18/21 51/44 26/23 1/1 -
2019 35/14 9/7 13/4 13/3 - -
2018 20/22 6/4 9/12 5/6 - -
2017 9/10 - 6/4 3/6 - -
2016 1/4 1/2 0/1 0/1 - -
2015 7/7 1/3 5/3 1/1 - -
2014 18/20 1/3 14/11 2/5 1/1 -
2013 6/11 0/2 4/8 2/1 - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 51/48 29/18 21/26 0/2 1/2 -
2019 25/12 22/9 2/1 0/1 1/1 -
2018 11/16 2/5 9/10 - 0/1 -
2017 6/9 5/3 1/6 - - -
2016 8/9 0/1 8/8 - - -
2015 1/2 - 1/1 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 34/55 17/21 10/12 7/22 - -
2019 5/15 1/4 1/3 3/8 - -
2018 8/12 4/3 3/4 1/5 - -
2017 10/16 5/8 5/4 0/4 - -
2016 9/10 5/5 1/1 3/4 - -
2015 2/2 2/1 - 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Escoffier / Tchoutaki 2   7 6       OF
Frawley / Furness 0 5 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Brouw / Smits - Escof / Tchou 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Escof / Tchou - Taylo / Taylo 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Escof / Tchou - Frawl / Furne 2:0
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Escof / Tchou - Azeve / Bothw 2:1
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Escof / Tchou - Gonca / Maia 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Escof / Tchou - Jones / Lumsd 1:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Escof / Tchou - Gueyd / Poull 2:0
Futures 2019, F, 08.03.2019
  Escof / Tchou - Gabas / Yevse 2:0
Futures 2019, SF, 07.03.2019
  Escof / Tchou - Brovi / Cayre 2:0
Futures 2019, ČF, 06.03.2019
  Escof / Tchou - Boure / Reymo 2:0
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Brouw / Smits - Escof / Tchou 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Escof / Tchou - Taylo / Taylo 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Escof / Tchou - Frawl / Furne 2:0
Cassis challenger, ČF, 05.09.2019
  Arend / Pel - Bourc / Escof 2:0
Cassis challenger, OF, 03.09.2019
  Bourc / Escof - Moret / Moret 2:0
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Escof / Tchou - Azeve / Bothw 2:1
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Escof / Tchou - Gonca / Maia 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Escof / Tchou - Jones / Lumsd 1:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Escof / Tchou - Gueyd / Poull 2:0
Futures 2019, ČF, 06.06.2019
  Britt / Echaz - Escof / Greni 1:0
Futures 2019, F, 20.09.2019
  Belli / Tchou - Heyma / Merte 2:0
Futures 2019, SF, 19.09.2019
  Belli / Tchou - Berge / Lakat 2:0
Futures 2019, ČF, 18.09.2019
  Belli / Tchou - Rosen / Simon 1:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Belli / Tchou - Angel / Jonco 1:0
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Brouw / Smits - Escof / Tchou 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Escof / Tchou - Taylo / Taylo 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Escof / Tchou - Frawl / Furne 2:0
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Escof / Tchou - Azeve / Bothw 2:1
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Escof / Tchou - Gonca / Maia 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Escof / Tchou - Jones / Lumsd 1:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Escof / Tchou - Frawl / Furne 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Escof / Tchou - Frawl / Furne 2:0
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Gelha / Wehne - Frawl / Oetzb 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Frawl / Oetzb - Uryso / Vilar 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Frawl / Oetzb - Giova / Schia 2:0
Futures 2019, F, 10.08.2019
  Frawl / Rosen - Schel / Schmi 2:1
Futures 2019, SF, 09.08.2019
  Frawl / Rosen - Muell / Wehne 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Frawl / Rosen - De Bo / Wasse 2:1
Futures 2019, SF, 02.08.2019
  Gelha / Hardt - Frawl / Smola 2:0
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Frawl / Smola - Ernae / Witme 2:0
Futures 2019, F, 20.07.2019
  Frawl / Rosen - Doumb / Rebou 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Escof / Tchou - Frawl / Furne 2:0
Futures 2019, OF, 03.09.2019
  Leshe / Olive - Furne / Merte 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Johns / Jones - Furne / Gasto 2:0
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Furne / Gasto - Spezi / Spezi 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Canas / Winte - Furne / Sant' 2:1
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Borto / Puodz - Brouw / Furne 2:0
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Kopri / Pospí - Furne / Vrben 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Furne / Vrben - Koneč / Macha 1:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Furne / Vrben - Schag / Zaric 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Johns / Johns - Furne / Šátra 2:0
 
 
 
 
TOPlist