Maulenov, Zhukayev - Gurevich, Khotkov

09.10.2019, 13:10, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Maulenov Timur 2 : 0
(7-66, 6-4)
Gurevich Victor
Avatar 1147. Žebříček čtyřhry 2267. Avatar
30. 5. 2000 Datum nar. 25. 2. 1996
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Zhukayev Beibit   Khotkov Oleg
Avatar 1116. Žebříček čtyřhry 975. Avatar
12. 10. 2000 Datum nar. 11. 3. 1990
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/12 3/9 3/3 - - -
2019 4/5 1/2 3/3 - - -
2018 2/7 2/7 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - 0/1 - - -
2019 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 9/30 5/18 3/5 1/7 - -
2020 1/3 - - 1/3 - -
2019 6/11 3/6 3/3 0/2 - -
2018 2/11 2/9 0/1 0/1 - -
2017 0/5 0/3 0/1 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/26 5/15 5/9 0/2 - -
2019 7/10 2/4 5/6 - - -
2018 2/10 2/7 0/2 0/1 - -
2017 0/4 0/3 0/1 - - -
2016 1/2 1/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 14/52 11/20 3/31 0/1 - -
2019 1/19 1/4 0/14 0/1 - -
2018 10/22 9/12 1/10 - - -
2017 1/3 - 1/3 - - -
2015 1/4 1/4 - - - -
2014 1/4 - 1/4 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 62/125 30/47 32/76 0/2 - -
2020 3/6 1/3 2/3 - - -
2019 11/23 4/10 7/13 - - -
2018 16/28 11/12 5/16 - - -
2017 20/28 9/11 11/17 - - -
2016 7/24 3/4 4/20 - - -
2015 5/15 2/7 3/7 0/1 - -
2014 0/1 - - 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Maulenov / Zhukayev 2   7 6       OF
Gurevich / Khotkov 0 66 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Maulenov Timur
Zhukayev Beibit
Gurevich Victor
Khotkov Oleg
 Synot tip
1.22
3.43
Průměrný kurs
1.22
3.43
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Chekh / Sulta - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Maule / Zhuka - Ayap / Tsiva 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Maule / Zhuka - Gurev / Khotk 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Dubri / Yevse - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, OF, 25.09.2019
  Maule / Zhuka - Bardz / Prudn 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Golub / Kravc - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Fayzi / Manaf - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, ČF, 12.04.2019
  Bonda / Liuta - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, OF, 11.04.2019
  Maule / Zhuka - Dubri / Kirki 2:1
Futures 2018, OF, 25.09.2018
  Fayzi / Shofa - Maule / Zhuka 2:0
Nur-Sultan challenger, ČF, 12.03.2020
  Golub / Nedov - Maule / Tashb 2:0
Futures 2020, OF, 19.02.2020
  Balze / Forti - Maule / Tashb 2:0
Futures 2020, ČF, 13.02.2020
  Khabi / Shyla - Maule / Yevse 2:0
Futures 2020, OF, 12.02.2020
  Maule / Yevse - Lomak / Tsiva 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Chekh / Sulta - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Maule / Zhuka - Ayap / Tsiva 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Maule / Zhuka - Gurev / Khotk 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Dubri / Yevse - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, OF, 25.09.2019
  Maule / Zhuka - Bardz / Prudn 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Shofa / Tsiva - Maule / Tashb 2:0
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Igosh / Prudn - Liuta / Zhuka 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Chekh / Sulta - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Maule / Zhuka - Ayap / Tsiva 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Maule / Zhuka - Gurev / Khotk 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Dubri / Yevse - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, OF, 25.09.2019
  Maule / Zhuka - Bardz / Prudn 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Dzhan / Igosh - Gurev / Zhuka 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Ayap / Lomak - Boris / Zhuka 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Boris / Zhuka - Kiuam / Ovcha 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Boris / Zhuka - Kowal / Sotti 2:0
 
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Maule / Zhuka - Gurev / Khotk 2:0
Futures 2019, OF, 30.10.2019
  Berto / Uryso - Gurev / Ruzga 2:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Ayap / Zgiro - Blokh / Gurev 2:1
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Maule / Zhuka - Gurev / Khotk 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Murat / Usipb - Gurev / Shrol 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Dzhan / Igosh - Gurev / Zhuka 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Minin / Ovcha - Gurev / Sheyn 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Fufyg / Nasha - Blokh / Gurev 2:1
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Ayap / Tsiva - Blokh / Gurev 2:0
Futures 2019, ČF, 25.07.2019
  Dijkh / Smits - Gurev / Mende 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Gurev / Mende - Ahoud / Zraid 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Manaf / Perez - Khotk / Merci 2:0
Futures 2020, F, 07.03.2020
  Manaf / Pichl - Khotk / Uzhyl 2:1
Futures 2020, SF, 06.03.2020
  Khotk / Uzhyl - Manji / Steve 2:0
Futures 2020, ČF, 05.03.2020
  Khotk / Uzhyl - Genge / Polja 1:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Khotk / Uzhyl - Lo / Morit 2:1
Futures 2020, OF, 25.02.2020
  Nijbo / Smits - Cante / Khotk 2:0
Futures 2020, F, 01.02.2020
  Igosh / Tiurn - Khotk / Liu 2:0
Futures 2020, SF, 31.01.2020
  Khotk / Liu - Okala / Ornag 1:0
Futures 2020, ČF, 30.01.2020
  Khotk / Liu - Rajic / Ramad 1:0
Futures 2020, OF, 29.01.2020
  Khotk / Liu - Litvi / Yulik 2:1
 
 
 
 
TOPlist