Sigouin, Stalder - Johnson, Johnson

08.10.2019, 23:15, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Sigouin Benjamin 1 : 0
(7-63, 5-1)
Johnson Hunter
Avatar 1004. Žebříček čtyřhry 296. Avatar
3. 6. 1999 Datum nar. 2. 6. 1994
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Stalder Reese   Johnson Yates
Avatar 824. Žebříček čtyřhry 296. Avatar
12. 11. 1996 Datum nar. 1. 1. 1994
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Sigouin Benjamin
Stalder Reese
Johnson Hunter
Johnson Yates
Hala - 3/2
Antuka - 20/13
Tráva - -
Tvrdý p. 1/1 11/9
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 124/90 55/37 62/41 7/12 - -
2019 33/24 19/13 11/9 3/2 - -
2018 35/31 6/4 28/20 1/7 - -
2017 22/12 11/8 9/3 2/1 - -
2016 19/12 10/6 8/4 1/2 - -
2015 12/7 8/4 4/3 - - -
2014 2/2 - 2/2 - - -
2013 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/29 3/3 21/20 1/6 - -
2019 3/7 - 3/7 - - -
2018 10/5 - 10/5 - - -
2017 7/10 2/2 4/5 1/3 - -
2016 4/5 1/1 3/2 0/2 - -
2015 1/2 - 1/1 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 17/15 - 17/15 - - -
2019 15/9 - 15/9 - - -
2018 1/2 - 1/2 - - -
2017 1/3 - 1/3 - - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 125/92 56/38 62/42 7/12 - -
2019 33/25 19/13 11/10 3/2 - -
2018 35/31 6/4 28/20 1/7 - -
2017 22/12 11/8 9/3 2/1 - -
2016 20/13 11/7 8/4 1/2 - -
2015 12/7 8/4 4/3 - - -
2014 2/2 - 2/2 - - -
2013 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 132/95 57/39 68/44 7/12 - -
2019 33/24 19/13 11/9 3/2 - -
2018 35/31 6/4 28/20 1/7 - -
2017 30/17 13/10 15/6 2/1 - -
2016 19/12 10/6 8/4 1/2 - -
2015 12/7 8/4 4/3 - - -
2014 2/2 - 2/2 - - -
2013 1/2 1/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Sigouin / Stalder 1   7 5       OF
Johnson / Johnson 0 63 1      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Goldh / Smith - Sigou / Stald 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Sigou / Stald - Johns / Johns 1:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Goldh / Smith - Sigou / Stald 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Sigou / Stald - Johns / Johns 1:0
Vancouver challenger, ČF, 16.08.2019
  Linds / O'Mar - Galar / Sigou 2:0
Vancouver challenger, OF, 14.08.2019
  Galar / Sigou - Beran / Hach 2:1
Granby challenger, OF, 24.07.2019
  Li / Nys - Galar / Sigou 2:0
Gatineau challenger, OF, 17.07.2019
  Hoyt / Manso - Galar / Sigou 2:0
Winnipeg challenger, OF, 11.07.2019
  Boula / Peck - Lin / Sigou 2:0
Futures 2019, ČF, 27.06.2019
  Hamil / Stald - Peck / Sigou 2:0
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Peck / Sigou - Grova / Mendo 2:0
Futures 2019, OF, 19.06.2019
  Johns / Johns - Ponwi / Sigou 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Goldh / Smith - Sigou / Stald 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Sigou / Stald - Johns / Johns 1:0
Futures 2019, OF, 02.10.2019
  Gonza / Roelo - Chapp / Stald 2:1
Futures 2019, F, 21.09.2019
  Kello / Vocel - Chapp / Stald 2:1
Futures 2019, SF, 21.09.2019
  Chapp / Stald - Bryde / Zink 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Chapp / Stald - Nava / Nava 2:0
Futures 2019, OF, 18.09.2019
  Chapp / Stald - Howar / Rouss 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Brown / Monts - Chapp / Stald 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Chapp / Stald - Richm / Wiers 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Benja / Riche - Redli / Stald 1:0
 
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Sigou / Stald - Johns / Johns 1:0
Futures 2019, F, 05.10.2019
  Bango / Glass - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, SF, 04.10.2019
  Johns / Johns - Cozbi / Zhu 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Johns / Johns - Ponwi / Touli 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Johns / Johns - Bradl / White 2:0
Tiburon challenger, OF, 26.09.2019
  Frutt / Kudla - Johns / Johns 2:1
Columbus 3 challenger, OF, 18.09.2019
  Redli / Withr - Johns / Johns 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Estev / Roca - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Nouza / Skoch - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Johns / Johns - Ehrat / Wenge 2:1
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Perez / Zhu - Johns / Ore 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Sigou / Stald - Johns / Johns 1:0
Futures 2019, F, 05.10.2019
  Bango / Glass - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, SF, 04.10.2019
  Johns / Johns - Cozbi / Zhu 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Johns / Johns - Ponwi / Touli 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Johns / Johns - Bradl / White 2:0
Tiburon challenger, OF, 26.09.2019
  Frutt / Kudla - Johns / Johns 2:1
Columbus 3 challenger, OF, 18.09.2019
  Redli / Withr - Johns / Johns 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Estev / Roca - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Nouza / Skoch - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Sigou / Stald - Johns / Johns 1:0
Futures 2019, F, 05.10.2019
  Bango / Glass - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, SF, 04.10.2019
  Johns / Johns - Cozbi / Zhu 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Johns / Johns - Ponwi / Touli 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Johns / Johns - Bradl / White 2:0
Tiburon challenger, OF, 26.09.2019
  Frutt / Kudla - Johns / Johns 2:1
Columbus 3 challenger, OF, 18.09.2019
  Redli / Withr - Johns / Johns 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Estev / Roca - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Nouza / Skoch - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Johns / Johns - Ehrat / Wenge 2:1
 
 
 
 
TOPlist