Radojkovic, Torebko - Mishkin, Shvets

09.10.2019, 19:45, Futures 2019, čtvrtfinále, antuka
Radojkovic Milan 2 : 0
(6-3, 7-66)
Mishkin Kirill
Avatar 667. Žebříček čtyřhry 1625. Avatar
19. 10. 2001 Datum nar. 23. 10. 2002
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Torebko Peter   Shvets Vitali
Avatar 772. Žebříček čtyřhry 1625. Avatar
10. 2. 1988 Datum nar. 1. 1. 1981
185 cm Výška -
84 kg Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Radojkovic Milan
Torebko Peter
Mishkin Kirill
Shvets Vitali
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. - 0/2
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 12/15 10/12 1/2 1/1 - -
2019 8/9 6/6 1/2 1/1 - -
2018 4/6 4/6 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/7 1/5 0/2 - - -
2020 0/2 - 0/2 - - -
2019 1/5 1/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 48/66 44/58 3/6 1/2 - -
2020 0/1 - 0/1 - - -
2019 14/23 12/19 1/3 1/1 - -
2018 16/19 16/19 - - - -
2017 15/18 15/17 - 0/1 - -
2016 3/5 1/3 2/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 128/132 108/97 2/5 18/30 - -
2020 5/0 5/0 - - - -
2019 16/15 10/9 1/2 5/4 - -
2018 15/19 14/16 0/1 1/2 - -
2017 37/17 37/17 - - - -
2016 14/18 14/18 - - - -
2015 12/11 10/7 - 2/4 - -
2014 15/25 13/16 - 2/9 - -
2013 10/15 4/7 1/2 5/6 - -
2012 4/9 1/5 - 3/4 - -
2011 0/2 0/1 - 0/1 - -
2009 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/7 1/5 0/2 - - -
2020 0/2 - 0/2 - - -
2019 1/5 1/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/14 2/8 0/5 0/1 - -
2020 0/2 - 0/2 - - -
2019 1/5 1/5 - - - -
2003 1/3 1/2 - 0/1 - -
2002 0/2 0/1 0/1 - - -
2001 0/1 - 0/1 - - -
1999 0/1 - 0/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 2 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Radojkovi / Torebko 2   6 7       ČF
Mishkin / Shvets 0 3 66      
2019 Futures 2019 Radojkovi / Torebko 2   6 6       ČF
Mishkin / Shvets 0 4 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 06.11.2019
  Cornu / Mayot - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Radoj / Toreb - Jonco / Tchou 1:0
Futures 2019, ČF, 31.10.2019
  Douga / Iradu - Radoj / Toreb 2:1
Futures 2019, OF, 30.10.2019
  Radoj / Toreb - Escof / Tchou 2:1
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Berge / Eriks - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2019, SF, 10.10.2019
  Fonio / Oclep - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Etche / Varil - Radoj / Toreb 2:1
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Radoj / Toreb - Linde / Sakam 2:0
Futures 2019, SF, 28.06.2019
  Mena / Van D - Radoj / Toreb 2:0
Potchefstroom challenger, OF, 11.03.2020
  Genge / Pichl - Krsti / Radoj 1:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Carip / Hunte - Krsti / Radoj 2:0
Futures 2019, OF, 13.11.2019
  Butsc / Cerun - Dhoe / Radoj 2:0
Futures 2019, ČF, 06.11.2019
  Cornu / Mayot - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Radoj / Toreb - Jonco / Tchou 1:0
Futures 2019, ČF, 31.10.2019
  Douga / Iradu - Radoj / Toreb 2:1
Futures 2019, OF, 30.10.2019
  Radoj / Toreb - Escof / Tchou 2:1
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Berge / Eriks - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2019, SF, 10.10.2019
  Fonio / Oclep - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2020, SF, 13.03.2020
  Helle / Toreb - Nouza / Pavlá 1:0
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Helle / Toreb - Borza / Dima 1:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Helle / Toreb - Akkoy / Alkay 2:0
Futures 2020, F, 07.03.2020
  Helle / Toreb - Boyer / Damm 2:0
Futures 2020, SF, 06.03.2020
  Helle / Toreb - Borza / Dima 2:1
Futures 2020, ČF, 04.03.2020
  Helle / Toreb - Bilgi / Ilkel 2:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Helle / Toreb - Batta / Micel 2:0
Futures 2019, ČF, 06.11.2019
  Cornu / Mayot - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Radoj / Toreb - Jonco / Tchou 1:0
Futures 2019, ČF, 31.10.2019
  Douga / Iradu - Radoj / Toreb 2:1
 
Futures 2020, OF, 22.01.2020
  Bobro / Caste - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2020, OF, 15.01.2020
  Johns / Volja - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Mishk / Shvet - Manna / Netus 1:0
Futures 2019, OF, 02.10.2019
  Muset / Zeppi - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Arnal / Berre - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, ČF, 01.05.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Mishk / Shvet - Binag / Capal 2:1
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Bega / Petro - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2020, OF, 22.01.2020
  Bobro / Caste - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2020, OF, 15.01.2020
  Johns / Volja - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Mishk / Shvet - Manna / Netus 1:0
Futures 2019, OF, 02.10.2019
  Muset / Zeppi - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Arnal / Berre - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, ČF, 01.05.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Mishk / Shvet - Binag / Capal 2:1
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Bega / Petro - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2020, OF, 22.01.2020
  Bobro / Caste - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2020, OF, 15.01.2020
  Johns / Volja - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Mishk / Shvet - Manna / Netus 1:0
Futures 2019, OF, 02.10.2019
  Muset / Zeppi - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Arnal / Berre - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, ČF, 01.05.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Mishk / Shvet - Binag / Capal 2:1
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Bega / Petro - Mishk / Shvet 2:0
Sransk challenger, ČF, 06.08.2003
  Ojala / Randj - Kroti / Shvet 2:0
 
 
 
 
TOPlist