Radojkovic, Torebko - Mishkin, Shvets

09.10.2019, 19:45, Futures 2019, čtvrtfinále, antuka
Radojkovic Milan 2 : 0
(6-3, 7-66)
Mishkin Kirill
Avatar 711. Žebříček čtyřhry 1934. Avatar
19. 10. 2001 Datum nar. 23. 10. 2002
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Torebko Peter   Shvets Vitali
Avatar 613. Žebříček čtyřhry 1934. Avatar
10. 2. 1988 Datum nar. 1. 1. 1981
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Radojkovic Milan
Torebko Peter
Mishkin Kirill
Shvets Vitali
Hala - -
Antuka 6/6 2/5
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/12 10/12 - - - -
2019 6/6 6/6 - - - -
2018 4/6 4/6 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/5 1/5 - - - -
2019 1/5 1/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 46/61 44/57 2/3 0/1 - -
2019 12/19 12/18 0/1 - - -
2018 16/19 16/19 - - - -
2017 15/18 15/17 - 0/1 - -
2016 3/5 1/3 2/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 121/129 103/97 1/3 17/29 - -
2019 14/12 10/9 - 4/3 - -
2018 15/19 14/16 0/1 1/2 - -
2017 37/17 37/17 - - - -
2016 14/18 14/18 - - - -
2015 12/11 10/7 - 2/4 - -
2014 15/25 13/16 - 2/9 - -
2013 10/15 4/7 1/2 5/6 - -
2012 4/9 1/5 - 3/4 - -
2011 0/2 0/1 - 0/1 - -
2009 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/5 1/5 - - - -
2019 1/5 1/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/12 2/8 0/3 0/1 - -
2019 1/5 1/5 - - - -
2003 1/3 1/2 - 0/1 - -
2002 0/2 0/1 0/1 - - -
2001 0/1 - 0/1 - - -
1999 0/1 - 0/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 2 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Radojkovi / Torebko 2   6 7       ČF
Mishkin / Shvets 0 3 66      
2019 Futures 2019 Radojkovi / Torebko 2   6 6       ČF
Mishkin / Shvets 0 4 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 10.10.2019
  Fonio / Oclep - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Etche / Varil - Radoj / Toreb 2:1
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Radoj / Toreb - Linde / Sakam 2:0
Futures 2019, SF, 28.06.2019
  Mena / Van D - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2019, ČF, 27.06.2019
  Radoj / Toreb - Baez / Hardt 2:1
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Radoj / Toreb - Beaup / Vande 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Genge / Koneč - Radoj / Toreb 2:1
Futures 2019, SF, 02.05.2019
  Altun / Prasa - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2019, ČF, 01.05.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, SF, 10.10.2019
  Fonio / Oclep - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Nardi / Rotto - Locci / Radoj 2:0
Futures 2019, ČF, 25.09.2019
  Cobol / Gigan - Fatic / Radoj 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Fatic / Radoj - Borro / Corin 2:0
Banja Luka challenger, OF, 11.09.2019
  Galdo / Mena - Gerch / Radoj 2:0
Futures 2019, ČF, 06.09.2019
  Douga / Manso - Radoj / Virgi 2:0
Futures 2019, OF, 03.09.2019
  Radoj / Virgi - Affes / El Ba 2:0
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Doumb / Rebou - Gerch / Radoj 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Gerch / Radoj - Genge / Vocel 2:1
Futures 2019, SF, 10.10.2019
  Fonio / Oclep - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Sibiu challenger, OF, 17.09.2019
  Barra / Merin - Popko / Toreb 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Etche / Varil - Radoj / Toreb 2:1
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Radoj / Toreb - Linde / Sakam 2:0
Futures 2019, SF, 28.06.2019
  Mena / Van D - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2019, ČF, 27.06.2019
  Radoj / Toreb - Baez / Hardt 2:1
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Radoj / Toreb - Beaup / Vande 2:0
Futures 2019, OF, 12.06.2019
  Pucin / Reis - Squir / Toreb 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Genge / Koneč - Radoj / Toreb 2:1
 
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Mishk / Shvet - Manna / Netus 1:0
Futures 2019, OF, 02.10.2019
  Muset / Zeppi - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Arnal / Berre - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, ČF, 01.05.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Mishk / Shvet - Binag / Capal 2:1
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Bega / Petro - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Mishk / Shvet - Manna / Netus 1:0
Futures 2019, OF, 02.10.2019
  Muset / Zeppi - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Arnal / Berre - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, ČF, 01.05.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Mishk / Shvet - Binag / Capal 2:1
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Bega / Petro - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Mishk / Shvet - Manna / Netus 1:0
Futures 2019, OF, 02.10.2019
  Muset / Zeppi - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Arnal / Berre - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, ČF, 01.05.2019
  Radoj / Toreb - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Mishk / Shvet - Binag / Capal 2:1
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Bega / Petro - Mishk / Shvet 2:0
Sransk challenger, ČF, 06.08.2003
  Ojala / Randj - Kroti / Shvet 2:0
Sransk challenger, OF, 05.08.2003
  Kroti / Shvet - Cherk / Matsu 2:1
Petrohrad challenger, OF, 29.07.2003
  Marac / Wilts - Shvet / Sitak 2:0
 
 
 
 
TOPlist