Damm, Kodat - Arconada, Bradley

13.02.2020, 17:30, Futures 2020, semifinále, antuka
Damm Martin (2003) 2 : 0
(6-3, 6-3)
Arconada Jordi
Avatar -. Žebříček čtyřhry 613. Avatar
30. 9. 2003 Datum nar. 6. 9. 1996
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Kodat Toby Alex   Bradley Julian
Avatar 381. Žebříček čtyřhry 348. Avatar
13. 1. 2003 Datum nar. 16. 7. 1992
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Damm Martin (2003)
Kodat Toby Alex
Arconada Jordi
Bradley Julian
Hala - -
Antuka 4/0 2/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/3 4/2 1/1 - - -
2020 4/0 4/0 - - - -
2019 1/3 0/2 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2020 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/3 4/2 1/1 - - -
2020 4/0 4/0 - - - -
2019 1/3 0/2 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/7 5/4 2/3 - - -
2020 4/1 4/1 - - - -
2019 3/6 1/3 2/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 48/31 19/10 25/21 4/0 - -
2020 4/2 1/1 3/1 - - -
2019 19/20 6/4 13/16 - - -
2018 15/5 6/2 5/3 4/0 - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
2015 10/3 6/3 4/0 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 112/80 34/27 76/49 2/4 - -
2020 2/4 1/3 1/1 - - -
2019 59/26 10/4 49/22 - - -
2018 32/27 10/9 20/15 2/3 - -
2017 16/17 11/10 5/6 0/1 - -
2016 3/3 2/1 1/2 - - -
2013 0/2 - 0/2 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Damm / Kodat 2   6 6       SF
Arconada / Bradley 0 3 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Damm Martin (2003)
Kodat Toby Alex
Arconada Jordi
Bradley Julian
 SAZKAbet
1.43
13.02. 16:271.43-0.37
Původní kurs
13.02. 13:331.80 
2.45
13.02. 15:272.45+0.54
Původní kurs
13.02. 13:331.91 
 Synot tip
1.50
13.02. 16:001.50-0.23
Původní kurs
13.02. 15:001.73 
2.25
13.02. 16:002.25+0.37
Původní kurs
13.02. 15:001.88 
Průměrný kurs
1.47
2.35
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, F, 14.02.2020
  Damm / Kodat - Barri / Rodri 2:1
Futures 2020, SF, 13.02.2020
  Damm / Kodat - Arcon / Bradl 2:0
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Damm / Kodat - Butsc / Freun 2:0
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Damm / Kodat - Johns / Johns 2:1
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Ignat / Mound - Damm / Kodat 2:1
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Emhar / Perez - Damm / Kodat 2:0
US Open, 2K, 31.08.2019
  Krawi / Mies - Damm / Kodat 2:0
US Open, 1K, 30.08.2019
  Damm / Kodat - Krueg / Smycz 2:0
Futures 2020, F, 14.02.2020
  Damm / Kodat - Barri / Rodri 2:1
Futures 2020, SF, 13.02.2020
  Damm / Kodat - Arcon / Bradl 2:0
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Damm / Kodat - Butsc / Freun 2:0
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Damm / Kodat - Johns / Johns 2:1
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Ignat / Mound - Damm / Kodat 2:1
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Emhar / Perez - Damm / Kodat 2:0
US Open, 2K, 31.08.2019
  Krawi / Mies - Damm / Kodat 2:0
US Open, 1K, 30.08.2019
  Damm / Kodat - Krueg / Smycz 2:0
Futures 2020, F, 14.02.2020
  Damm / Kodat - Barri / Rodri 2:1
Futures 2020, SF, 13.02.2020
  Damm / Kodat - Arcon / Bradl 2:0
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Damm / Kodat - Butsc / Freun 2:0
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Damm / Kodat - Johns / Johns 2:1
Futures 2020, OF, 05.02.2020
  Berge / Manso - Kodat / Svajd 2:1
Futures 2019, ČF, 05.12.2019
  Bertr / Villa - Kodat / Tikho 2:0
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Kodat / Tikho - Chaiy / Schub 2:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Ignat / Mound - Damm / Kodat 2:1
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Emhar / Perez - Damm / Kodat 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Knigh / Mbith - Kodat / Pierc 2:0
 
Futures 2020, SF, 13.02.2020
  Damm / Kodat - Arcon / Bradl 2:0
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Arcon / Bradl - Hardt / Herna 1:0
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Arcon / Bradl - Lock / Lock 2:0
Futures 2020, SF, 13.02.2020
  Damm / Kodat - Arcon / Bradl 2:0
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Arcon / Bradl - Hardt / Herna 1:0
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Arcon / Bradl - Lock / Lock 2:0
Futures 2020, F, 25.01.2020
  Lingu / Mochi - Arcon / Smith 1:0
Futures 2020, SF, 24.01.2020
  Arcon / Smith - Comes / Lipov 2:1
Futures 2020, ČF, 23.01.2020
  Arcon / Smith - Arrec / Perez 2:0
Futures 2020, OF, 22.01.2020
  Arcon / Smith - Ayap / Manji 2:1
Futures 2020, OF, 07.01.2020
  Ehrat / Holt - Arcon / Zhu 2:0
Futures 2019, SF, 22.11.2019
  Dhoe / Mora - Arcon / Pena 2:1
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Arcon / Pena - Cozbi / Touli 2:0
Futures 2020, ČF, 20.02.2020
  Marco / Walki - Bradl / Cozbi 2:0
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Bradl / Cozbi - De La / Thiro 2:1
Futures 2020, SF, 13.02.2020
  Damm / Kodat - Arcon / Bradl 2:0
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Arcon / Bradl - Hardt / Herna 1:0
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Arcon / Bradl - Lock / Lock 2:0
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Freun / Pla M - Bradl / Finde 2:0
Futures 2020, OF, 28.01.2020
  Demps / Lovet - Bradl / Lock 2:0
Futures 2019, ČF, 12.12.2019
  Smith / Stald - Bradl / Butsc 2:0
Futures 2019, OF, 10.12.2019
  Bradl / Butsc - Troch / Wozni 2:0
Futures 2019, ČF, 05.12.2019
  Astor / Herna - Bradl / Butsc 2:0
 
 
 
 
TOPlist