Cervantes-Huegun, Roca Batalla - Apostol, Grigoriu

10.03.2020, 10:00, Futures 2020, osmifinále, antuka
Cervantes-Huegun Inigo 2 : 0
(6-2, 7-62)
Apostol Bogdan Ionut
Avatar 410. Žebříček čtyřhry 694. Avatar
30. 11. 1989 Datum nar. 17. 1. 1996
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Roca Batalla Oriol   Grigoriu Patrick
Avatar 242. Žebříček čtyřhry 907. Avatar
30. 4. 1993 Datum nar. 25. 3. 1991
173 cm Výška -
75 kg Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Cervantes-Huegun Inigo
Roca Batalla Oriol
Apostol Bogdan Ionut
Grigoriu Patrick
Hala - -
Antuka 6/0 2/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 20/8 17/5 3/3 - - -
2020 6/0 6/0 - - - -
2019 8/5 6/4 2/1 - - -
2016 4/0 4/0 - - - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
2014 2/2 1/1 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/7 7/7 - - - -
2020 2/2 2/2 - - - -
2019 3/3 3/3 - - - -
2018 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 109/120 97/97 10/16 2/6 0/1 -
2020 6/0 6/0 - - - -
2019 8/8 6/6 2/2 - - -
2018 2/6 2/4 - 0/2 - -
2017 15/12 15/11 0/1 - - -
2016 20/19 19/15 1/3 - 0/1 -
2015 20/16 16/12 4/4 - - -
2014 7/10 5/6 1/1 1/3 - -
2013 1/1 1/1 - - - -
2012 15/11 15/11 - - - -
2011 3/8 3/6 0/2 - - -
2010 4/8 3/7 1/1 - - -
2009 6/16 4/13 1/2 1/1 - -
2008 2/4 2/4 - - - -
2004 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 319/130 246/105 73/25 - - -
2020 6/0 6/0 - - - -
2019 28/19 26/16 2/3 - - -
2018 29/14 26/12 3/2 - - -
2017 42/12 40/11 2/1 - - -
2016 36/16 33/14 3/2 - - -
2015 39/13 30/9 9/4 - - -
2014 54/20 43/17 11/3 - - -
2013 61/23 29/16 32/7 - - -
2012 24/13 13/10 11/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 94/94 87/90 6/2 1/2 - -
2020 2/4 2/4 - - - -
2019 17/11 17/11 - - - -
2018 20/17 19/15 - 1/2 - -
2017 16/16 16/16 - - - -
2016 5/10 5/10 - - - -
2015 14/16 14/16 - - - -
2014 16/11 10/9 6/2 - - -
2013 2/7 2/7 - - - -
2012 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 190/156 150/117 21/20 19/19 - -
2020 2/2 2/2 - - - -
2019 13/10 13/10 - - - -
2018 29/27 26/21 2/3 1/3 - -
2017 41/23 35/18 1/3 5/2 - -
2016 39/28 31/23 8/3 0/2 - -
2015 18/32 7/16 8/7 3/9 - -
2014 38/20 26/14 2/3 10/3 - -
2013 9/10 9/10 - - - -
2012 1/4 1/3 0/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Cervantes / Roca Bata 2   6 7       OF
Apostol / Grigoriu 0 2 62      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Cerva / Roca - Altun / Willi 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Cerva / Roca - Apost / Grigo 2:0
Futures 2020, F, 06.03.2020
  Cerva / Roca - Marto / Perez 2:0
Futures 2020, SF, 05.03.2020
  Cerva / Roca - Manza / Trape 2:0
Futures 2020, ČF, 04.03.2020
  Cerva / Roca - Amoro / Sanch 2:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Cerva / Roca - Hamou / Mina 2:0
Lima challenger, OF, 23.10.2019
  Marti / Melig - Cerva / Roca 2:1
Futures 2019, F, 12.10.2019
  Cerva / Roca - Arrec / Feitt 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Cerva / Roca - Kravc / Petre 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Cerva / Roca - Chepe / Davyd 2:0
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Cerva / Roca - Altun / Willi 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Cerva / Roca - Apost / Grigo 2:0
Futures 2020, F, 06.03.2020
  Cerva / Roca - Marto / Perez 2:0
Futures 2020, SF, 05.03.2020
  Cerva / Roca - Manza / Trape 2:0
Futures 2020, ČF, 04.03.2020
  Cerva / Roca - Amoro / Sanch 2:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Cerva / Roca - Hamou / Mina 2:0
Lima challenger, OF, 23.10.2019
  Marti / Melig - Cerva / Roca 2:1
Futures 2019, F, 12.10.2019
  Cerva / Roca - Arrec / Feitt 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Cerva / Roca - Kravc / Petre 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Cerva / Roca - Chepe / Davyd 2:0
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Cerva / Roca - Altun / Willi 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Cerva / Roca - Apost / Grigo 2:0
Futures 2020, F, 06.03.2020
  Cerva / Roca - Marto / Perez 2:0
Futures 2020, SF, 05.03.2020
  Cerva / Roca - Manza / Trape 2:0
Futures 2020, ČF, 04.03.2020
  Cerva / Roca - Amoro / Sanch 2:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Cerva / Roca - Hamou / Mina 2:0
Futures 2019, F, 09.11.2019
  Cabra / Falca - Estev / Roca 2:1
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Estev / Roca - Marti / Marti 2:0
Futures 2019, ČF, 06.11.2019
  Estev / Roca - Artun / Pinto 2:0
Lima challenger, OF, 23.10.2019
  Marti / Melig - Cerva / Roca 2:1
 
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Cerva / Roca - Apost / Grigo 2:0
Futures 2020, SF, 06.03.2020
  Boyer / Damm - Apost / Grigo 2:0
Futures 2020, ČF, 04.03.2020
  Apost / Grigo - Altun / Willi 2:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Apost / Grigo - Sakel / Sakel 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Boyer / Erel - Apost / Grigo 2:1
Futures 2019, SF, 12.10.2019
  Gelha / Wehne - Apost / Grigo 2:1
Futures 2019, ČF, 11.10.2019
  Apost / Grigo - Dica / Paz 2:0
Futures 2019, OF, 10.10.2019
  Apost / Grigo - Ivano / Niv 2:0
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Tabil / Varil - Apost / Grigo 2:0
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Apost / Grigo - Manol / Popea 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Cerva / Roca - Apost / Grigo 2:0
Futures 2020, SF, 06.03.2020
  Boyer / Damm - Apost / Grigo 2:0
Futures 2020, ČF, 04.03.2020
  Apost / Grigo - Altun / Willi 2:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Apost / Grigo - Sakel / Sakel 2:0
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Jotov / Srblj - Apost / Madar 1:0
Futures 2020, OF, 30.01.2020
  Akkoy / Turke - Apost / Borza 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Boyer / Erel - Apost / Grigo 2:1
Futures 2019, ČF, 30.10.2019
  Lomak / Priho - Apost / Madar 1:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Apost / Madar - Dima / Paz 2:1
Futures 2019, SF, 12.10.2019
  Gelha / Wehne - Apost / Grigo 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Cerva / Roca - Apost / Grigo 2:0
Futures 2020, SF, 06.03.2020
  Boyer / Damm - Apost / Grigo 2:0
Futures 2020, ČF, 04.03.2020
  Apost / Grigo - Altun / Willi 2:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Apost / Grigo - Sakel / Sakel 2:0
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Agabi / Ilkel - Grigo / Lomak 1:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Grigo / Lomak - Dabry / Yehay 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Boyer / Erel - Apost / Grigo 2:1
Futures 2019, SF, 12.10.2019
  Gelha / Wehne - Apost / Grigo 2:1
Futures 2019, ČF, 11.10.2019
  Apost / Grigo - Dica / Paz 2:0
Futures 2019, OF, 10.10.2019
  Apost / Grigo - Ivano / Niv 2:0
 
 
 
 
TOPlist