Zhuhai challenger
skreč - prsní sval

Zprávy

Medveděv je se čtyřmi triumfy králem prvního čtvrtletí, Djokovič a Alcaraz dokázali získat dva tituly

První tři měsíce letošní sezony jsou za námi. Co se počtu titulů týče, tak tuto statistiku jasně ovládl Daniil Medveděv. Ruský tenista dokázal ovládnout čtyři podniky, přičemž byl na pěti turnajích v řadě ve finále. Druhou příčku obsadili Novak Djokovič a Carlos Alcaraz, kteří rozšířili své sbírky o dva kousky.

Yibing Wu jako první Číňan vyhrál turnaj ATP. Ve strhujícím finále v Dallasu unikl Isnerovi ze čtyř mečbolů

ATP DALLAS - 23letý Yibing Wu dotáhl svou nečekanou jízdu v hale v Dallasu až na vrchol. První Číňan ve finále turnaje ATP po skalpech Shapovalova či Fritze našel recept i na tie-breakového 'mága' Johna Isnera, kterého ve strhujícím zápase o titul udolal po odvrácení čtyř mečbolů a dramatickém tříhodinovém boji 6-7 7-6 7-6 a stal se prvním čínským vítězem akce ATP. Americkému veteránovi k prvnímu halovému triumfu nepomohlo ani 44 es.

Yibing Wu, první Číňan ve finále turnaje ATP. V Dallasu si vyšlápl i na světovou osmičku Fritze

ATP DALLAS - Yibing Wu v hale v Dallasu pokračuje na svém prvním turnaji v roli hráče Top 100 v nečekaném tažení. 23letý Číňan, který nikdy neporazil hráče Top 30 a na okruhu ATP vyhrál jen tři utkání, v semifinále udolal 6-7 7-5 6-4 domácí světovou osmičku Taylora Fritze, zaznamenal životní skalp a jako první čínský tenista na akci ATP postoupil do finále. V něm vyzve dalšího Američana Johna Isnera.