Yuldasheva Sevil - profil

Yuldasheva Sevil 

Yuldasheva Sevil

Stát: Uzbekistán
Věk: 20 (9. 1. 2002)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1516. / 847.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 1303. / 894.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 38/67 24/33 4/18 1/1 - 9/15
2022 19/22 10/6 0/1 - - 9/15
2021 4/14 2/10 2/4 - - -
2020 3/1 3/1 - - - -
2019 3/9 1/4 1/4 1/1 - -
2018 5/13 4/8 1/5 - - -
2017 4/5 4/4 0/1 - - -
2016 0/3 - 0/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 18/34 14/20 4/13 0/1 - -
2022 1/7 0/6 1/1 - - -
2021 5/7 2/3 3/4 - - -
2019 6/8 6/4 0/3 0/1 - -
2018 6/9 6/6 0/3 - - -
2017 0/2 0/1 0/1 - - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Di Girolami T - Yuldasheva S. 1K 6-4, 6-3 1.11 5.40
24.05.   Yuldasheva S. - Brack C. Q-OF 6-3, 6-3 1.16 4.10
23.05.   Yuldasheva S. - Roussopoulou Q-2K 7-61, 7-66    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Sauvant C. - Yuldasheva S. OF 6-4, 6-3 1.22 3.70
18.05.   Yuldasheva S. - Bouzo Zanotti 1K 6-3, 6-2 4.32 1.16
17.05.   Yuldasheva S. - Bugnon C. Q-OF 6-2, 5-7, 12-10    
16.05.   Yuldasheva S. - Tommasi A. Q-2K 6-2, 6-0 1.07 6.20
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Amariei I. - Yuldasheva S. OF 6-3, 6-2 1.11 5.38
10.05.   Yuldasheva S. - Salvi L. 1K 6-1, 7-64 2.09 1.63
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Barkova T. - Yuldasheva S. 1K 6-1, 6-4 1.06 6.67
26.04.   Yuldasheva S. - Alekseeva V. Q-OF 6-3, 6-3 1.06 6.40
25.04.   Yuldasheva S. - Kalkenova K. Q-1K 6-1, 6-2    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Pavlova P. - Yuldasheva S. OF 7-62, 7-64 1.12 5.04
20.04.   Yuldasheva S. - Breckova N. 1K 6-4, 6-4 2.27 1.54
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Anger J. - Yuldasheva S. Q-2K 6-2, 6-2 1.05 6.80
13.03.   Yuldasheva S. - Levivier C. Q-1K 3-6, 6-2, 10-6 1.61 2.10
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Sebes / Zucch - Bozic / Yulda OF 6-3, 6-2 1.11 5.17
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Da Si / Vissc - Raden / Yulda OF 3-6, 6-2, 10-8 1.29 3.06
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Sebes / Szied - Vukov / Yulda OF 6-2, 6-4 1.64 2.05
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Makla / Mikha - Moroz / Yulda OF 2-6, 6-1, 10-2 1.16 4.30
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Kulam / Sukho - Moroz / Yulda OF 6-2, 6-3 1.28 3.01
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Ekani / Tsits - Anger / Yulda OF 6-4, 7-5 1.81 1.83
Žádné zápasy.
 
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Dshandshgava - Yuldasheva S. Q-1K 6-4, 6-3    
  UTR Pro Tennis Series 5 Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Borodulina V. - Yuldasheva S.   6-2, 6-0    
03.09.   Yuldasheva S. - Mikaca S.   7-5, 6-2    
02.09.   Yuldasheva S. - Dimitrova D.   6-1, 7-5    
01.09.   Vaneva Z. - Yuldasheva S.   7-5, 6-1    
31.08.   Mishina D. - Yuldasheva S.   6-1, 6-3    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Brune Olsen A - Yuldasheva S. Q-1K 7-6, 6-3    
  Erwitte ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Rajkovic A. - Yuldasheva S. Q-1K 7-6, 6-3 1.14 4.57
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Eala A. - Yuldasheva S. Q-1K 6-0, 6-1 1.03 7.56
  Frederiksberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Vojcinakova I - Yuldasheva S. Q-1K 6-0, 6-3    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Hageman M. - Yuldasheva S. Q-2K 6-3, 1-6, 10-4    
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Nieuwboer P. - Yuldasheva S. Q-1K 6-1, 6-4    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Brugn / Wargn - Hagem / Yulda ČF 6-1, 6-2 1.20 3.85
24.08.   Hagem / Yulda - Samav / Wiche OF 6-4, 6-2 1.82 1.84
  Erwitte ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Rivki / Semen - Janss / Yulda ČF 7-5, 6-4 1.05 7.15
17.08.   Janss / Yulda - Schmi / Schro OF 6-0, 6-3 1.19 3.81
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Dartr / Rouvr - Hagem / Yulda OF 68-7, 6-3, 10-6 1.06 6.92
Žádné zápasy.
 
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Malygina E. - Yuldasheva S. 1K 6-3, 6-4 1.21 3.86
24.08.   Yuldasheva S. - Audenaert E. Q-OF 6-2, 7-5    
24.08.   Yuldasheva S. - Hageman M. Q-2K 7-65, 6-3    
23.08.   Yuldasheva S. - Janssen C. Q-1K 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Carreras A. - Yuldasheva S. 1K 6-1, 6-2 1.01 8.34
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Orpana O. - Yuldasheva S. 1K 6-1, 6-2 1.04 6.86
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Gaspar-Ivan I - Yuldasheva S. 1K 6-1, 6-0 1.25 3.23
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Stamat V. - Yuldasheva S. Q-OF 6-4, 6-0 1.08 5.50
08.04.   Yuldasheva S. - Veselova A. Q-1K 3-6, 6-2, 10-4    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Arbut / Vanho - Shaul / Yulda ČF 6-4, 6-1    
21.08.   Shaul / Yulda - Herrm / Kanev OF 6-3, 4-6, 10-8    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Krywo / Vanho - Halem / Yulda SF 6-0, 6-4    
01.08.   Halem / Yulda - Dury / Sall ČF 3-6, 6-3, 10-4    
30.07.   Halem / Yulda - Kokol / Mulle OF 6-1, 6-1    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Nepli / Ukolo - Lee E / Yulda OF 6-4, 6-4 2.17 1.54
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Rakhi / Stama - Lee E / Yulda F 6-3, 7-64    
13.04.   Lee E / Yulda - Ainit / Dmitr SF 6-2, 6-2    
12.04.   Lee E / Yulda - Nazar / Sukho ČF 6-2, 6-4    
11.04.   Lee E / Yulda - Kalin / Zakha OF 6-3, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Gemovic E. - Yuldasheva S. 1K 4-6, 6-1, 6-3 1.64 1.99
  Heraklion 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Knoll X. - Yuldasheva S. OF 6-0, 6-0 1.01 8.26
30.10.   Yuldasheva S. - Closs M. 1K 6-4, 6-3 2.98 1.29
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Iakovleva A. - Yuldasheva S. 1K 5-7, 6-3, 7-65    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Shusharina M. - Yuldasheva S. 1K 6-2, 6-0 1.24 3.31
  Almaty 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Koval V. - Yuldasheva S. OF 6-3, 6-3    
10.09.   Yuldasheva S. - Rastegaeva A. 1K 4-6, 6-3, 6-2 1.28 3.02
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Dell'edera F. - Yuldasheva S. Q-1K 6-0, 6-1 4.21 1.14
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Dmitrieva S. - Yuldasheva S. Q-1K 6-4, 3-6, 6-3    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Yadlapalli P. - Yuldasheva S. 1K 6-0, 6-0    
08.04.   Yuldasheva S. - Kim O. Q-OF 7-5, 2-1    
08.04.   Yuldasheva S. - Pogrebnyak V. Q-1K 6-2, 6-2    
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Closs / Gueri - Rusov / Yulda ČF 2-6, 6-4, 10-7    
13.11.   Rusov / Yulda - Duca / Negoi OF 6-4, 6-2    
  Heraklion 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Mesoc / Vlaji - Oliyn / Yulda OF 4-6, 6-4, 10-4 3.90 1.17
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Dmitr / Iakov - Karim / Yulda F 6-4, 6-3 1.44 2.39
27.09.   Karim / Yulda - Detko / Kulam SF 6-3, 0-6, 10-8 4.97 1.10
26.09.   Karim / Yulda - Petro / Vesel ČF 6-2, 6-4 1.38 2.58
25.09.   Karim / Yulda - Folts / Shala OF 6-4, 6-1 1.17 3.86
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Kalin / Makar - Oliyn / Yulda OF 7-64, 2-6, 10-6 1.82 1.78
  Almaty 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Chern / Ekshi - Oliyn / Yulda SF 6-0, 7-62 1.17 3.88
12.09.   Oliyn / Yulda - Dmitr / Iakov ČF 6-3, 5-7, 10-5 1.93 1.69
10.09.   Oliyn / Yulda - Sokhe / Yelfi OF 6-1, 6-2 1.03 7.18
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Dmitr / Sokal - Karim / Yulda OF 6-1, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Kulambayeva Z - Yuldasheva S. 1K 7-64, 6-4    
17.09.   Yuldasheva S. - Vorobyova V. Q-OF 7-65, 6-4    
16.09.   Yuldasheva S. - Asimova S. Q-1K 7-63, 7-66    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Wagner S. - Yuldasheva S. Q-OF 6-2, 6-0    
19.08.   Yuldasheva S. - Mulder-Syrova Q-1K 6-3, 6-2    
  De Haan ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Dunleavy C. - Yuldasheva S. Q-2K 3-6, 6-4, 6-4    
24.06.   Yuldasheva S. - Pintsuk B. Q-1K 6-2, 6-0    
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Devits M. - Yuldasheva S. Q-1K 6-3, 6-0    
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Piraz / Vogel - Bango / Yulda OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
TOPlist