11. den US Open: O finále si to rozdají Fernandezová se Sabalenkovou a Raducanuová se Sakkariovou

  • V rámci 11. dne US Open poznáme finalistky letošního ročníku. Semifinálové souboje obstarají 19letá Leylah Fernandezová se světovou dvojkou Arynou Sabalenkovou a teprve 18letá kvalifikantka Emma Raducanuová se zkušenou Marií Sakkariovou. Všechny aktérky budou útočit na premiérové grandslamové finále.
    9. 9., 11:00 | Previews |  60 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
NÁŠ DNEŠNÍ VÝBĚR
• Semifinále žen •
Fernandezová (Kan.) - Sabalenková (2-Běl.) | Arthur Ashe Stadium (pátek 1:00 SELČ)
Raducanuová (Brit.) - Sakkariová (17-Řec.) | Arthur Ashe Stadium (pátek 2:30 SELČ)


Leylah Fernandezová (73.) - Aryna Sabalenková (2.) | Arthur Ashe Stadium (pátek 1:00 SELČ)
Leylah Fernandezová a Aryna Sabalenková budou v premiérovém vzájemném souboji usilovat o své první finále na grandslamových turnajích. Zatímco Fernandezová nikdy předtím na akcích velké čtyřky nepostoupila do druhého týdne, Sabalenková si své první čtvrtfinále a zároveň semifinále na největších podnicích zahrála nedávno ve Wimbledonu.

Čerstvě 19letá Fernandezová je teprve třetí kanadskou semifinalistkou US Open v otevřené éře tenisu, může se stát teprve druhou kanadskou finalistkou newyorského grandslamu a stále má šanci navázat na předloňský triumf Biancy Andreescuové. Rodačka z Montréalu má za sebou dvě finále, obě na mexických akcích WTA 250 (Acapulko 2020 a Monterrey 2021).

Sabalenková zase může Bělorusku zajistit účast ve finále US Open druhým rokem po sobě (Viktoria Azarenková). Čtyřiadvacetiletá rodačka z Minsku má na dosah 16. kariérní finále, čtvrté v letošní sezoně.

Fernandezová hraje ve skvostné formě, ale má za sebou teď už tři velmi náročné zápasy. Známky vyčerpání nicméně nejeví, zle zatápět nejspíše bude i další favoritce a rozhodně není bez šance na postup. Hodně důležité bude, jak Sabalenkové zafunguje její dělový servis a kolik nevynucených chyb v tomto utkání vyrobí. Mladičká Kanaďanka se ovšem nebude stahovat jen do obrany a určitě si bude chtít chodit pro vítězné míče stejně jako třeba proti další ranařce Naomi Ósakaové. Sabalenková je jasnou kurzovou favoritkou, ale nic jednoduchého ji s největší pravděpodobností nečeká.

Tip: Sabalenková ve třech setech

Aktuální forma
Fernandezová v březnu v Monterrey získala svůj premiérový titul na hlavní tour, jenže až nedávno v Cincinnati dokázala znovu porazit dvě soupeřky po sobě, a to v kvalifikaci. Další sérii výher přidala na US Open, kam přijela v mizerné formě a s letošní bilancí 15-15.

Cesta turnajem
Přesto ve dvou setech přehrála Anu Konjuhovou i Kaiu Kanepiovou a po obratech naprosto senzačně vyřadila obhájkyni titulu a světovou trojku Naomi Ósakaovou a i další z bývalých světových jedniček a šampionek newyorského grandslamu Angelique Kerberovou. Ve čtvrtfinále si vyšlápla na další favoritku a členku elitní desítky Elinu Svitolinovou, světovou pětku udolala v tie-breaku rozhodující sady.

Historie na US Open
V New Yorku debutovala loni a skončila ve druhém kole.

Leylah Fernandezová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Monterrey (triumf)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Monterrey (triumf)
Bilance: 20-15
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 16-8
Bilance proti hráčkám Top 10: 2-0 (kariérní 3-2)
Bilance v semifinále grandslamů: 0-0 (kariérní 0-0)
Grandslamy: Australian Open (1. kolo), French Open (2. kolo), Wimbledon (1. kolo)

Leylah Fernandezová - US Open
Kariérní bilance: 6-1
Nejlepší výsledek: semifinále (2021)
Loňský výsledek: 2. kolo
Bilance v semifinále: 0-0
Generálka: Montréal (1. kolo), Cincinnati (1. kolo)
Cesta turnajem: Konjuhová (7-6 6-2), Kanepiová (7-5 7-5), (3) Ósakaová (5-7 7-6 6-4), (16) Kerberová (4-6 7-6 6-2), (5) Svitolinová (6-3 3-6 7-6)

Aktuální forma
Sabalenková si na přelomu sezon prošla sérií 15 výher. V Madridu získala svou první antukovou trofej a hrála semifinále Wimbledonu, kde se poprvé v kariéře dostala přes osmifinále grandslamových turnajů. Přišel propad formy, na olympijských hrách se loučila už ve druhém kole po prohře s Donnou Vekičovou, v semifinále v Montréalu jasně nestačila na Karolínu Plíškovou a v Cincinnati byla nad její síly hned Paula Badosaová.

Cesta turnajem
Na US Open musela už v prvním kole s Ninou Stojanovičovou do tří setů, s Tamarou Zidanšekovou, rozjetou Danielle Collinsovou, svou občasnou deblovou parťačkou Elise Mertensovou i vítězkou letošního French Open Barborou Krejčíkovou si naopak poradila vcelku suverénně.

Historie na US Open
Hlavní soutěž US Open absolvuje počtvrté. Nejlepšího výsledku z předchozích startů se dočkala hned při svém debutu v roce 2018, kdy došla do osmifinále. Poslední dva ročníky pro ni skončily ve druhém kole.

Aryna Sabalenková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Madrid,  Abú Zabí (triumf);  Stuttgart (finále);  Montréal, Wimbledon (semifinále)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Abú Zabí (triumf); Montréal (semifinále)
Bilance: 43-14
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 23-8
Bilance proti hráčkám Top 50-100: 10-2 (kariérní 59-24)
Bilance v semifinále grandslamů: 0-1 (kariérní 0-1)
Grandslamy: Australian Open (osmifinále), French Open (3. kolo), Wimbledon (semifinále)

Aryna Sabalenková - US Open
Kariérní bilance: 10-3
Nejlepší výsledek: semifinále (2021)
Loňský výsledek: 2. kolo
Bilance v semifinále: 0-0
Generálka: Montréal (semifinále), Cincinnati (2. kolo)
Cesta turnajem: Stojanovičová (6-4 6-7 6-0), Zidanšeková (6-3 6-1), (26) Collinsová (6-3 6-3), (15) Mertensová (6-4 6-1), (8) Krejčíková (6-1 6-4)


Emma Raducanuová (150.) - Maria Sakkariová (18.) | Arthur Ashe Stadium (pátek 2:30 SELČ)
Zbrusu nová grandslamová finalistka vzejde i z premiérového vzájemného souboje mezi Emmou Raducanuovou a Marií Sakkariovou. Raducanuová teprve nedávno ve Wimbledonu slavila svá první vítězství v hlavních soutěžích na nejvyšším okruhu a uhrála osmifinále. Sakkariová už zkušenost s touto fází grandslamů má, v semifinále letošního French Open nevyužila mečbol proti pozdější šampionce Barboře Krejčíkové.

Osmnáctiletá Raducanuová je v open éře vůbec první kvalifikantkou v semifinále amerického grandslamu a v historii US Open třetí semifinalistkou figurující mimo elitní stovku žebříčku po Billie Jean Kingové (semifinále 1979) a Kim Clijstersové (triumf 2009). Rodačka z kanadského Toronta se může stát první britskou grandslamovou finalistkou od Wimbledonu 1977 (Virginia Wadeová) a na US Open po 53 letech (Wadeová, 1968). Na hlavní tour ještě finále nikdy nehrála.

Šestadvacetiletá Sakkariová už několikrát přepsala řeckou tenisovou historii a může se jí to podařit znovu. Už teď je prvním zástupcem své země v semifinále US Open a může stát vůbec první řeckou finalistkou podniků velké čtyřky. Na nejvyšším okruhu hrála jen dvě finále (San José 2018 a Rabat 2019).

Raducanuová hraje neskutečně a nebylo by snad už ani překvapením, kdyby vyřadila i řeckou jedničku. Sakkariová má ovšem skvělou formu a bude velmi těžkou soupeřkou. Raducanuové by k postupu mohla pomoct jedna zásadní statistika, Sakkariová je totiž v semifinálových bojích velmi neúspěšná (bilance 2-11). Přesto je favoritkou zkušenější Řekyně.

Tip: Sakkariová ve třech setech

Aktuální forma
Raducanuová si nedávno ve Wimbledonu připsala svá první vítězství v hlavních soutěžích na nejvyšším okruhu a senzačně došla až do osmifinále. To samé se jí povedlo na US Open, kam přijela po finálové účasti na akci WTA 125 v Chicagu, kde prohrála bitvu o titul s Clarou Tausonovou.

Cesta turnajem
V New Yorku zatím hraje naprosto fantasticky, včetně kvalifikace zvládla už osm zápasů a všechny bez ztráty setu. Osmnáctiletá Britka nedala v hlavní soutěži šanci Stefanii Vögeleové ani Shuai Zhang, zničila obranářku Saru Sorribesovou i domácí přemožitelku světové jedničky Shelby Rogersovou, a porazila také olympijskou vítězku Belindu Bencicovou. Postupem do semifinále si zajistila debut v elitní stovce žebříčku WTA (okolo 51. místa) a post britské jedničky. Z posledních 18 utkání má bilanci 16-2.

Historie na US Open
Raducanuová na závěrečném grandslamu sezony debutuje.

Emma Raducanuová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: US Open (semifinále)
Největší úspěchy na venkovních betonech: US Open (semifinále)
Bilance: 21-6
Bilance z posledních 10 zápasů: 9-1
Bilance na venkovních betonech: 16-3
Bilance proti hráčkám Top 11-20: 1-0 (kariérní 1-0)
Bilance v semifinále grandslamů: 0-0 (kariérní 0-0)
Grandslamy: Australian Open (nehrála), French Open (nehrála), Wimbledon (osmifinále)

Emma Raducanuová - US Open
Kariérní bilance: 5-0
Nejlepší výsledek: semifinále (2021)
Loňský výsledek: nehrála
Bilance v semifinále: 0-0
Generálka: San José (1. kolo), ITF W100 Landisville (čtvrtfinále), WTA 125k Chicago (finále)
Cesta turnajem: Vögeleová (6-2 6-3), Shuai Zhang (6-2 6-4), Sorribesová (6-0 6-1), Rogersová (6-2 6-1), (11) Bencicová (6-3 6-4)

Aktuální forma
Sakkariová si v úvodních měsících sezony na betonech vedla skvěle a uhrála tři semifinále. Od té doby ale byla v závěrečných kolech jen jednou, a to v semifinále French Open. Na olympiádě v Tokiu i v Montréalu skončila v osmifinále, na poslední přípravce v Cincinnati hned v prvním kole po jasné porážce s Angelique Kerberovou.

Cesta turnajem
Na US Open neztratila set proti Martě Kosťukové, Kateřině Siniakové ani Petře Kvitové. V osmifinále byla naopak velmi blízko vyřazení, předloňskou šampionku Biancu Andreescuovou zdolala až po obratu a tříapůlhodinové bitvě. Ve čtvrtfinále po dalším skvělém výkonu nedala šanci Karolíně Plíškové.

Historie na US Open
V New Yorku startuje posedmé. Do druhého týdne se probojovala až loni, v osmifinále podlehla Sereně Williamsové.

Maria Sakkariová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: French Open,  Miami,  Melbourne 3,  Abú Zabí (semifinále)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Miami, Melbourne 3, Abú Zabí (semifinále)
Bilance: 31-14
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 21-9
Bilance proti hráčkám mimo Top 100: 5-0 (kariérní 202-129)
Bilance v semifinále grandslamů: 0-1 (kariérní 0-1)
Grandslamy: Australian Open (1. kolo), French Open (semifinále), Wimbledon (2. kolo)

Maria Sakkariová - US Open
Kariérní bilance: 13-6
Nejlepší výsledek: semifinále (2021)
Loňský výsledek: osmifinále
Bilance v semifinále: 0-0
Generálka: Montréal (osmifinále), Cincinnati (1. kolo)
Cesta turnajem: Kosťuková (6-4 6-3), Siniaková (6-4 6-2), (10) Kvitová (6-4 6-3), (6) Andreescuová (6-7 7-6 6-3), (4) Kar. Plíšková (6-4 6-4)

US OPEN 2021 - PROGRAM 11. HRACÍHO DNE
• ARTHUR ASHE STADIUM • (od 18:00 SELČ)
1. bude doplněno
2. Fernandezová (Kan.) - Sabalenková (2-Běl.) / nejdříve v pátek v 1:00 SELČ
3. Raducanuová (Brit.) - Sakkariová (17-Řec.)
• COURT 10 • (od 18:00 SELČ)
3. B. Fruhvirtová/L. Fruhvirtová (5-ČR) - Jiménezová/Mintegiová (1-And./Šp.)
Kompletní program 11. hracího dne
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (60)
10.09.2021 03:45Od: Meceon
A ve finále bude hrát 73 hráčka žebříčku se 150...vtip rokusmile
[ Reagovat ]
10.09.2021 03:46Od: FerrariF50
Tak evidentně vtip roku spíš ty ostatní star ne ? :) Tak ještě Emma pojď :)
[ Reagovat ]
10.09.2021 03:49Od: Meceon
To máš pravdu
[ Reagovat ]
10.09.2021 03:44Od: tommr
tak Fernandez to zvládla na jedničku ... smile
Raducanu jí doufám napodobí ...
[ Reagovat ]
10.09.2021 03:39Od: FerrariF50
Tak to jako brutálka, co všechno ustála a naopak Sabalenka konec naprosto nezvládla. Hodně dobře :)
[ Reagovat ]
10.09.2021 03:39Od: team.wta Leyalah
No ty kráso ;-)
Aryna působí dojmem neohrožené Amazonky, ale pod tlakem dělá celkem chyby.
[ Reagovat ]
10.09.2021 03:38Od: Meceon
A kolaps na závěr... nádherný tenis od obousmilesmile
[ Reagovat ]
10.09.2021 02:29Od: Blondie
Kde se v ní bere ta síla? Taková holčička!
[ Reagovat ]
10.09.2021 02:34Od: Meceon
Má i trošku štěstí řekl bych...bude to v této fázi už Sabalenka mít těžké
[ Reagovat ]
10.09.2021 02:28Od: Anonym
Neuvěřitelné
[ Reagovat ]
10.09.2021 02:28Od: Meceon
Neuvěřitelné
[ Reagovat ]
10.09.2021 02:16Od: Meceon
Teď se Aryna naštvala...
[ Reagovat ]
10.09.2021 02:13Od: tommr
Fernandez se drží skvěle a Sabalenka pod tlakem dělá laciný chyby ...
Fernandez je strašně sympatická, ale toho jejího fotříka by do hlediště vůbec neměli pouštět ... smile
[ Reagovat ]
10.09.2021 02:10Od: FerrariF50
No wau, neuvěřitelný :)
[ Reagovat ]
10.09.2021 01:46Od: FerrariF50
Hustá je, doufám, že to Sabaleně nandá :)
[ Reagovat ]
10.09.2021 01:46Od: Blondie
Mladá dáma hraje neskutečně!
[ Reagovat ]
10.09.2021 02:17Od: Ela-fon-isi
Sabalenka taky výborná a je jí to k ničemu. Kdyby jí aspoň jediný človek, co jí fandí, byl slyšet.smile
[ Reagovat ]
10.09.2021 02:19Od: Blondie
Ale jsou, jsou... taky je mi jí trošku líto...
[ Reagovat ]
09.09.2021 22:00Od: EllNino Že by? :) [ Reagovat ]
09.09.2021 22:25Od: PetaM
Hlavně to ne :D
[ Reagovat ]
09.09.2021 22:31Od: EllNino
Jaruška a Aravane byly moje top smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 22:40Od: PetaM
Jaruška by mohla, to jo. :D
[ Reagovat ]
09.09.2021 22:40Od: tommr
někde jsem ted četl že Shvedova prý definitivně skončila ...
[ Reagovat ]
09.09.2021 23:11Od: EllNino
Já mluvil o jiné :))
[ Reagovat ]
09.09.2021 23:33Od: tommr
Gajdosova?
[ Reagovat ]
09.09.2021 20:05Od: blixa
Dneska většina asi fandí "týnkám", ale už to vidím za 10 let. Zase finále Raducanu - Fernandez, to je ale vopruz ... smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 21:16Od: sojka1
ja fandim Amazonce, tipovala jsem ji i na celkovou vitezku... jinak mi ty holciny nijak nevadi, samozrejme prijemne oziveni, ale 23 let mi taky neprijde moc. A chtela jsem napsat, ze preziju dokonce i Mariu, ale kdyz ctu tommra.. :-))
[ Reagovat ]
09.09.2021 21:19Od: paprikovygulas1
No ešte aby si neprežila, nestraš.
[ Reagovat ]
09.09.2021 20:00Od: tommr
jeden velkej důvod proč dneska nefandit Sakkari:
pokud vyhraje a postoupí do finále tak se dostane v žebříčku před Petru Kvitovou a vytlačí jí z top-10 ...
a pokud by vyhrála i ve finále a získala titul tak se dostane v žebříčku i před Báru Krejčíkovou ...
[ Reagovat ]
09.09.2021 21:13Od: paprikovygulas1
Hádam to aspoň jednu z nich zaujíma.
[ Reagovat ]
09.09.2021 21:33Od: Grape
Asi tak, řekl bych že Petra žebříček neřešila ani když šlo podstatně o víc.
[ Reagovat ]
09.09.2021 19:38Od: paddy SS finále
To by dobře zapadlo na OH v Berlíně 1936, Hitler by měl radost smile smile

Mimochodem Sabalenka si po výhře ve QF šla ještě zatrénovat. Je to prostě mašina! smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 19:41Od: tommr
spíš to bohužel svědčí o tom, že jí Bára ve čtvrtfinále vůbec neprověřila ...
[ Reagovat ]
09.09.2021 18:48Od: paddy večeře
chtělo by to šnečí vývar, a pak se kouknout na Robocopa smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 18:55Od: Nola
ty mas chute, ja som si zgustla na foteckach d Artagnana na instagrame, je fakt husty
[ Reagovat ]
09.09.2021 19:41Od: paddy
Tsitsi se pomalu začíná smiřovat smile, že navzdory očekávání nebude první řecký GS vítěz smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 16:11Od: brixner Asi budu za blba...
Ale já bych ten tutil přál nejvíc snad Sekeře, dyť je to hodná holka, všecko, todle, no...
Za to její nasazení - ať je to kdekoli, by už mohla vypálkovat pořádnej titul!
smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 16:13Od: Tomas_Smid_fan
Je to pracovitá podvodnicesmile
[ Reagovat ]
09.09.2021 16:17Od: com
no fuuuuuuj smilesmile Jen ne Sakkari, za to jak vyradila Karolinu a Kvitovou si to nezaslouzi smile to uz bych to pral radsi ty Sabalence
[ Reagovat ]
09.09.2021 16:26Od: tommr
Sabalenka zase vyřadila Báru. Mezi těma dvěma si nevybereš ...
[ Reagovat ]
09.09.2021 18:07Od: Blondie
Jen ne Sakkari, za to jak vyradila Karolinu a Kvitovou si to nezaslouzi
za to jak vyradila Kvitovou

smilesmilesmile
[ Reagovat ]
09.09.2021 18:21Od: brixner
Ale no tak! Dokážeš tohle nějak racionálně vysvětlit? Mně příjde, že právě vítězstvími nad našimi děvčaty si to sakra zaslouží! Tohle mi připomíná rčení o tom, že "Kdo nemá rád psy, nemá rád lidi!" Tebe mám rád, ale teď jen papouškuješ...Ale chápu to, tohle by asi říkal i nějaký Karagavrilidis někde v hospodě poblíž Atén, kdyby Kája vyhrála, jen by to říkal řecky, no...smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 21:35Od: Grape
Já bych řekl, že Blondie se hlavně podivuje nad tím, že com řeší vyřazení Petry. smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 21:39Od: Blondie
Jo!
Jsem v totalnim soku! smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 16:54Od: peek
Nás to nepřekvapuje, máš holt takovou úchylku no, fandit největším nesympošům včetně Djoka. My tě přesto ale máme rádi. smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 18:39Od: brixner
Todlencto má úplně jiný důvod: V mém životě padl jeden Grand Slam - Steffi. Hrozně bych si přál, aby padl ještě aspoň jeden a vlastně nedokážu pořádně vysvětlit, proč. Nesnášel jsem Beckera, z Next Gen nesnáším Tsitiho, ale pokud by třeba jeden z nich byl takhle blízko cíle, fandil bych jim! Já se prostě snažím vcítit do role toho, kdo tohle kdy měl na dosah - Steffi: Tenkrát jsem si myslel, že v NY to neustojí, i přesto, že její hra byla v roce 88 taková bezstarostná a vítězila skoro až samozřejmě. Uteklo přes třicet let, všechno se posunulo úplně jinam - hra, prachy, tlaky na hráče, média, soc. sítě...Srba rád nemám a nikdy asi mít nebudu a ať už to dopadne jakkoli, po NY mu už fandit nebudu! Jenže teď je na dosah milník a dalo by se říci "Sere mě, že zrovna Srb, proč ne Roger?" Takže, pokud to Srb ustojí a dá, já si jen řeknu jako milovník téhle hry - Zažil jsem nejlepšího hráče v dějinách! Myslím, že případný úspěch Srba předčí i roky 1962 a 1969! Chci prostě ještě jeden Grand Slam, tuším, že v mém životě je tohle poslední možnost...

Za týden je ze mě opět hater, vím to...
[ Reagovat ]
09.09.2021 18:45Od: paddy
můžu tě uklidnit, že ty a Čenda jste tu jediní normální smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 16:09Od: Fransoas
To bude určitě zajímavý.Konfrontace zkušenosti a mládí.Záleží kolik energie ještě mají teenagerky.Obě favoritky mi jsou nesympatický,tak je jasné komu můžu fandit.
[ Reagovat ]
09.09.2021 15:39Od: tommr
oba dnešní semifinálový zápasy slibujou velmi zajímavou podívanou. Škoda že je Amíci zase nacpali do nočního programu takže z toho nic neuvidím ...
Postup do finále bych přál samozřejmě Fernandez a Raducanu, ale je vysoce pravděpodobný že postoupí Sabalenka a Sakkari ...
[ Reagovat ]
09.09.2021 12:18Od: Burrows
Já víc věřím Fernandez, nevím proč...
[ Reagovat ]
09.09.2021 12:19Od: Grape
Tak ona už tu vyřadila tři top hráčky. Pokud už neodpadne fyzicky, tak není důvod, proč by nemohla hrát další vyrovnaný zápas.
[ Reagovat ]
09.09.2021 11:47Od: Misakkk192 Finale
Chci finale Fernandez - Raducanu smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 11:59Od: Grape
To by bylo moc fajn smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 12:03Od: com
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
09.09.2021 12:18Od: Tomas_Smid_fan
smilesmile
[ Reagovat ]
09.09.2021 13:19Od: Pe3k
smile
[ Reagovat ]
09.09.2021 17:10Od: Kozoroh
Z komerčního hlediska úplná katastrofa. smile Pořadatelé nepochybně doufají ve výhry Sabalenky a Sakkariové. smilesmile
[ Reagovat ]
09.09.2021 17:14Od: tommr
pokud to nemyslíš jako ironii tak jsi úplně vedle. Finále dvou sympatických teenagerek by bylo požehnání jak pro pořadatele tak i WTA ...
[ Reagovat ]
09.09.2021 17:29Od: Pe3k
Být vedle je jeho trade mark shot.
[ Reagovat ]
09.09.2021 11:06Od: Smazaný účet
Tak nakonec ve finále bude dorost -mládí vpřed smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist