Bencicová po US Open přichází i Roland Garros. Má problémy s rukou

  • Na letošním Roland Garros se nepředstaví celkem čtyři hráčky elitní desítky světového žebříčku. Po Australance Ashleigh Bartyové, Japonce Naomi Ósakaové a Kanaďance Biance Andreescuové se odhlásila také Švýcarka Belinda Bencicová, která laboruje se zraněním pravé paže.
    26. 9., 11:39 | Aktuality |  3 komentáře
    Belinda BencicováBelinda Bencicová 
     
  • Profil hráče

Grandslamové turnaje po koronavirové pauze se musí obejít bez spousty hvězd. Na US Open na začátku srpna chybělo šest hráček Top 10, z nadcházejícího French Open se z elitní světové desítky omluvily už čtyři tenistky.

Po světové jedničce a obhájkyni titulu Australance Ashleigh Bartyové, čerstvé vítězce US Open Japonce Naomi Ósakaové a Kanaďance Biance Andreescuové se odhlásila také Švýcarka Belinda Bencicová, která laboruje se zraněním pravé paže.

"Jsem moc smutná, že tento rok nebudu v Paříži hrát. Pořád bojuju s bolestmi pravé paže, ale s týmem na tom pracujeme, abych problémy co nejdříve vyřešila a byla brzy zpátky na kurtech," uvedla světová desítka Bencicová.

23letá Švýcarka se po restartu sezony představila pouze před dvěma týdny v Římě, kde v prvním kole uhrála pouhé dva gamy proti Dance Koviničové. 

Bencicová je po Bartyové a Andreescuové třetí hráčkou Top 10, jež vynechává i druhý grandslam po půlroční pauze zaviněné pandemií koronaviru. Ale jen Bartyová chybí na obou akcích oficiálně kvůli obavám z šíření nákazy nemoci Covid-19.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
26.09.2020 16:12Od: FulnekUltras Můžu Tě ujistit, Bel,
že v tom současném bordelu nepřicházíš tenisově vůbec o nic. smile
[ Reagovat ]
26.09.2020 17:04Od: LordMutademus
Však se nehraje v Ušákově.
[ Reagovat ]
26.09.2020 17:57Od: FulnekUltras
spíš jde o čas nežli prostor
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist