Češi v akci, čtvrtek 18. 11. Lehečka na challengeru vybojoval postup do čtvrtfinále

  • Jiří Lehečka na challengeru ve Francii vydřel postup do čtvrtfinále. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    18. 11., aktualizováno 19. 11. | Aktuality |  2 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (čtvrtek, 18. listopadu 2021)
WTA 125k MONTEVIDEO (Uruguay), 115.000 dolarů, antuka
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Carleová/Pigossiová (4-Arg./Braz.) - A. Sisková/Strachovová (ČR/Ukr.) 7-6(3) 6-4
ATP CHALLENGER PAU (Francie), 88.520 eur, tv. povrch / hala
• Dvouhra - 2. kolo •
Lehečka (ČR) - Hémery (Fr.) 7-6(4) 4-6 7-5
ITF W15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo •
Nagyová (8-Maď.) - Šebestová (ČR) 6-3 6-1
ITF M15 OPAVA (Česko), 15.000 dolarů, koberec / hala
• Dvouhra - 2. kolo •
Cuenin (Fr.) - Pavlásek (3-ČR) 6-1 6-4
Squire (2-Něm.) - Duda (ČR) 7-6(9) 7-5
Pokorný (SR) - Krstev (ČR) 6-7(10) 6-4 6-4
Paulson (ČR) - Nouza (ČR) 6-3 6-4
Poljak (1-ČR) - O. Horák (ČR) 6-3 6-3
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Dembek/Nouza (4-Pol./ČR) - Jurajda/Privara (ČR/SR) 6-1 6-3
Duda/Pavlásek (2-ČR) - Krstev/Řeháček (ČR) 6-3 6-1
Paulson/Poljak (1-ČR) - Karol/Pokorný (SR) 6-4 6-4
Duncan/Kellovský (Brit./ČR) - Mikula/Wójcik (3-Pol.) 6-7(4) 7-6(4) 10-6
J1 GUADALAJARA (Mexiko), antuka
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
L. Fruhvirtová (1-ČR) - Lopezová (5-USA) 6-3 6-0
B. Fruhvirtová (2-ČR) - Hovdeová (6-USA) 6-3 7-6(10)
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
B. Fruhvirtová/L. Fruhvirtová (1-ČR) - Broadfootová/Elbazová (JAR/Fr.) 6-2 6-2
J3 HAIFA (Izrael), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Baumgartner (Švýc.) - Prachař (ČR) 6-4 7-6(1)
J4 DUBAJ (SAE), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Šebekin (1-Rus.) - Opluštil (ČR) 6-1 4-6 6-4
J4 PSZCZYNA (Polsko), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Faure (Fr.) - Myslivec (4-ČR) 6-4 7-6(2)
Homola (ČR) - Nivault (Fr.) 7-5 7-5
Jupa (7-ČR) - Roš (Pol.) 3-6 6-0 6-4
Janoušek (ČR) - Rolland de Ravel (Fr.) 6-3 6-3
Berkieta (Pol.) - Zlatohlávek (ČR) 6-3 6-4
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Havlíčková (1-ČR) - Groenová (Niz.) 6-1 6-3
Pávková (8-ČR) - Šramková (SR) 2-6 7-5 6-1
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Kumstát/Peták (ČR) - Myslivec/Stokowski (1-ČR/Pol.) 7-6(3) 6-3
Duda/Homola (ČR) - Dziopak/Jupa (2-Pol./ČR) 6-4 7-5
Kubalka/Wlodarczyk (Pol.) - Faure/Janoušek (Fr./ČR) 6-4 6-3
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Havlíčková/Pávková (1-ČR) - Orliňská/Piechowiczová (Pol.) 6-4 6-0
V. Huťková/Pawelská (ČR/Pol.) - Poplawská/Wegrzynová (Pol.) 5-7 6-2 10-6
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
18.11.2021 22:39Od: George_Renel Linda a Brenda
opět bez ztráty setu a jsou v SF.smile
[ Reagovat ]
18.11.2021 22:43Od: JanITCZ
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist