Češi v akci, čtvrtek 26. 5. Plíšková ani Kolář nezvládli druhé kolo French Open

  • Karolína Plíšková i kvalifikant Zdeněk Kolář na French Open skončili ve druhém kole. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    26. 5., aktualizováno | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (čtvrtek, 26. května 2022)
FRENCH OPEN (Paříž, Francie), 43.600.000 eur, antuka
• Dvouhra ženy - 2. kolo •
Jeanjeanová (Fr.) - Kar. Plíšková (8-ČR) 6-2 6-2
• Dvouhra muži - 2. kolo •
Tsitsipas (4-Řec.) - Kolář (ČR) 6-3 7-6(8) 6-7(3) 7-6(7)
• Čtyřhra ženy - 1. kolo •
Katóová/Sutjiadiová (Jap./Indon.) - Martincová/Petkovicová (ČR/Něm.) 7-6(2) 2-6 6-2
Hradecká/Mirzaová (10-ČR/Indie) - Paoliniová/Trevisanová (It.) 4-6 6-2 6-1
• Mix - 1. kolo •
Hradecká/Escobar (ČR/Ekv.) - Lechemiaová/Ramanathan (Fr./Indie) 6-4 6-4
ITF W15 IRAKLIO (Řecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Ogescuová (Rum.) - Šebestová (8-ČR) 6-1 6-2
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
da Silvaová Ficková/Visscherová (1-Austr./Niz.) | Šebestová/Zucchiniová (ČR/It.) 6-0 6-3
ITF W15 ANNENHEIM (Rakousko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Vojčináková (SR) - Hindová (ČR) 3-6 6-1 6-3
ITF W15 KRŠKO (Slovinsko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Kučmová (3-ČR) - Smejkalová (Slovin.) 6-1 6-2
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Aneyová/E. Chiesaová (1-USA/It.) - Chudejová/Ševčíková (SR/ČR) 6-3 6-4
ITF M25 JABLONEC NAD NISOU (Česko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Hemery (1-Fr.) - Menšík (ČR) 2-6 7-5 6-4
Mayot (4-Fr.) - Barnát (ČR) 6-2 6-2
Wenger (6-Švýc.) - Duda (ČR) 6-4 6-4
Vrbenský (7-ČR) - Bolardt (ČR) 6-2 5-2 / skreč
Vanshelboim (Ukr.) - Krumich (ČR) 6-1 6-0
Paulson (8-ČR) - Briand (Fr.) 2-6 6-2 6-2
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Barnát/Duda (ČR) - Haliak/Sultanov (3-/Uzb.) 6-2 6-4
Brunclík/Vrbenský (ČR) - Novák/Prachař (ČR) 6-7(4) 6-3 12-10
Bergevi/Vanshelboim (1-Švéd./Ukr.) - Černý/D. Pátý (ČR) 6-4 6-2
FRENCH OPEN (Paříž, Francie), antuka
• Dvouhra junioři - 1. kolo kvalifikace •
Bartoň (3-ČR) - Camus (Austr.) 6-3 6-1
Hrazdil (ČR) - Boika (5-USA) 6-1 1-6 10-6
• Dvouhra juniorky - 1. kolo kvalifikace •
Štruplová (4-ČR) - Favierová (Fr.) 6-3 6-0
Pedoneová (5-It.) - Šmejkalová (ČR) 6-2 6-1
J1 CHARLEROI-MARCINELLE (Belgie), antuka
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Kornějevová (11-) - Samsonová (ČR) 6-4 6-2
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Helsenová/Nijkampová (Belg./Niz.) - Samsonová/Situeová (ČR/N. Zél.) 7-5 6-4
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Demanet/Ratiu (Belg.) - Arutiunian/Donald (1-/ČR) 6-2 5-7 11-9
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Samsonová/Situeová (ČR/N. Zél.) - Coppezová/Meyersová (Belg.) 6-2 6-3
J3 LOUSADA (Portugalsko), antuka
• Dvouhra dívky - osmifinále •
Jandová (ČR) - Stellaová Ferrazzoliová (It.) 6-0 6-0
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Guedesová/Santosová (2-Portug.) - Inisanová/Jandová (8-Fr./ČR) 6-4 6-3
J3 ČAKOVEC (Chorvatsko), antuka
• Dvouhra chlapci - semifinále •
Berkieta (Pol.) - Kumstát (ČR) 6-2 6-3
• Čtyřhra dívky - finále •
Kostovičová/Maričová (3-Srb.) - Slaměníková/Smékalová (ČR) 4-6 6-0 10-5
J4 DEDEDO (Guam), tv. povrch
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
D. Kim/D. Lee (3-Korea) - Marin/Sanders (USA/ČR) 4-6 6-1 10-8
J5 LEMESOS (Kypr), antuka
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Müller (6-Něm.) - Doskočil (ČR) 6-4 6-1
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist