Češi v akci, neděle 11. 7. Patrik Rikl ani Tomáš Jiroušek na ITF titul nezískali

  • Dvaadvacetiletý Patrik Rikl na ITF ve Slovinsku svůj šestý kariérní titul nevybojoval, o rok mladší Tomáš Jiroušek na Slovensku na svou první trofej nedosáhl. Tereza Valentová ve finále kvalifikace Livesport Prague Open neuspěla. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    11. 7., aktualizováno | Aktuality |  2 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (neděle, 11. července 2021)
WTA 250 PRAHA (Česko), 235.238 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - závěrečné kolo kvalifikace •
Bainsová (12-Brit.) - Valentová (ČR) 6-2 6-2
ATP CHALLENGER JASY (Rumunsko), 88.520 eur, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Poljak (5-ČR) - Jecan (Rum.) 6-4 6-0
ATP CHALLENGER AMERSFOORT (Nizozemsko), 44.820 eur, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Nikles (6-Švýc.) - Palán (ČR) 6-4 7-6(4)
ITF M25 VELENJE (Slovinsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - finále •
Ševčenko (Rus.) - P. Rikl (ČR) 6-1 6-2
ITF M15 POPRAD (Slovensko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - finále •
Wenger (6-Švýc.) - T. Jiroušek (ČR) 6-2 7-5
ITF W60 VITORIA-GASTEIZ (Španělsko), 60.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Hodzicová (10-Něm.) - Mělnikovová (ČR) 7-6(2) 6-1
Pulchartová (7-ČR) - Mihailová (Rum.) 6-0 6-2
ITF W15 ALMADA (Portugalsko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
L. Petruželová (4-ČR) - Moraisová (Portug.) 6-4 6-3
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Corleyová (USA) - Šafářová (10-ČR) 6-4 6-4
Rieraová (5-Arg.) - Kudelová (ČR) 6-3 6-0
ITF M25 TELFS (Rakousko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Beneš (ČR) - Barone de Carvalho (It.) / bez boje
ITF M25 IDANHA-A-NOVA (Portugalsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Soriano (Šp.) - Motl (ČR) 7-6(5) 6-0
JA MILÁN (Itálie), antuka
• Dvouhra dívky - závěrečné kolo kvalifikace •
Šmejkalová (3-ČR) - Milaneseová (It.) 5-7 6-0 10-5
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Šmejkalová (3-ČR) - Fontanaová (It.) 6-1 6-2
J4 VÉSKA (Česko), antuka
• Dvouhra chlapci - závěrečné kolo kvalifikace •
Čížek (ČR) - F. Horák (ČR) 6-4 6-3
Káňa (ČR) - Hujo (ČR) 6-1 6-4
Mitric (3-Kan.) - Froemel (ČR) 6-2 6-1
Durovič (6-ČR) - Janči (4-SR) 6-0 7-5
• Dvouhra dívky - závěrečné kolo kvalifikace •
Witkowská (2-Pol.) - Heiderová (ČR) 6-3 6-4
Damašková (ČR) - Bervid (ČR) 7-6(5) 6-0
Valdmannová (ČR) - Hanáková (ČR) 6-3 6-1
Navrátilová (ČR) - Perháčová (SR) 7-6(4) 7-5
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Čížek (ČR) - Švojgr (1-ČR) 7-5 6-2
F. Horák (ČR) - Kratochvíl (ČR) 7-6(6) 3-6 10-1
Froemel (ČR) - Masarčin (5-SR) 7-6(4) 6-3
Mitric (3-Kan.) - Černý (ČR) 6-4 6-2
Janči (4-SR) - Říha (ČR) 6-4 7-5
Durovič (6-ČR) - Páral (ČR) 6-0 6-7(2) 10-6
Káňa (ČR) - Kumstát (ČR) 6-3 6-1
Hujo (ČR) - Antoni (2-Něm.) 6-3 6-1
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Heiderová (ČR) - Kučerová (ČR) 6-0 6-0
Damašková (ČR) - Daroszewská (1-Pol.) 6-0 3-6 10-4
Bervid (ČR) - Huťková (ČR) 6-4 6-1
Witkowská (2-Pol.) - Davidová (ČR) 6-3 6-3
Hanáková (ČR) - Kajabová (3-ČR) 4-6 6-3 10-7
Valdmannová (ČR) - Závišková (ČR) 5-7 7-5 10-3
Perháčová (SR) - Zástěrová (4-ČR) 6-3 6-2
Navrátilová (ČR) - Lungová (5-Rum.) 7-6(5) 6-3
J5 ALT ERLAA (Rakousko), antuka
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Kollaritschová (Rak.) - Benešová (5-ČR) 7-6(5) 6-0
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
11.07.2021 16:37Od: EllNino Rozlosování kvalifikantek
(Q)Sramkova v Kvitova
(Q)Muhammad v Cabrera
(Q)Radwanska v Parrizas Diaz
(LL)Perrin v Vondrousova
(Q)Burrage v Siniakova
(Q)Shinikova v Krejcikova
(Q)Bains v Bonaventure

Odhlásila se Hsieh
[ Reagovat ]
11.07.2021 16:54Od: tommr
Petra má na úvod dobrou soupeřku na rozehrání. Pokud půjde všechno podle papírových předpokladů tak by Petra měla na turnaji hrát jen s českými a slovenskými hráčkami. Titul je za takových okolností přímo povinností ... smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist