Češi v akci, neděle 27. 6. Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích

  • Češi dnes hráli pouze na turnajích ITF a juniorských akcích.
    27. 6., aktualizováno | Aktuality |  1 komentář
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (neděle, 27. června 2021)
ITF W25 VRATISLAV (Polsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Miklová (5-ČR) - Mandelíková (ČR) 2-6 6-4 10-2
Tomanová (7-ČR) - Jaskiewiczová (Pol.) 6-4 6-1
Hindová (10-ČR) - Nováková (ČR) 6-3 6-4
ITF W15 PROKUPLJE (Srbsko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Kupresová (Kan.) - Kulhavá (ČR) 6-4 6-1
Lavinová (10-It.) - Hrdinková (ČR) 6-4 6-2
ITF M25 HAAG (Nizozemsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Palán (8-ČR) - Ghem (Braz.) 6-3 6-3
ITF M25 VRATISLAV (Polsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
T. Jiroušek (12-ČR) - Minakov (Rus.) 3-6 6-3 10-1
Michnev (11-ČR) - Höveler (Něm.) 6-2 6-1
Kielan (Pol.) - Pecák (ČR) 4-6 6-4 10-8
O. Horák (ČR) - Papík (ČR) 5-7 3-1 / skreč
Terczynski (Pol.) - Langmajer (ČR) 6-1 6-3
Kodat (7-USA) - Zapský (ČR) 6-0 6-2
Kellovský (ČR) - Donati (It.) 2-6 7-6(2) 10-6
Siniakov (ČR) - Gajewski (Pol.) 6-2 7-5
Běloborodko (16-Ukr.) - D. Pátý (ČR) 6-4 6-4
J4 EINDHOVEN (Nizozemsko), antuka
• Čtyřhra chlapci - finále •
Barbier/Herrmann (Fr.) - Apltauer/Lestir (ČR/Fr.) 7-6(2) 6-4
J5 MICHALÓWEK (Polsko), tráva
• Dvouhra dívky - finále •
Urbanová (2-ČR) - Turczuková (Pol.) 6-2 6-2
• Čtyřhra dívky - finále •
Koralniková/Urbanová (1-Pol./ČR) - Vladsonová/Zhiyenbayevová (3-Lit./Něm.) 5-3 4-2
J1 ROEHAMPTON (Velká Británie), tráva
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Palicová (1-ČR) - Davisová (Brit.) 6-4 6-4
Klimovičová (11-ČR) - Matthewsová (Brit.) 6-0 6-1
J4 ROTTERDAM (Nizozemsko), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Veltman (Niz.) - Duda (1-ČR) / bez boje
J5 DOBOJ (Bosna a Hercegovina), antuka
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Hanáková (ČR) - Bureninová (5-Rus.) 6-2 6-4
• Dvouhra dívky - závěrečné kolo kvalifikace •
Bergkvistová (Švéd.) - Hanáková (ČR) 6-4 6-2
J5 SOFIE (Bulharsko), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Rais (ČR) - Despodov (6-Bulh.) 0-6 7-6(7) 10-8
• Dvouhra chlapci - závěrečné kolo kvalifikace •
Preda (1-Rum.) - Rais (ČR) 6-1 6-0
J5 TIMISOARA (Rumunsko), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Panáček (5-ČR) - Alexandru (Rum.) / bez boje
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
27.06.2021 12:08Od: lukasmarek2001 J1 Roehampton
Máte někdo streamy?
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist