Češi v akci, pondělí 22. 11. Gengel na challengeru postoupil do hlavní soutěže

  • Marek Gengel na challengeru v Bahrajnu vybojoval postup do hlavní soutěže. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    22. 11., aktualizováno | Aktuality |  2 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 22. listopadu 2021)
ATP CHALLENGER MANÁMA (Bahrajn), 52.080 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Gengel (6-ČR) - Sultanov (1-Uzb.) 4-6 7-6(2) 6-0
ITF W100+H DUBAJ (SAE), 100.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Bainsová (7-Brit.) - Voráčová (ČR) 5-7 6-3 10-7
ITF W25 MILOVICE (Česko), 25.000 dolarů, tv. povrch / hala
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Kazionovová (1-Rus.) - Urbanová (ČR) 6-3 6-3
Kanevová (Něm.) - Neradová (ČR) 6-2 6-2
Bartůňková (ČR) - Timofjevová (5-Rus.) 6-4 4-6 10-4
Marková (8-ČR) - Hosogiová (12-Jap.) 7-6(2) 7-6(7)
ITF W15 IRAKLIO (Řecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Kovačičová (12-SR) - Kubíková (ČR) 4-6 6-2 10-6
Nováková (7-ČR) - Mayerová (SR) 7-5 6-0
ITF M15 OSTRAVA (Česko), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Řeček (8-ČR) - Kivanda (16-Brit.) 6-4 6-2
Pokorný (4-SR) - Havlíček (10-ČR) 6-4 6-3
Kellovský (14-ČR) - Karol (1-SR) 7-6(1) 6-3
Krstev (3-ČR) - Bevan (Brit.) 6-3 5-7 10-6
Gadamauri (2-Belg.) - Pecák (12-ČR) 7-5 6-2
Barnát (11-ČR) - Krošlák (SR) 6-2 7-5
J2 KIRJAT ŠMONA (Izrael), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Tsirikidze (Rus.) - Křesina (ČR) 6-4 5-7 6-4
Hrazdil (7-ČR) - Verbeek (Niz.) 7-6(5) 6-4
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Jamrichová (SR) - Šmejkalová (ČR) 6-3 6-3
J3 ADANA (Turecko), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Kalina (4-ČR) - Azizov (Azer.) 6-4 6-3
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Sari/Yenilmez (Tur.) - Kalina/Rietkerk (3-ČR/Niz.) 6-1 3-6 10-7
J5 NONTHABURI (Thajsko), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Pazdera (ČR) - Aeb Iem (Thaj.) 6-2 6-3
Brunclík (3-ČR) - Tavachphongsri (Thaj.) 6-0 6-2
J4 MARIBOR (Slovinsko), koberec / hala
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Plihalová/Rebecová (3-Rak./Slovin.) - Dvořáčková/Valdmannová (ČR) 7-5 4-6 10-7
J5 STAVANGER (Norsko), tv. povrch / hala
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Katzerová (1-ČR) - Collyerová (Nor.) 6-1 6-1
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
22.11.2021 21:40Od: lvicek
A Nikola je v hlavní soutěži, to je super :). Ještě by to chtělo nějaké vítězství přidat :).
[ Reagovat ]
22.11.2021 19:50Od: lukasmarek2001 Milovice WCs
Vlčková, Klimovičová, Havlíčková, Palicová

Celkově asi dobře rozdané WC, jen bych místo Vlčkové ji dal Valentové (která je teď pár kilometrů od Milovic, minulý týden tu dokonce hrála MČR) nebo Štruplové (bude přítomná, protože hraje debla s L. Havlíčkovou).
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist