Češi v akci, pondělí 8. 11. Svrčina v Bratislavě postoupil do hlavní soutěže, Krumich neuspěl

  • Dalibor Svrčina zvládl finále kvalifikace na challengeru ve slovenské Bratislavě, Martin Krumich se do hlavní soutěže nedostal. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    8. 11., aktualizováno | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 8. listopadu 2021)
ATP CHALLENGER BRATISLAVA (Slovensko), 66.640 eur, tv. povrch / hala
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Svrčina (3-ČR) - Möller (Něm.) 7-6(4) 2-6 6-1
Kaleničenko (Ukr.) - Krumich (ČR) 6-2 6-2
ITF W15 IRAKLIO (Řecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Bergenová (2-Ukr.) - Závišková (ČR) 6-1 6-3
J. Limová (Fr.) - Ticháčková (ČR) 6-1 6-1
Gettwartová (1-Něm.) - Damašková (ČR) 6-1 6-3
Benešová (ČR) - Garrettová (13-Brit.) 6-3 6-1
Christofiová (9-Řec.) - K. Huťková (ČR) 6-1 6-1
Hrabalová (5-ČR) - Fehrová (Švýc.) 6-3 6-1
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Žabrajlovová (2-Rus.) - Dejnožková (ČR) 7-5 6-1
ITF W15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
L. Martínezová (13-Šp.) - Melnikovová (ČR) 6-3 6-3
Pojová (6-Arg.) - Harajda (ČR) 6-2 6-0
Barryová (8-N. Zél.) - Panáčková (ČR) 6-2 6-2
ITF W15 SOLARINO (Itálie), 15.000 dolarů, koberec
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Vlčková (2-ČR) - Odorizziová (It.) 6-2 6-3
Csabiová (7-ČR) - Hutchinsonová (9-Brit.) 6-3 6-0
J3 NIKÓSIE (Kypr), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Kalina (5-ČR) - Israelan (Něm.) 6-3 1-6 6-2
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Ioannouová (Kypr) - Pávková (ČR) 6-3 6-7(4) 6-3
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Fatu/Jupa (Rum./ČR) - Bampiniotis/Irgare (Řec./Kypr) 6-3 6-2
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Björková/Grečkinová (4-Švéd./Rus.) - Paskauskasová/Pávková (Brit./ČR) 3-6 7-5 10-3
J5 FUDŽAJRA (SAE), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Opluštil (6-ČR) - Anwar (Fr.) 6-1 6-1
Polách (ČR) - Al Marzouqi (SAE) 6-0 7-5
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Junová (7-ČR) - Čurčičová (Srb.) 6-0 6-1
Hažmuková (1-ČR) - Ljekoncevová (Ukr.) 6-1 6-2
J5 LEIMEN (Německo), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Pörtner (3-Něm.) - Laibl (ČR) 6-2 6-3
Stemler (4-Něm.) - Pazdera (7-ČR) 6-4 6-4
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Laibl (ČR) - Trono (Něm.) 6-7(3) 6-4 10-7
Pazdera (7-ČR) - Harder (Něm.) 7-5 7-5
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Cinková (8-ČR) - Ebsová (Něm.) 6-1 6-3
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Cinková (8-ČR) - Clementová (Něm.) 6-1 6-2
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist