Češi v akci, úterý 16. 11. Krejčíková se Siniakovou na Turnaji mistryň postoupily do finále

  • Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou na Turnaji mistryň vybojovaly postup do finále. Jonáš Forejtek na challengeru ve Finsku úspěšně navázal na zvládnutou kvalifikaci, Anna Sisková na WTA 125k v Montevideu skončila v prvním kole. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    16. 11., aktualizováno 17. 11. | Aktuality |  8 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (úterý, 16. listopadu 2021)
TURNAJ MISTRYŇ (Guadalajara, Mexiko), 5.000.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - semifinále •
Krejčíková/Siniaková (1-ČR) - Melicharová-Martinezová/Schuursová (4-USA/Niz.) 3-6 6-3 10-6
WTA 125k MONTEVIDEO (Uruguay), 115.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Parryová (5-Fr.) - A. Sisková (ČR) 6-2 6-2
ATP CHALLENGER HELSINKY (Finsko), 44.820 eur, tv. povrch / hala
• Dvouhra - 1. kolo •
Forejtek (ČR) - Gerasimov (4-Běl.) 4-6 6-3 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
Virtanen/Zopp (Fin./Est.) - Jebavý/O'Mara (2-ČR/Brit.) 6-4 6-4
ITF W25 PÉTANGE (Lucembursko), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
• Dvouhra - 1. kolo •
Yue Yuan (Čína) - Kolodziejová (8-ČR) 3-6 6-2 6-3
ITF W15 IRAKLIO (Řecko), 15.000 dolarů, antuka
• Čtyřhra - 1. kolo •
Čikaraišiová/H. Wi (Jap./Korea) - K. Huťková/Ticháčková (ČR) 6-3 6-2
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Spasovová (14-Bulh.) - Ticháčková (ČR) 3-6 6-4 10-4
Hrabalová (13-ČR) - Popaová (5-Rum.) 3-6 6-3 10-6
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo •
Petreticová (Fr.) - Pulchartová (4-ČR) 7-5 6-4
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Yu Shan (4-Čína) - Dejnožková (ČR) 6-4 2-6 10-8
ITF W15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Čtyřhra - 1. kolo •
Nováková/Seiboldová (ČR/Něm.) - Atayová/Pojová (Tur./Arg.) / zrušeno
Kovalevová/Nikitinová (Rus.) - Harajda/Olgungulová (ČR/Tur.) 6-2 6-2
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Čekanská (8-Rus.) - Nováková (9-ČR) 6-1 6-1
ITF W15 SOLARINO (Itálie), 15.000 dolarů, koberec
• Dvouhra - 1. kolo •
Tsygourová (Švýc.) - Vlčková (ČR) 6-7(3) 6-4 6-3
ITF M25 COLUMBUS (USA), 25.000 dolarů, tv. povrch / hala
• Čtyřhra - 1. kolo •
Emburgh/Vocel (USA/ČR) - Damm/Kodat (1-USA) 7-6(4) 6-7(3) 10-8
Lutschaunig/Trotter (2-USA/Jap.) - Aggarwal/Sklenka (Indie/ČR) 6-1 7-5
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Sklenka (7-ČR) - Miller (USA) 5-7 6-2 10-2
ITF M15 OPAVA (Česko), 15.000 dolarů, koberec / hala
• Dvouhra - 1. kolo •
Danilov (7-Rus.) - Jeníček (ČR) 7-5 6-4
Pavlásek (3-ČR) - Wójcik (Pol.) 3-6 6-1 6-4
O. Horák (ČR) - Válek (ČR) 7-5 7-6(6)
Nouza (ČR) - Naď (SR) 6-0 6-2
Karol (SR) - Nejedlý (4-ČR) 6-2 2-0 / skreč
• Čtyřhra - 1. kolo •
Krstev/Řeháček (ČR) - Mališ/Nedvídek (ČR) 6-3 6-7(5) 10-6
Jurajda/Privara (ČR/SR) - Hou/Taczala (Brit./Pol.) 6-2 6-3
Duda/Pavlásek (2-ČR) - Řeček/Vlkovský (ČR) 6-1 6-1
Duncan/Kellovský (Brit./ČR) - Barnát/Jeníček (ČR) 7-6(2) 7-5
J1 GUADALAJARA (Mexiko), antuka
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
L. Fruhvirtová (1-ČR) - Benová-Abrahamová (USA) 6-0 6-0
Pérezová Alarconová (10-Peru) - Bervid (ČR) 6-3 6-1
B. Fruhvirtová (2-ČR) - Tkachenková (USA) 6-0 6-1
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Mušikaová/Udvardyová (4-Jap./Maď.) - Bervid/Varelaová Herreraová (ČR/Mex.) 6-3 6-0
B. Fruhvirtová/L. Fruhvirtová (1-ČR) - Maricaová/Vyrlanová (USA) 6-0 6-2
J3 HAIFA (Izrael), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Křesina (ČR) - Muller (Izr.) 6-4 6-1
Prachař (ČR) - Bazilevskij (7-Izr.) 7-6(1) 7-6(6)
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Křesina/Prachař (ČR) - Ashoosh/Trakhtenberg (Izr.) 7-6(5) 7-6(1)
J4 DUBAJ (SAE), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Polách (ČR) - Chaidemenos (Řec.) 6-4 4-6 6-4
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Busaad (Buh.) - Suchá (ČR) 6-3 6-2
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Opluštil/Polách (ČR) - Mišenka/Šebo (SR) 6-0 6-0
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Junová/Suchá (ČR) - Gabriel/Snitko (Rus.) 6-3 6-2
J4 PSZCZYNA (Polsko), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Homola (5-ČR) - Vacula (ČR) 6-1 6-2
Kumstát (2-ČR) - Wažny (Pol.) 6-1 6-2
Verčík (6-SR) - Peták (4-ČR) 7-6(5) 6-2
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Wegrzynová (1-Pol.) - V. Huťková (ČR) 6-2 6-3
Pawelská (Pol.) - Navrátilová (3-ČR) 3-6 6-4 10-6
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Vacula (ČR) - Gontar (1-Pol.) 1-6 6-2 11-9
Peták (4-ČR) - Vonbank (Rak.) 6-2 6-4
Homola (5-ČR) - Wright (Brit.) 6-3 6-2
Kumstát (2-ČR) - Lechno-Wasiutyňski (Pol.) 6-1 7-6(2)
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Wegrzynová (1-Pol.) - Heiderová (ČR) 6-2 6-1
V. Huťková (ČR) - Mackiewiczová (Pol.) 1-6 6-2 10-7
Navrátilová (3-ČR) - Sameliaková (SR) 6-0 7-5
Czapulaková (Pol.) - Malá (ČR) 6-1 4-6 10-7
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (8)
16.11.2021 19:07Od: lukasmarek2001 Linda Nosková
dnes otočila zápas se 14letou Terkou Valentovou a na Halovém Mistrovství ČR postupuje dál.

Tady je záznam kdyby se někdo chtěl kouknout zpětně
https://youtu.be/piSjO8kxNRE
[ Reagovat ]
16.11.2021 17:32Od: Mony
Gratulace Jonasovi! Us se stabilizuje. Gerasimov po posledním míči úplně zesilel, nicil vše, co mu přišlo do cestysmile
[ Reagovat ]
16.11.2021 18:03Od: darek.vrana
Pěknej skalpsmile
[ Reagovat ]
16.11.2021 13:20Od: Vaslab WTA Montevideo 125
Zapomněli jste sem uvést dnešní zápas Anny Siskové proti D. Parry.
[ Reagovat ]
16.11.2021 14:00Od: Ondřej.Jirásek
smile
[ Reagovat ]
16.11.2021 08:34Od: Boomcap J1 Mexiko
Včera postoupily z prvního kola všechny tři holky. Bylo by hustý, kdyby Linda a Brenda prošly celý turnaj až do finále a tam si to rozdaly o titul. smile
[ Reagovat ]
16.11.2021 09:05Od: George_Renel
Včera své soupeřky doslova přejely, dnes uvidíme.
https://www.itftennis.com/en/tournament/j1-guadalajara/mex/2021/j-g1-mex-01a-2021/order-of-play/
[ Reagovat ]
16.11.2021 13:12Od: asgard33
Ono by to ani moc nepřekvapilo,obsazení turnaje je vyloženě žalostné až na pár nasazených.V Evropě bývají silněji obsazené i turnaje J2.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist