Hopman Cup má kompletní obsazení. Největšími hvězdami budou Alcaraz, Bencicová a Rune

  • Po čtyřleté pauze se znovu uskuteční Hopmanův pohár. Oblíbená exhibiční soutěž smíšených dvojic se ale nebude konat tradičně v lednu v Austrálii, nýbrž v červenci na antukovém povrchu ve francouzském Nice. V akci bude šest týmů a pořadatelé chtějí diváky nalákat hlavně na Carlose Alcaraze, Belindu Bencicovou a Holgera Runeho.
    5. 4., 16:03 | Aktuality |  3 komentáře
    Carlos Alcaraz (© AFP)Carlos Alcaraz (© AFP) 
     

Na začátku března byla známa jen polovina účastníků. Start přislíbili Paula Badosaová s Carlosem Alcarazem (Španělsko), bývalí vítězové Alizé Cornetová s Richardem Gasquetem (Francie) a Belinda Bencicová, která ovládla poslední dva ročníky po boku Rogera Federera, s Leandrem Riedim (Švýcarsko).

Zhruba po měsíci je startovní listina kompletní. Obnovené exhibiční soutěže se v Nice Lawn Tennis Clubu zúčastní ještě Clara Tausonová s Holgerem Runem (Dánsko), Elise Mertensová s Davidem Goffinem (Belgie) a Donna Vekičová s Bornou Čoričem (Chorvatsko).

Letošní ročník Hopman Cupu se má uskutečnit na antukovém povrchu od středy 19. do neděle 23. července, tedy pár dní po skončení travnatého Wimbledonu. Každé utkání bude mít tradičně dvě dvouhry a jednu čtyřhru, rozlosovány budou dvě skupiny o třech týmech.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
05.04.2023 20:54Od: GaelM
Hopman cup... na antuce... ve Francii... po Wimbledonu smile smile
[ Reagovat ]
05.04.2023 18:20Od: aligo Noooo.......
Když vidím některá jména, tak je mi velkou záhadou, proč tam není Česká Republika? smilesmilesmile
[ Reagovat ]
05.04.2023 22:01Od: Tomas_Smid_fan
Už vypsaly sazkovky kurzy na to, kolik týmů se rozpadne?smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist