Konec sezony? Kvitová se v San Diegu nepředstaví, přihlášena je už jen do Mexika

  • Petra Kvitová se příští týden v americkém San Diegu nepředstaví. Česká tenistka se pořadatelům podniku WTA 500 omluvila a je nejisté, zda ještě do letošní sezony zasáhne. Přihlášena je už jen do mexické Guadalajary.
    8. 10., 13:52 | Aktuality |  0 komentářů
    Petra Kvitová (© AFP)Petra Kvitová (© AFP) 
     
  • Profil hráče

Světová dvacítka Petra Kvitová se tento týden v Ostravě potýkala s nachlazením a po včerejší čtvrtfinálové porážce oznámila, že s ohledem na odpočinek a přípravu před další sezonou neabsolvuje listopadový finálový turnaj Billie Jean King Cupu.

Na tiskové konferenci hovořila také o tom, že chce sezonu zakončit na následujících turnajích v San Diegu a Guadalajaře. "Bude to daleko, venku a bude tam horko. Zatím si ještě nedovedu představit, jak to bude po halovém turnaji a takhle dlouhé cestě vypadat, ale rozhodla jsem se to ještě zkusit. V Mexiku jsem nikdy nehrála, tak aspoň uvidím něco nového."

Dnes však z amerického San Diega přišla zpráva, že dvojnásobná wimbledonská šampionka v příštím týdnu na tamním podniku WTA 500 startovat nebude. 

Zatím není jasné, zda se 32letá Kvitová vydá do zámoří pouze kvůli turnaji v Guadalajaře, kde si ještě teoreticky může zajistit start na Turnaji mistryň, či zda její odhlášení ze San Diega znamená definitivní konec sezony.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist