Martincová v Andrezieux skončila ve druhém kole na domácí Tanové

• ITF ANDREZIEUX - Pátá nasazená Tereza Martincová skončila na halovém turnaji ITF W60 ve francouzském Andrezieux ve druhém kole. Šestadvacetiletá Češka v něm podlehla domácí Harmony Tanové.
    28. 1., 16:44 | Aktuality |  14 komentářů
    Tereza Martincová (© AFP)Tereza Martincová (© AFP)

Tereza Martincová se po nezdaru v kvalifikaci na Australian Open, ve které v katarském Dauhá skončila ve 2. kole na raketě Ukrajinky Maryny Zaněvské, vrátila na halové turnaje ITF do Evropy.

Tento týden se představila na podniku s dotací 60.000 dolarů ve francouzském Andrezieux, kde po úvodní třísetové výhře nad Italkou Federicou Di Sarraovou nestačila v dnešním utkání druhého kola na domácí Harmony Tanovou.

26letá Češka do zápasu vstoupila prohraným servisem a do hry o první set už se nedostala. Ve druhé sadě šla třikrát do brejku, ale ani jednou ho nepotvrdila a nakonec po sto minutách hry prohrála 4-6 6-7.

Aktuálně 121. hráčka světa Martincová si tak nepomůže ve svém dlouhodobém boji o premiérový posun do Top 100. Příští týden má volno, následně by měla startovat na akcích ITF W25 ve francouzském Grenoblu a německém Altenkirchenu.