Rosca - Klasen

02.06.2019, 11:00, Bundesliga - ženy, 5. kolo, antuka
Rosca Ioana Loredana 2 : 0
(6-1, 6-3)
Klasen Anna
Avatar 387. Žebříček dvouhry 902. Avatar
20. 9. 1996 Datum nar. 15. 11. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Rosca Ioana Loredana Klasen Anna
Hala 1/1 -
Antuka 19/8 12/10
Tráva - -
Tvrdý p. 14/8 1/3
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 210/107 140/70 47/23 23/14 - -
2019 34/17 19/8 14/8 1/1 - -
2018 38/16 31/11 1/2 6/3 - -
2017 4/4 3/3 - 1/1 - -
2016 45/21 34/15 7/4 4/2 - -
2015 26/18 14/12 6/2 6/4 - -
2014 28/14 8/5 15/6 5/3 - -
2013 10/7 10/7 - - - -
2012 19/6 15/5 4/1 - - -
2011 6/4 6/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 212/186 136/132 51/30 25/24 - -
2019 13/13 12/10 1/3 - - -
2018 31/22 12/11 18/10 1/1 - -
2017 6/6 1/3 5/3 - - -
2016 21/25 18/19 - 3/6 - -
2015 30/32 10/17 8/7 12/8 - -
2014 44/26 22/17 19/7 3/2 - -
2013 30/31 24/27 - 6/4 - -
2012 20/19 20/16 - 0/3 - -
2011 13/8 13/8 - - - -
2010 3/2 3/2 - - - -
2009 1/2 1/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 2 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Bundesliga - ženy Rosca 2   6 6       5K
Klasen 0 1 3      
2015 Antalya 12 ITF Rosca 2   6 6       ČF
Klasen 0 3 1      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

  • Rosca
Saint-Malo ITF, Q-OF, 17.09.2019
  Maristany Zul - Rosca 2:0
Saint-Malo ITF, Q-1K, 16.09.2019
  Rosca - Furness 2:0
Marbella ITF, OF, 05.09.2019
  Sherif - Rosca 2:0
Marbella ITF, 1K, 04.09.2019
  Rosca - Lantigua De La Nuez 2:0
El Espinar ITF, OF, 01.08.2019
  Kostova - Rosca 2:1
El Espinar ITF, 1K, 31.07.2019
  Rosca - Diez Plagaro 2:0
Vitoria-Gasteiz ITF, SF, 27.07.2019
  Bucsa - Rosca 2:1
Vitoria-Gasteiz ITF, ČF, 27.07.2019
  Rosca - Bozovic 2:1
Vitoria-Gasteiz ITF, OF, 25.07.2019
  Rosca - Bonic 2:0
Vitoria-Gasteiz ITF, 1K, 24.07.2019
  Rosca - Murray 2:0
 
  • Klasen
Braunschweig ITF, ČF, 23.08.2019
  Zanevska - Klasen 2:1
Braunschweig ITF, OF, 22.08.2019
  Klasen - Pieri 2:1
Braunschweig ITF, 1K, 20.08.2019
  Klasen - Leykina 2:0
Lipsko ITF, 1K, 14.08.2019
  Ivakhnenko - Klasen 2:0
Hechingen ITF, Q-1K, 05.08.2019
  Bayerlova - Klasen 2:0
Horb ITF, 1K, 24.07.2019
  Simion - Klasen 2:0
Horb ITF, Q-OF, 23.07.2019
  Klasen - Horackova 2:1
Horb ITF, Q-1K, 22.07.2019
  Klasen - Tilbuerger 2:1
Versmold ITF, Q-1K, 08.07.2019
  Anshba - Klasen 2:0
Haag ITF, Q-1K, 01.07.2019
  Papamichail - Klasen 2:0
 
 
 
 
TOPlist