Ene, Potocnik - Arshinkova, Topalova

24.07.2019, 14:25, Bytom ITF, osmifinále, antuka
Ene Cristina 2 : 0
(6-3, 6-1)
Arshinkova Petia
Avatar 604. Žebříček čtyřhry 707. Avatar
18. 12. 1995 Datum nar. 26. 4. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Potocnik Nina   Topalova Gergana
Avatar 412. Žebříček čtyřhry 634. Avatar
12. 1. 1997 Datum nar. 22. 2. 2000
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Ene Cristina
Potocnik Nina
Arshinkova Petia
Topalova Gergana
Hala - -
Antuka 2/1 6/6
Tráva - -
Tvrdý p. - 7/9
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 2/1 - - - -
2019 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 22/17 13/8 9/9 - - -
2019 13/12 6/4 7/8 - - -
2018 5/2 5/2 - - - -
2017 4/3 2/2 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 96/83 70/63 24/14 2/6 - -
2019 13/11 8/8 5/2 0/1 - -
2018 16/10 10/8 6/2 - - -
2017 21/18 21/17 0/1 - - -
2016 14/11 14/11 - - - -
2015 16/13 7/8 7/2 2/3 - -
2014 8/12 4/4 4/6 0/2 - -
2013 4/3 4/3 - - - -
2012 4/5 2/4 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 62/32 60/31 2/1 - - -
2019 9/8 9/8 - - - -
2018 12/5 12/5 - - - -
2017 11/8 11/8 - - - -
2016 22/6 22/6 - - - -
2015 5/3 5/3 - - - -
2014 2/1 - 2/1 - - -
2012 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 58/64 44/49 14/14 0/1 - -
2019 13/13 6/5 7/8 - - -
2018 13/9 13/9 - - - -
2017 15/16 13/14 2/1 0/1 - -
2016 11/13 6/10 5/3 - - -
2015 5/9 5/7 0/2 - - -
2014 1/3 1/3 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 29/24 15/10 14/14 - - -
2019 14/13 6/4 8/9 - - -
2018 7/3 7/3 - - - -
2017 4/3 2/2 2/1 - - -
2016 2/2 - 2/2 - - -
2015 2/3 0/1 2/2 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Bytom ITF Ene / Potocnik 2   6 6       OF
Arshinkov / Topalova 0 3 1      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Bytom ITF, SF, 26.07.2019
  Galfi / Piter - Ene / Potoc 2:0
Bytom ITF, ČF, 25.07.2019
  Ene / Potoc - Forys / Jelen 2:0
Bytom ITF, OF, 24.07.2019
  Ene / Potoc - Arshi / Topal 2:0
Antalya 35 ITF, ČF, 14.11.2019
  Oz / Petre - Ene / Gaspa 1:0
Antalya 35 ITF, OF, 12.11.2019
  Ene / Gaspa - Demid / Demid 2:0
Grodzisk Mazowiecki ITF, OF, 31.07.2019
  Potoc / Ukolo - Bulga / Ene 2:0
Bytom ITF, SF, 26.07.2019
  Galfi / Piter - Ene / Potoc 2:0
Bytom ITF, ČF, 25.07.2019
  Ene / Potoc - Forys / Jelen 2:0
Bytom ITF, OF, 24.07.2019
  Ene / Potoc - Arshi / Topal 2:0
Baja ITF, SF, 19.07.2019
  Klaff / Sheri - Ene / Lukas 2:0
Baja ITF, ČF, 18.07.2019
  Ene / Lukas - Bosko / Potoc 2:1
Baja ITF, OF, 16.07.2019
  Ene / Lukas - Astak / Lodik 2:1
Vaihingen ITF, OF, 03.07.2019
  Kuban / Toman - Ene / Kung 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist