Cretu, Tomescu - Georgescu, Manda

10.09.2019, 16:30, Futures 2019, osmifinále, antuka
Cretu Cezar (2001) 2 : 0
(7-5, 6-4)
Georgescu Matei Adrian
Avatar -. Žebříček čtyřhry 2240. Avatar
24. 4. 2001 Datum nar. 14. 3. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Tomescu Dan Alexandru   Manda Calin
Avatar 835. Žebříček čtyřhry 1024. Avatar
30. 3. 1999 Datum nar. 3. 4. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Cretu Cezar (2001)
Tomescu Dan Alexandru
Georgescu Matei Adrian
Manda Calin
Hala - -
Antuka 3/1 0/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/1 3/1 - - - -
2019 3/1 3/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/3 0/3 - - - -
2019 0/2 0/2 - - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/5 6/5 - - - -
2019 6/4 6/4 - - - -
2016 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 33/31 30/27 3/4 - - -
2019 13/12 13/12 - - - -
2018 17/12 14/10 3/2 - - -
2017 3/6 3/5 0/1 - - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/19 6/18 1/1 - - -
2019 1/5 1/5 - - - -
2018 6/11 5/10 1/1 - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
2016 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 42/54 39/50 3/4 - - -
2019 10/7 10/7 - - - -
2018 13/15 11/12 2/3 - - -
2017 12/10 11/9 1/1 - - -
2016 3/8 3/8 - - - -
2015 2/7 2/7 - - - -
2014 2/5 2/5 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Cretu / Tomescu 2   7 6       OF
Georgescu / Manda 0 5 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 14.09.2019
  Apost / Frunz - Cretu / Tomes 2:0
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Cretu / Tomes - Cekir / Nicul 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Cretu / Tomes - Dancu / Ionel 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cretu / Tomes - Georg / Manda 2:0
Futures 2019, F, 21.09.2019
  Cretu / Dica - Apost / Lunca 1:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Cretu / Dica - Palos / Tomes 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Cretu / Dica - Ionel / Masht 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Cretu / Dica - Filip / Tatom 2:1
Futures 2019, F, 14.09.2019
  Apost / Frunz - Cretu / Tomes 2:0
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Cretu / Tomes - Cekir / Nicul 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Cretu / Tomes - Dancu / Ionel 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cretu / Tomes - Georg / Manda 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Lazar / Manda - Cretu / Dica 2:1
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Filip / Tatom - Borsa / Cretu 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Cretu / Dica - Palos / Tomes 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Palos / Tomes - Borsa / Tepav 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Palos / Tomes - Vanka / Walde 2:0
Futures 2019, F, 14.09.2019
  Apost / Frunz - Cretu / Tomes 2:0
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Cretu / Tomes - Cekir / Nicul 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Cretu / Tomes - Dancu / Ionel 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cretu / Tomes - Georg / Manda 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Casan / Juare - Barbu / Tomes 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manol / Pavel - Manda / Tomes 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Manda / Tomes - Konov / Valeo 2:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cretu / Tomes - Georg / Manda 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Delma / Devia - Georg / Manda 2:1
Futures 2018, OF, 28.08.2018
  Grigo / Madar - Georg / Manda 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cretu / Tomes - Georg / Manda 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Manol / Pavel - Georg / Marin 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Georg / Marin - Banic / Rajic 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Filip / Tatom - Georg / Gima 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Delma / Devia - Georg / Manda 2:1
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Butsc / Richm - Borza / Georg 2:1
Futures 2018, ČF, 13.09.2018
  Anton / Lunca - Fetis / Georg 2:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Fetis / Georg - Aghio / Cojoc 2:0
Futures 2018, OF, 04.09.2018
  Ghile / Melni - Anton / Georg 2:0
Futures 2018, OF, 28.08.2018
  Grigo / Madar - Georg / Manda 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Apost / Lunca - Manda / Moldo 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Manda / Moldo - Korov / Kruty 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Manda / Moldo - Pavlo / Zelch 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cretu / Tomes - Georg / Manda 2:0
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Lazar / Manda - Lunca / Palos 2:0
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Lazar / Manda - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Lazar / Manda - Donsk / Tikho 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Lazar / Manda - Cretu / Dica 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manol / Pavel - Manda / Tomes 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Manda / Tomes - Konov / Valeo 2:0
 
 
 
 
TOPlist