Davydov, Klok - Folliot, Valsecchi

14.01.2020, 12:00, Futures 2020, osmifinále, antuka
Davydov Ivan 2 : 1
(6-4, 3-6, 10-5)
Folliot Quentin
Avatar 955. Žebříček čtyřhry 797. Avatar
18. 10. 1996 Datum nar. 31. 12. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Klok Denys   Valsecchi Paul
Avatar 776. Žebříček čtyřhry 1679. Avatar
26. 5. 1998 Datum nar. 20. 8. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Davydov Ivan
Klok Denys
Folliot Quentin
Valsecchi Paul
Hala - -
Antuka 2/1 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2020 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2020 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 63/87 46/53 9/20 8/14 - -
2020 1/1 1/1 - - - -
2019 11/15 9/12 2/3 - - -
2018 18/17 12/11 5/5 1/1 - -
2017 17/18 12/8 2/6 3/4 - -
2016 12/20 9/12 0/2 3/6 - -
2015 3/11 2/6 0/3 1/2 - -
2014 1/5 1/3 0/1 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 50/64 40/45 4/10 6/9 - -
2020 1/1 1/1 - - - -
2019 17/19 15/15 1/2 1/2 - -
2018 20/22 16/16 0/1 4/5 - -
2017 5/9 2/4 2/3 1/2 - -
2016 6/9 5/6 1/3 - - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
2014 1/2 1/2 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 43/48 28/28 12/13 3/7 - -
2020 0/2 0/1 0/1 - - -
2019 14/11 12/10 2/1 - - -
2018 6/15 3/7 3/7 0/1 - -
2017 15/8 10/5 3/0 2/3 - -
2016 8/10 3/5 4/3 1/2 - -
2015 0/2 - 0/1 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/31 5/20 0/3 1/8 - -
2020 0/1 0/1 - - - -
2019 2/14 2/9 0/1 0/4 - -
2018 3/12 3/7 0/2 0/3 - -
2017 1/4 0/3 - 1/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Davydov / Klok 2   6 3 10     OF
Folliot / Valsecchi 1 4 6 5    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Davydov Ivan
Klok Denys
Folliot Quentin
Valsecchi Paul
 Synot tip
1.64
1.99
Průměrný kurs
1.64
1.99
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Drogu / Pierr - Davyd / Klok 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Davyd / Klok - Eysse / Sakha 1:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Davyd / Klok - Folli / Valse 2:1
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Drogu / Pierr - Davyd / Klok 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Davyd / Klok - Eysse / Sakha 1:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Davyd / Klok - Folli / Valse 2:1
Futures 2019, OF, 05.12.2019
  Hemer / Lakat - Crepa / Davyd 2:0
Futures 2019, ČF, 28.11.2019
  Michn / Svrci - Davyd / Kiuam 2:1
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Davyd / Kiuam - Bocch / Inser 2:0
Futures 2019, ČF, 15.11.2019
  Bayar / Marco - Davyd / Ghorb 2:0
Futures 2019, OF, 14.11.2019
  Davyd / Ghorb - Chiu / Kawak 2:1
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Cerva / Roca - Chepe / Davyd 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Chepe / Davyd - Monta / Moran 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Drogu / Pierr - Davyd / Klok 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Davyd / Klok - Eysse / Sakha 1:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Davyd / Klok - Folli / Valse 2:1
Futures 2019, F, 26.10.2019
  Barbu / Palos - Klok / Priho 2:1
Futures 2019, SF, 25.10.2019
  Klok / Priho - Korol / Uvaro 2:1
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Klok / Priho - Coppi / Virgi 2:0
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Klok / Priho - Kekez / Vidak 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Hanss / Mridh - Klok / Steve 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Klok / Steve - Fajta / Makk 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Klok / Steve - Sakel / Sakel 2:0
 
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Davyd / Klok - Folli / Valse 2:1
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Davyd / Klok - Folli / Valse 2:1
Futures 2020, OF, 07.01.2020
  Fufyg / Nasha - Folli / Schot 2:0
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Golds / Guent - Folli / Mound 2:1
Futures 2019, F, 19.10.2019
  Belli / Folli - Mound / Semja 1:0
Futures 2019, SF, 18.10.2019
  Belli / Folli - Falle / Obert 2:1
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Belli / Folli - Hanss / Taylo 1:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Belli / Folli - Agarw / Halia 2:1
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Canas / Ojeda - Folli / Ivano 2:0
Futures 2019, OF, 25.09.2019
  Folli / Ivano - Andre / Pujol 2:0
Futures 2019, F, 14.09.2019
  Folli / Matus - Galar / Genna 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Davyd / Klok - Folli / Valse 2:1
Futures 2019, OF, 20.11.2019
  Ivano / Saban - Jonco / Valse 2:1
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Gelha / Schel - Fassb / Valse 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Cornu / Mayot - Fassb / Valse 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Mound / Samah - Perch / Valse 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Perch / Valse - Eisa / Vardh 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Bega / Grige - Perch / Valse 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Rojas / Verst - Aubri / Valse 2:0
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Artun / Marto - Ruiz / Valse 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Evrar / Herna - Chkir / Valse 2:0
 
 
 
 
TOPlist