Burillo Escorihuela Irene - profil

Burillo Escorihuela Irene 

Burillo Escorihuela Irene

Stát: Španělsko
Věk: 21 (23. 7. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 426. / 398.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 537. / 331.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 178/123 148/97 30/26 - - -
2018 31/29 27/23 4/6 - - -
2017 48/25 48/23 0/2 - - -
2016 47/27 40/24 7/3 - - -
2015 36/22 23/13 13/9 - - -
2014 9/13 6/10 3/3 - - -
2013 4/4 1/2 3/2 - - -
2012 3/3 3/2 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 61/56 52/42 9/14 - - -
2018 19/16 18/12 1/4 - - -
2017 25/17 23/15 2/2 - - -
2016 10/10 9/8 1/2 - - -
2015 7/10 2/6 5/4 - - -
2014 0/2 - 0/2 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2017 - 1
2015 - 1
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 2
2017 - 2
2016 - 1
Celkem: 0 5
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Colina ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Udvardy P. - Burillo Escor 1K 7-5, 4-6, 6-4 1.63 2.11
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Cavalle-Reime - Burillo Escor OF 6-2, 6-2 1.93 1.73
30.10.   Burillo Escor - Udvardy P. 1K 3-6, 7-63, 6-2 2.13 1.60
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Ormaechea P. - Burillo Escor 1K 6-1, 6-0 1.14 4.70
  Riba - Roja de Turia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Bondar A. - Burillo Escor 1K 6-3, 6-3 1.17 4.13
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Kostova E. - Burillo Escor OF 6-0, 5-7, 6-2 1.21 3.75
26.09.   Burillo Escor - Morderger T. 1K 3-6, 7-66, 6-1 2.57 1.42
24.09.   Shapatava S. - Burillo Escor Q-OF 6-4, 6-2 1.83 1.78
23.09.   Burillo Escor - Antonitsch M. Q-1K 3-6, 6-2, 6-4    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Piter K. - Burillo Escor 1K 7-5, 6-3 1.31 3.02
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Bandecchi S. - Burillo Escor 1K 6-1, 7-5 2.17 1.57
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Waltert S. - Burillo Escor Q-1K 64-7, 6-2, 6-1    
  Gran Canaria 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Eikeri U. - Burillo Escor OF 3-6, 6-2, 6-3 1.32 3.01
14.08.   Burillo Escor - Pribylova A. 1K 7-5, 6-2 1.23 3.53
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Eraydin B. - Burillo Escor SF 6-2, 7-5 1.34 2.95
09.08.   Burillo Escor - Sizikova Y. ČF 6-1, 3-6, 7-62 1.72 1.95
08.08.   Burillo Escor - Guerrero Alva OF 6-4, 3-6, 6-4 2.69 1.38
07.08.   Burillo Escor - Melnikova M. 1K 6-4, 7-5 3.03 1.31
05.08.   Burillo Escor - Pribylova A. Q-OF 7-5, 6-4 1.63 2.01
04.08.   Burillo Escor - Yonehara M. Q-2K 6-0, 7-61    
  Porto ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Saez Larra O. - Burillo Escor OF 7-5, 3-6, 6-2 1.16 4.30
24.07.   Burillo Escor - Arias Manjon 1K 6-4, 4-6, 6-4 1.76 1.91
  Imola Tozzona ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Andrei L. - Burillo Escor ČF 6-0, 6-2 1.33 2.97
18.07.   Burillo Escor - Marinkovic B. OF 1-6, 6-2, 6-4 1.16 4.29
17.07.   Burillo Escor - Gambogi S. 1K 63-7, 6-4, 6-3 1.03 7.78
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Bolsova A. - Burillo Escor 1K 7-5, 6-0 1.19 3.92
  Hammamet 39 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Lazaro Garcia - Burillo Escor ČF 7-5, 6-2 2.27 1.49
28.06.   Burillo Escor - Prati F. OF 6-1, 6-1 1.10 5.05
27.06.   Burillo Escor - Lacasse R. 1K 6-2, 6-1 1.05 6.40
  Hammamet 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Hobgarski K. - Burillo Escor SF 6-4, 7-65 1.37 2.77
22.06.   Burillo Escor - Hoste Ferrer ČF 6-1, 6-3    
21.06.   Burillo Escor - Baranano P. OF 6-3, 6-2    
20.06.   Burillo Escor - Coppola C. 1K 6-1, 6-2    
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Cakarevic S. - Burillo Escor OF 6-1, 6-2 1.74 1.92
12.06.   Burillo Escor - Sanchez A. 1K 6-4, 6-2 2.07 1.63
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Pereira T. - Burillo Escor Q-1K 6-1, 6-1    
  Les Franqueses ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Lechemia E. - Burillo Escor 1K 6-2, 4-6, 7-63 1.70 1.97
  La Bisbal ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Cabeza-Candel - Burillo Escor Q-OF 6-0, 7-64    
12.05.   Burillo Escor - Alegre A. Q-1K 6-0, 6-0    
  Monzon ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Strakhova V. - Burillo Escor 1K 6-3, 3-6, 6-3 1.49 2.39
  Obidos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Radwanska U. - Burillo Escor OF 6-3, 6-3 1.11 5.33
24.04.   Burillo Escor - Cianci C. 1K 6-2, 6-0 1.05 7.25
  Obidos 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Armitano M. - Burillo Escor Q-2K 6-1, 6-1    
  Obidos ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Rubini S. - Burillo Escor OF 6-3, 6-3 1.31 3.11
11.04.   Burillo Escor - Mihalikova T. 1K 7-64, 3-6, 6-4 2.36 1.50
  Hammamet 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Gonzalez M. - Burillo Escor ČF 6-2, 6-1 1.20 3.94
29.03.   Burillo Escor - Helgesson M. OF 6-1, 6-1    
28.03.   Burillo Escor - Natali M. 1K 7-62, 6-0    
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Guerrero Alva - Burillo Escor ČF 65-7, 7-62, 6-2    
22.03.   Burillo Escor - Steur J. OF 6-3, 6-1    
21.03.   Burillo Escor - Klaffner M. 1K 6-2, 6-1    
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   In-Albon Y. - Burillo Escor ČF 6-4, 6-3 1.70 1.91
28.02.   Burillo Escor - Mendez S. OF 6-2, 7-5 1.98 1.65
27.02.   Burillo Escor - Bouzo Zanotti 1K 6-3, 6-4 1.09 5.16
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   In-Albon Y. - Burillo Escor OF 6-3, 5-7, 7-65    
20.02.   Burillo Escor - Dimitrova D. 1K 6-0, 6-4    
  Manacor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Perper A. - Burillo Escor SF 6-4, 3-6, 6-2    
16.02.   Burillo Escor - Reddy S. ČF 6-2, 6-3 1.30 2.92
15.02.   Burillo Escor - Lairon Navarr OF 6-0, 6-4 1.05 6.30
14.02.   Burillo Escor - Fusinato F. 1K 6-3, 2-6, 6-0 1.14 4.28
  Colina ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Fetec / Udvar - Buril / Heraz OF 6-2, 6-3    
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Gamiz / Papam - Buril / Lazar ČF 7-66, 6-4 1.49 2.27
30.10.   Buril / Lazar - Herre / Lazar OF 6-4, 6-3 1.18 3.79
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Erayd / Komar - Buril / Lazar ČF 6-4, 6-4 1.33 2.77
15.10.   Buril / Lazar - Carri / Zebal OF 6-3, 6-0 1.88 1.73
  Riba - Roja de Turia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Bolso / Papam - Buril / Lazar ČF 4-6, 6-3, 10-6 1.43 2.43
10.10.   Buril / Lazar - Bonda / Dasca OF 7-64, 6-3 2.25 1.50
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Crist / Ruse - Buril / Papam ČF 6-3, 6-1 1.50 2.25
18.09.   Buril / Papam - Duca / Staic OF 66-7, 6-3, 10-6 1.08 5.28
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Kung / Zante - Buril / Papam ČF 63-7, 6-1, 11-9 1.93 1.69
12.09.   Buril / Papam - Morat / Parri OF    
  Porto ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Parta / Stokk - Buril / Parri OF 6-0, 4-6, 10-7 1.80 1.80
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Basso / Maris - Buril / Gamiz OF 63-7, 6-2, 10-5 2.17 1.54
  Hammamet 39 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Buril / Lazar - Brito / Moral F 6-4, 6-4 1.99 1.64
29.06.   Buril / Lazar - Echev / Hoedt SF 0-6, 7-64, 14-12 1.35 2.70
28.06.   Buril / Lazar - Alhac / Kompa ČF 6-0, 6-1 1.03 7.28
27.06.   Buril / Lazar - Hofer / Prati OF 6-2, 7-5 1.53 2.19
  Hammamet 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Baran / Brito - Buril / Hoste F 7-65, 6-4    
22.06.   Buril / Hoste - Coppo / Sisko SF 6-2, 6-2    
21.06.   Buril / Hoste - Moral / Ozeki ČF 6-2, 7-65    
19.06.   Buril / Hoste - Garci / Wu P. OF 6-4, 6-2    
  Les Franqueses ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Leyki / Shini - Buril / Hoste ČF 6-3, 7-65    
22.05.   Buril / Hoste - Alegr / Sebov OF 6-3, 6-2    
  Monzon ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Basso / Guerr - Buril / Parre OF 6-3, 6-2    
  Obidos 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Cabez / Fita - Buril / Parre OF 6-2, 6-0    
  Obidos ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Grey / Nicho - Buril / Parre OF 6-1, 6-0    
  Hammamet 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Berbe / Siedl - Buril / Cianc OF 6-3, 6-3    
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Scala / Shini - Buril / Hoste SF    
23.03.   Buril / Hoste - Basso / Payol ČF    
20.03.   Buril / Hoste - Madin / Rudiu OF 6-0, 6-2    
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Gerla / Rueff - Buril / Parre SF 6-4, 6-2    
27.02.   Buril / Parre - Hoste / Ibbou ČF 6-2, 6-3    
26.02.   Buril / Parre - Shini / Silva OF 6-4, 6-2    
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Juhas / Rosca - Buril / Parre OF 6-3, 7-62    
  Manacor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Buril / Parre - Mende / Perpe F 6-4, 2-6, 10-7    
15.02.   Buril / Parre - Saigo / Shini SF 6-3, 6-3    
14.02.   Buril / Parre - Delga / Orteg ČF 7-5, 6-1    
13.02.   Buril / Parre - Adrov / Luque OF 6-3, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
 
TOPlist