Burillo Escorihuela Irene - profil

Burillo Escorihuela Irene 

Burillo Escorihuela Irene

Stát: Španělsko
Věk: 22 (23. 7. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 354. / 340.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 300. / 300.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 210/150 178/119 32/29 0/2 - -
2019 32/27 30/22 2/3 0/2 - -
2018 31/29 27/23 4/6 - - -
2017 48/25 48/23 0/2 - - -
2016 47/27 40/24 7/3 - - -
2015 36/22 23/13 13/9 - - -
2014 9/13 6/10 3/3 - - -
2013 4/4 1/2 3/2 - - -
2012 3/3 3/2 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 85/74 74/58 11/16 - - -
2019 24/18 22/16 2/2 - - -
2018 19/16 18/12 1/4 - - -
2017 25/17 23/15 2/2 - - -
2016 10/10 9/8 1/2 - - -
2015 7/10 2/6 5/4 - - -
2014 0/2 - 0/2 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2017 - 1
2015 - 1
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2018 - 2
2017 - 2
2016 - 1
Celkem: 0 6
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Colina ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Bosio V. - Burillo Escor 1K 6-3, 3-6, 6-4 2.58 1.45
  Asuncion ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Osorio Serran - Burillo Escor 1K 6-4, 6-4 1.28 3.25
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Gamiz A. - Burillo Escor Q-OF 6-2, 1-6, 10-4 2.07 1.59
13.10.   Burillo Escor - Zeballos Melg Q-2K 6-0, 6-2    
  Riba - Roja de Turia ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Arruabarrena - Burillo Escor 1K 6-1, 6-2 1.22 3.64
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Bara I. - Burillo Escor 1K 6-2, 6-0 1.44 2.54
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Mitu C. - Burillo Escor F 65-7, 6-4, 6-4 1.46 2.51
21.09.   Burillo Escor - Boskovic L. SF 6-3, 5-7, 6-4 2.01 1.70
20.09.   Burillo Escor - Perrin C. ČF 6-3, 6-0 2.44 1.46
19.09.   Burillo Escor - Gjorcheska L. OF 1-6, 7-62, 6-0 1.83 1.83
18.09.   Burillo Escor - Schaeder L. 1K 6-2, 6-1 1.47 2.46
  Marbella ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Bassols Riber - Burillo Escor ČF 6-1, 6-1 2.18 1.58
05.09.   Burillo Escor - Parrizas-Diaz OF 6-4, 7-5 1.79 1.87
03.09.   Burillo Escor - Gutierrez Car 1K 5-7, 6-2, 6-3 1.33 2.88
  Vídeň ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Bulgaru M. - Burillo Escor SF 6-4, 6-3 1.83 1.85
30.08.   Burillo Escor - Jani R. ČF 5-7, 6-3, 6-1 2.73 1.38
29.08.   Burillo Escor - Kilnarova M. OF 6-4, 66-7, 6-3 1.81 1.84
28.08.   Burillo Escor - Popovic I. 1K 6-4, 6-4 1.46 2.41
  Gran Canaria 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Parrizas-Diaz - Burillo Escor OF 6-3, 6-4 1.84 1.82
13.08.   Burillo Escor - Payola J. 1K 6-0, 6-3 1.28 3.26
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Sekulic S. - Burillo Escor OF 6-4, 5-7, 6-2 3.41 1.25
07.08.   Burillo Escor - Boualem J. 1K 6-4, 6-4 1.13 4.67
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Papamichail D - Burillo Escor 1K 1-6, 6-4, 6-0 1.76 1.91
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Papamichail D - Burillo Escor SF 6-4, 64-7, 6-3 1.87 1.85
12.07.   Burillo Escor - Komardina A. ČF 6-2, 6-2 3.09 1.31
11.07.   Burillo Escor - Noel M. OF 6-1, 6-1 1.65 2.08
10.07.   Burillo Escor - Mihalikova T. 1K 6-3, 6-3 1.46 2.49
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Gracheva V. - Burillo Escor OF 6-1, 63-7, 7-63 1.14 4.81
25.06.   Burillo Escor - Payola J. 1K 6-4, 6-3 1.29 3.09
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Kan V. - Burillo Escor 1K 6-2, 6-3 1.19 3.99
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Hogenkamp R. - Burillo Escor ČF 6-2, 6-3 1.19 4.19
13.06.   Burillo Escor - Zarazua R. OF 6-4, 7-5 3.47 1.25
12.06.   Burillo Escor - Mrdeza T. 1K 7-5, 6-2 3.72 1.22
10.06.   Burillo Escor - Juhaszova V. Q-OF 66-7, 6-2, 10-7    
10.06.   Burillo Escor - Afifi S. Q-1K 6-0, 6-1 1.01 8.40
  Santa Margarita de Montbui ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Papamichail D - Burillo Escor 1K 6-1 1.35 2.82
  La Bisbal ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Jones F. - Burillo Escor Q-1K 6-4, 6-2 2.08 1.63
  Monzon ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Bucsa C. - Burillo Escor ČF 6-2, 6-4 1.13 4.80
09.05.   Burillo Escor - Stojanovic N. OF 6-3, 6-3 3.52 1.24
08.05.   Burillo Escor - Custic M. 1K 7-64, 6-2 1.72 1.94
  Les Franqueses ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Sanchez M. - Burillo Escor 1K 7-65, 6-3 1.14 4.80
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Ormaechea P. - Burillo Escor ČF 6-1, 6-4 1.19 3.92
11.04.   Burillo Escor - Mansouri Y. OF 3-6, 6-3, 6-1 1.39 2.65
10.04.   Burillo Escor - Rosca A. 1K 3-6, 6-3, 6-3 2.29 1.52
09.04.   Burillo Escor - Stokke M. Q-OF 6-4, 67-7, 10-4 2.08 1.59
08.04.   Burillo Escor - Tebourbi M. Q-1K 6-0, 6-0 1.01 8.34
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Papamichail D - Burillo Escor Q-OF 7-65, 7-5 1.64 1.99
25.03.   Burillo Escor - Bueno M. Q-1K 6-0, 6-1 1.02 7.76
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Seguel D. - Burillo Escor Q-1K 6-1, 6-4 1.30 2.94
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Ho J. - Burillo Escor Q-OF 7-5, 6-3 1.93 1.69
11.03.   Burillo Escor - Gatica B. Q-1K 6-4, 6-1 1.55 2.15
  Glasgow ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Yudanov M. - Burillo Escor Q-1K 6-3, 6-2 1.38 2.58
  Shrewsbury 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Hesse A. - Burillo Escor Q-1K 6-2, 6-1    
  Plantation ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Lazaro Garcia - Burillo Escor 1K 6-4, 6-4 1.41 2.62
22.01.   Burillo Escor - Niemeier J. Q-OF 6-4, 6-2    
21.01.   Burillo Escor - Ho J. Q-1K 6-2, 2-6, 10-7    
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Li A. - Burillo Escor 1K 6-4, 6-4 1.33 2.91
15.01.   Burillo Escor - Talaba G. Q-OF 3-6, 7-5, 10-6    
14.01.   Burillo Escor - Laskutova K. Q-1K 6-3, 65-7, 10-5    
  Colina ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Danil / Perri - Buril / Zaraz ČF 5-7, 6-3, 10-5    
06.11.   Buril / Zaraz - Cocci / Erran OF 6-3, 6-3    
  Asuncion ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Gramm / Zaraz - Buril / Sanch OF 7-5, 7-63    
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Bucsa / Lopez - Buril / Lazar ČF 0-6, 7-65, 10-7 4.42 1.13
  Riba - Roja de Turia ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Benoi / Rosca - Buril / Lazar SF 6-4, 2-6, 10-6    
10.10.   Buril / Lazar - Payol / Vicen ČF 6-4, 6-1    
09.10.   Buril / Lazar - Lairo / Zebal OF 7-66, 7-5    
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Bara / Masar - Buril / Lazar OF 6-2, 6-2    
  Marbella ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Buril / Lazar - Rus A / Taylo F 5-7, 6-4, 10-4    
06.09.   Buril / Lazar - Juhas / Rosca SF 6-3, 6-2    
05.09.   Buril / Lazar - Guerr / Maris ČF 6-3, 6-2    
04.09.   Buril / Lazar - Aruty / Nunez OF 6-2, 6-1    
  Vídeň ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Heise / Hobga - Buril / Lazar F 7-64, 6-4 1.50 2.38
30.08.   Buril / Lazar - Anton / Grabh SF 7-5, 7-61    
29.08.   Buril / Lazar - Arias / Lanti ČF 7-65, 6-2    
27.08.   Buril / Lazar - Guerr / Maris OF 6-3, 4-6, 10-7    
  Gran Canaria 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Doros / Rosat - Buril / Payol OF 6-2, 6-1    
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Papam / Sheri - Buril / Payol OF 6-1, 6-4    
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Pieri / Popov - Buril / Papam F 7-65, 6-4 2.22 1.55
19.07.   Buril / Papam - Gerla / Wacha SF 6-4, 7-5    
18.07.   Buril / Papam - Anton / Molin ČF 7-62, 2-6, 10-8    
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Maris / Papam - Buril / Lazar ČF 2-6, 7-5, 10-8    
09.07.   Buril / Lazar - Fita / Zebal OF 6-3, 6-3    
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Heraz / Marci - Buril / Lazar SF    
27.06.   Buril / Lazar - Albie / Gerva ČF 6-4, 6-4    
25.06.   Buril / Lazar - Marth / Marti OF 6-0, 6-1 1.01 8.34
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Arbut / Danil - Buril / Lazar SF 6-4, 6-0    
20.06.   Buril / Lazar - Eiduk / Svati ČF 6-4, 6-2    
19.06.   Buril / Lazar - Rosen / Yudan OF 6-4, 1-6, 10-8    
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Basso / Caval - Buril / Lazar SF 7-5, 3-6, 12-10 1.63 2.01
13.06.   Buril / Lazar - Masar / Zaraz ČF 2-6, 6-2, 10-6 2.27 1.49
12.06.   Buril / Lazar - Hesse / Mrdez OF 6-4, 7-5 1.57 2.10
  Santa Margarita de Montbui ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Shapa / Weble - Buril / Maris ČF 1.30 2.92
28.05.   Buril / Maris - Lanti / Moran OF 6-4, 6-1    
  La Bisbal ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Bolso / Wang - Buril / Lazar ČF 6-4, 6-2 1.30 2.94
15.05.   Buril / Lazar - Amanm / Gorgo OF 1-6, 7-5, 10-4    
  Monzon ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Papam / Stoja - Buril / Lazar ČF 4-6, 6-2, 10-0 1.24 3.27
07.05.   Buril / Lazar - Guerr / Maris OF 6-4, 6-3 1.69 1.93
  Les Franqueses ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Gasan / Nayde - Buril / Parri OF 0-6, 6-4, 10-8 1.55 2.15
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Gerla / Wacha - Buril / Maris OF 6-3, 6-3 1.55 2.15
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Alves / Ce G. - Buril / Lazar ČF 6-3, 6-3    
27.03.   Buril / Lazar - Hoste / Maris OF 6-4, 6-3    
  Plantation ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Hsieh / Lee P - Benoi / Buril SF 1.78 1.82
25.01.   Benoi / Buril - Osori / Sanch ČF 1.69 1.93
22.01.   Benoi / Buril - Jeanj / Siedl OF 6-2, 6-1    
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Chiri / McNal - Benoi / Buril OF 6-4, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
29.05.2019 - 10.06.2019  Santa Margarita de Montbui ITF skreč
 
 
 
 
TOPlist