7. den v Indian Wells: Kvitová, Krejčíková a Plíšková zabojují o čtvrtfinále, Vondroušová se utká s Muchovou

  • V rámci sedmého hracího dne letošního ročníku BNP Paribas Open jsou na programu všechny osmifinálové duely. Petra Kvitová bude hrát s domácí Pegulaovou, Barbora Krejčíková s Běloruskou Sabalenkovou, Karolína Plíšková s Řekyní Sakkariovou a v derby se střetnou Markéta Vondroušová s Karolínou Muchovou. V obhajobě titulu budou pokračovat Iga Šwiateková a Taylor Fritz.
    14. 3., 12:00 | Previews |  210 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
NÁŠ DNEŠNÍ VÝBĚR
• Češi v akci •
Kar. Plíšková (17-ČR) - Sakkariová (7-Řec.) | PREVIEW LS | Stadium 3 (19:00 SEČ)
Krejčíková (16-ČR) - Sabalenková (2-) | PREVIEW LS | Stadium 2 (20:30 SEČ)
Vondroušová (ČR) - Muchová (ČR) | PREVIEW LS | Stadium 3 (22:00 SEČ)
Kvitová (15-ČR) - Pegulaová (3-USA) | PREVIEW LS | Stadium 1 (23:00 SEČ)
• Cesta za obhajobou titulu •
Fritz (4-USA) - Fucsovics (Maď.) | PREVIEW LS | Stadium 1 (20:30 SEČ)
Šwiateková (1-Pol.) - Raducanuová (Brit.) | PREVIEW LS | Stadium 1 (úterý 4:00 SEČ)
DALŠÍ PREVIEWS ŽENY | DALŠÍ PREVIEWS MUŽI


• Češi v akci •
Karolína Plíšková (17.) - Maria Sakkariová (7.) | Stadium 3 (19:00 SEČ)
Karolíně Plíšková už zbývá jen jeden krok k její již páté čtvrtfinálové účasti na "pátém grandslamu". V osmifinálové fázi vyzve loňskou finalistku a světovou sedmičku Marii Sakkariovou. S řeckou jedničkou celkem suverénně vyhrála tři z posledních čtyř soubojů a ve vzájemné bilanci vede 3-2.

Plíšková musela v lednu poprvé od srpna 2014 do kvalifikace a na obou generálkách v Adelaide ztroskotala hned na úvod hlavní soutěže. Na Australian Open naopak využila příznivého losu a dostala se až do čtvrtfinále, v němž nečekaně prohrála s Magdou Linetteovou. Na Blízkém východě se zúčastnila všech tří turnajů a nejlépe si vedla na tom posledním v Dubaji, kde vyřadila Markétu Vondroušovou, Marii Sakkariovou a Anhelinu Kalininovou. Ke čtvrtfinále proti Ize Šwiatekové nenastoupila. Na kurty se vrátila v Indian Wells, po parádním obratu přehrála Annu Kalinskou a pak povolila jen šest gamů světové jedenáctce Veronice Kuděrmetovové.

Sakkariová pořád čeká na svůj druhý kariérní triumf na nejvyšším okruhu a i na první letošní finále. Po zklamání v podobě vyřazení ve třetím kole grandslamového Australian Open s Lin Zhu prohrála semifinále v Linci s Petrou Martičovou a v Dauhá s Jessicou Pegulaovou. V Dubaji se loučila hned po úvodním zápase a výprasku právě od Plíškové. Chuť si bude chtít spravit v Indian Wells, loňská finalistka však stále nemá svou nejlepší formu a domácí Shelby Rogersovou i Anhelinu Kalininovou zdolala až po obratu.

Plíšková hraje od začátku Australian Open ve velmi solidní formě a Sakkariovou smetla nedávno v Dubaji. Řekyně však hrála mizerně a tentokrát se dá očekávat z její strany mnohem lepší výkon. Šance na postup jsou vyrovnané, v Dubaji byla favoritkou Sakkariová. V letošní sezoně ovšem prohrála s antukovou specialistkou Martinou Trevisanovou, Lin Zhu či Petrou Martičovou a přesvědčivě na rozdíl od Plíškové nepůsobí ani v Indian Wells, kde potřebovala tři sety proti Shelby Rogersové i Anhelině Kalininové.

Tip na vítězku: Karolína Plíšková

Karolína Plíšková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Dubaj,  Australian Open (ČF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Dubaj, Australian Open (ČF)
Bilance: 15-5
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 15-5
Bilance proti hráčkám Top 10: 1-1 (kariérní 38-45)
Grandslamy: Australian Open (ČF)

Karolína Plíšková - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
21-8
Nejlepší výsledek: semifinále (2016-17)
Loňský výsledek: 2. kolo
Bilance v osmifinále: 4-1
Generálka: Dauhá (1K), Dubaj (ČF)
Cesta turnajem: volný los, Kalinská (2-6 6-0 6-4), (11) Kuděrmetovová (6-1 7-5)

Maria Sakkariová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Dauhá,  Linec (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Dauhá (SF)
Bilance: 13-5
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 10-4
Bilance proti hráčkám Top 20: 2-2 (kariérní 43-54)
Grandslamy: Australian Open (3K)

Maria Sakkariová - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
10-4
Nejlepší výsledek: finále (2022)
Loňský výsledek: finále
Bilance v osmifinále: 1-1
Generálka: Dauhá (SF), Dubaj (2K)
Cesta turnajem: volný los, Rogersová (2-6 6-4 6-0), (27) Kalininová (3-6 6-2 6-4)


Barbora Krejčíková (16.) - Aryna Sabalenková (2.) | Stadium 2 (20:30 SEČ)
Osm zápasů neporažená Barbora Krejčíková bude útočit na své první čtvrtfinále v kalifornské poušti. O to samé bude usilovat i vítězka letošního Australian Open Aryna Sabalenková. Nedávno ve čtvrtfinále v Dubaji došlo na jejich třetí vzájemný souboj, Krejčíková ho vyhrála po famózním obratu a nakonec si došla pro titul.

Krejčíková hraje v dosavadním průběhu sezony velmi slušně, v tuto chvíli má bilanci 13-4 a všechny čtyři porážky zaregistrovala proti někomu z Top 20 žebříčku. Za sebou má pět turnajů a jen na jednom nepřešla přes první soupeřku. Po zklamání v podobě vyřazení ve druhém kole v Abú Zabí a v úvodním v Dauhá se rozjela v Dubaji, kde jako teprve pátá v historii porazila na jedné akci světovou jedničku, dvojku i trojku a po skalpu Igy Šwiatekové slavila svůj premiérový triumf na podnicích WTA 1000. V Indian Wells začala hladkým vítězstvím nad Dajanou Jastremskou a snadno si poradila i s Xinyu Wang, tedy až na zaváhání ve druhé sadě.

Sabalenková se rozjela po slabším období už ve druhé půlce předchozí sezony a v té letošní exceluje. Za sebou má 15 utkání a na kontě jedinou porážku, kterou utrpěla ve čtvrtfinále v Dubaji právě s Krejčíkovou. Na australském kontinentu dominovala, když bez ztráty setu ovládla silně obsazenou generálku v Adelaide a na Australian Open prohrála v sedmi zápasech jediný set a stala se zbrusu novou grandslamovou šampionkou. V Indian Wells jí stačila na postup do osmifinále jediná výhra, Jevgeniji Rodinové povolila dva gamy a Lesja Curenková odstoupila.

Vítězka se tipuje velmi těžko. Krejčíková je jedinou letošní přemožitelkou Sabalenkové, ovšem v Dubaji prohrávala už 0-6 1-3. Otázkou je, jaký výkon tentokrát předvede. Sabalenková si totiž drží stabilní formu a i tentokrát je favoritkou. V rozhodování nám moc nepomůže ani povrch, pomalejší podmínky mohou vyhovovat i škodit oběma aktérkám. Na údery budou mít totiž sice více času, ale zároveň bude pro obě těžší zahrát vítězný úder.

Tip na vítězku: Aryna Sabalenková

Barbora Krejčíková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Dubaj (T)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Dubaj (T)
Bilance: 13-4
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 13-4
Bilance proti hráčkám Top 10: 4-2 (kariérní 11-14)
Grandslamy: Australian Open (OF)

Barbora Krejčíková - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
4-1
Nejlepší výsledek: osmifinále (2021, 2023)
Loňský výsledek: nehrála
Bilance v osmifinále: 0-1
Generálka: Dauhá (1K), Dubaj (T)
Cesta turnajem: volný los, Jastremská (6-1 6-2), Xinyu Wang (6-2 6-7 6-2)

Aryna Sabalenková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Australian Open,  Adelaide 1 (T)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Australian Open, Adelaide 1 (T)
Bilance: 14-1
Bilance z posledních 10 zápasů: 9-1
Bilance na venkovních betonech: 14-1
Bilance proti hráčkám Top 20: 3-0 (kariérní 45-35)
Grandslamy: Australian Open (T)

Aryna Sabalenková - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
5-3
Nejlepší výsledek: osmifinále (2019)
Loňský výsledek: 2. kolo
Bilance v osmifinále: 0-1
Generálka: Dubaj (ČF)
Cesta turnajem: volný los, Rodinová (6-2 6-0), Curenková (bez boje)


Markéta Vondroušová (105.) - Karolína Muchová (76.) | Stadium 3 (22:00 SEČ)
Český tenis bude mít ve čtvrtfinále letošního ročníku BNP Paribas Open minimálně jedno zastoupení. V osmifinále se totiž utkají Markéta Vondroušová, která je v této fázi v kalifornské poušti už počtvrté a může vyrovnat své zdejší maximum, a debutantka Karolína Muchová. Oba předchozí souboje vyhrála Vondroušová.

Vondroušová se na konci října vrátila po půlroční pauze a celkem hned se jí začalo dařit. Na nejvyšším okruhu se znovu objevila až na začátku letošní sezony, v Adelaide prošla do čtvrtfinále, na Australian Open do třetího kola a v hale v Linci až do semifinále. Na všech třech turnajích si připsala minimálně dvě výhry. Tato série skončila v Dubaji, kde dohrála v prvním kole po derby s Karolínou Plíškovou. Následovalo vypadnutí z Top 100. V Indian Wells začala hladkou výhrou nad Rebeccou Marinovou, ve druhém kole deklasovala trápící se krajanku Marii Bouzkovou a ve třetím vyřadila světovou čtyřku Ons Džabúrovou.

Muchová se loni v březnu vrátila po zranění a zdravotně se trápí i nadále. Letos má solidní bilanci 10-3 a všechny tři porážky byly velmi těsné. Ve čtvrtfinále v Aucklandu podlehla Rebece Masárové a na Australian Open loňské finalistce Danielle Collinsové, v Dauhá prohrála bitvu s Caroline Garciaovou a v Dubaji po skalpu Belindy Bencicové nenastoupila ke čtvrtfinále. Stále tak čeká na první semifinále od Australian Open 2021, do Top 100 už se vrátit dokázala. Svou premiéru v Indian Wells odstartovala vydřenou výhrou nad Julií Putincevovou, pak ve dvou setech přehrála dvojnásobnou šampionku Viktorii Azarenkovou a naposledy zvládla "tříseťák" s antukovou specialistkou Martinou Trevisanovou.

Obě české zástupkyně se často trápí zdravotně. Více sil by mohla mít v osmifinále Vondroušová, která má za sebou přece jen o něco snadnější a suverénnější cestu mezi nejlepší šestnáctku. Vzájemná bilance nám nic moc neřekne, jelikož se skoro pět let neutkaly. Vondroušová má s Češkami bilanci 22-7, Muchová podstatně horší 26-19.

Tip na vítězku: Markéta Vondroušová

Markéta Vondroušová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Linec (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Adelaide 1 (ČF)
Bilance: 10-4
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 7-3
Bilance proti hráčkám Top 50-100: 3-1 (kariérní 42-24)
Grandslamy: Australian Open (3K)

Markéta Vondroušová - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
12-4
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2019)
Loňský výsledek: osmifinále
Bilance v osmifinále: 1-2
Generálka: Dubaj (1K)
Cesta turnajem: Marinová (6-2 6-2), (28) Bouzková (6-1 6-1), (4) Džabúrová (7-6 6-4)

Karolína Muchová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Dubaj,  Auckland (ČF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Dubaj, Auckland (ČF)
Bilance: 10-3
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 10-3
Bilance proti hráčkám mimo Top 100: 2-1 (kariérní 134-68)
Grandslamy: Australian Open (2K)

Karolína Muchová - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
3-0
Nejlepší výsledek: osmifinále (2023)
Loňský výsledek: nehrála
Bilance v osmifinále: 0-0
Generálka: Dauhá (2K), Dubaj (ČF)
Cesta turnajem: Putincevová (6-3 4-6 6-4), (14) Azarenková (7-6 6-3), (23) Trevisanová (6-4 3-6 6-4)


Petra Kvitová (15.) - Jessica Pegulaová (3.) | Stadium 1 (23:00 SEČ)
Petra Kvitová má na dosah vyrovnání svého maxima na BNP Paribas Open, celkově třetí čtvrtfinále a první od roku 2016. Její soupeřkou bude domácí jednička Jessica Pegulaová, také ona byla v minulosti v tomto dějišti nejdál mezi nejlepší osmičkou, a to předloni. Kvitová vyhrála poslední souboj v letošním United Cupu a zvýšila své vedení ve vzájemné bilanci na 3-1. Všechna čtyři střetnutí skončila ve dvou setech.

Kvitová měla parádní vstup do letošní sezony, první ztracený set a porážku zaznamenala až v pátém utkání, a to se zástupkyní Top 10 světového hodnocení Darjou Kasatkinovou. Po čtvrtfinále v Adelaide se mezi nejlepší osmičku zatím nedostala, na Australian Open překvapivě vypadla už ve druhém kole s Anhelinou Kalininovou, v Dauhá ve stejné fázi podlehla Cori Gauffové a v osmifinále v Dubaji uhrála pouhých pět gamů s krajankou a pozdější šampionkou Barborou Krejčíkovou. V úvodním zápase v Indian Wells neměla proti domácí divoké kartě Elizabeth Mandlikové daleko k rozhodující sadě a ve třetím kole absolvovala utkání jako na horské dráze s Jelenou Ostapenkovou.

Pegulaová se výrazně podílela na triumfu své země v premiérovém ročníku týmového United Cupu a na všech letošních individuálních akcích postoupila minimálně do čtvrtfinále, ačkoli její výkony nejsou tak stabilní, jak jsme u ní zvyklí. Po dalším nezdaru ve čtvrtfinále Australian Open schytala ve finále v Dauhá výprask od světové jedničky Igy Šwiatekové a v semifinále v Dubaji uhrála ve třech setech jen osm gamů s pozdější vítězkou Barborou Krejčíkovou. V Indian Wells překvapivě potřebovala všechny tři sady proti Camile Giorgiové i Anastasii Potapovové.

Obě aktérky měly silný vstup do sezony a pak jim začala forma klesat, výsledkově zaznamenala podstatně větší propad česká jednička. Pegulaová ale nehraje od jasné porážky ve čtvrtfinále Australian Open s Viktorií Azarenkovou v nijak oslnivé formě a ztratila set například s Viktorijí Tomovovou a v Indian Wells v obou duelech. Šance Kvitové se tím zvyšují, přestože sama nemá svou nejlepší ani stabilní fazónu. Vzhledem k podmínkám v kalifornské poušti, které dvojnásobné wimbledonské šampionce nikdy nevyhovovaly, stejně jako sázkové kanceláře favorizujeme Američanku.

Tip na vítězku: Jessica Pegulaová

Petra Kvitová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Adelaide 2 (ČF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Adelaide 2 (ČF)
Bilance: 10-4
Bilance z posledních 10 zápasů: 6-4
Bilance na venkovních betonech: 10-4
Bilance proti hráčkám Top 10: 1-2 (kariérní 61-69)
Grandslamy: Australian Open (2K)

Petra Kvitová - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
17-11
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2013, 2016)
Loňský výsledek: 3. kolo
Bilance v osmifinále: 2-1
Generálka: Dauhá (2K), Dubaj (OF)
Cesta turnajem: volný los, Mandliková (6-1 7-5), (24) Ostapenková (0-6 6-0 6-4)

Jessica Pegulaová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Dauhá (F);  Dubaj (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Dauhá (F); Dubaj (SF)
Bilance: 15-4
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 15-4
Bilance proti hráčkám Top 20: 4-2 (kariérní 23-34)
Grandslamy: Australian Open (ČF)

Jessica Pegulaová - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
6-4
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2021)
Loňský výsledek: 2. kolo
Bilance v osmifinále: 1-0
Generálka: Dauhá (F), Dubaj (SF)
Cesta turnajem: volný los, Giorgiová (3-6 6-1 6-2), (26) Potapovová (3-6 6-4 7-5)


• Cesta za obhajobou titulu •
Taylor Fritz (5.) - Márton Fucsovics (84.) | Stadium 1 (20:30 SEČ)
Taylor Fritz bude pokračovat v obhajobě svého největšího triumfu proti Mártonovi Fucsovicsovi, který má po necelých třech letech znovu na dosah své premiérové čtvrtfinále na turnajích Masters. Bude se jednat o první vzájemný souboj.

Fritz se v lednu výrazně podílel na prvenství své země v premiérovém ročníku týmového United Cupu, ale pak přišla šokující porážka ve druhém kole Australian Open s Alexejem Popyrinem. V nejlepší formě nehrál ani v posledních týdnech, ačkoli nenašel přemožitele v Delray Beach a na dalších dvou turnajích prošel do semifinále. V Dallasu prohrál souboj o finále s Yibing Wuem a v Acapulku semifinálovou bitvu s krajanem Tommym Paulem. V Indian Wells měl problémy hned v úvodním zápase s talentovaným krajanem Benem Sheltonem, ovšem v dalším kole smetl Sebastiána Báeze.

Fucsovics zahájil sezonu triumfem na challengeru v Manámě a ve třetím kole Australian Open vedl 2-0 na sety proti favorizovanému Jannikovi Sinnerovi. Po zahození náskoku se začal trápit a z následujících šesti zápasů dokázal vyhrát jediný. O to překvapivější je jeho suverénní jízda v kalifornské poušti, v Indian Wells začal jasně prohraným setem, nicméně pak nedal šanci domácímu Jeffreymu Johnovi Wolfovi, vítězi generálky v Acapulku Alexovi de Minaurovi ani Alexovi Molčanovi.

Fucsovics si vede v Indian Wells skvěle, ovšem se zástupci Top 10 má katastrofální kariérní úspěšnost 2-22 a na Masters jasně prohrál obě předchozí osmifinále. Fritz by tak měl potvrdit roli favorita, i když ho čeká rozjetý soupeř a možná bude muset o postup bojovat nejvíce v dosavadním průběhu turnaje.

Tip na vítěze: Taylor Fritz

Taylor Fritz - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Delray Beach (T);  Acapulko, Dallas (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Delray Beach (T); Acapulko (SF)
Bilance: 16-4
Bilance z posledních 10 zápasů: 9-1
Bilance na venkovních betonech: 14-3
Bilance proti hráčům Top 50-100: 6-1 (kariérní 70-49)
Grandslamy: Australian Open (2K)

Taylor Fritz - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
17-5
Nejlepší výsledek: triumf (2022)
Loňský výsledek: triumf
Bilance v osmifinále: 2-0
Generálka: Delray Beach (T), Acapulko (SF)
Cesta turnajem: volný los, Shelton (4-6 6-4 6-3), (30) Báez (6-1 6-2)

Márton Fucsovics - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Indian Wells (OF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Indian Wells (OF)
Bilance: 11-6
Bilance z posledních 10 zápasů: 5-5
Bilance na venkovních betonech: 10-4
Bilance proti hráčům Top 10: 0-0 (kariérní 2-22)
Grandslamy: Australian Open (3K)

Márton Fucsovics - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
4-4
Nejlepší výsledek: osmifinále (2023)
Loňský výsledek: 1. kolo
Bilance v osmifinále: 0-0
Generálka: Dauhá (1K), Dubaj (Q)
Cesta turnajem: Wolf (1-6 6-0 6-3), (16) de Minaur (6-4 6-2), Molčan (6-4 6-2)


Iga Šwiateková (1.) - Emma Raducanuová (77.) | Stadium 1 (úterý 4:00 SEČ)
Iga Šwiateková stále může obhájit loňský triumf v Indian Wells. Světovou jedničku čeká další souboj šampionek US Open, tentokrát s Emmou Raducanuovou, která bude bojovat o své premiérové čtvrtfinále na podnicích série WTA 1000. Dosud se potkaly pouze loni na antuce ve stuttgartské hale, Polka vyhrála ve dvou setech.

Šwiateková loni posbírala osm titulů, přidala další dva grandslamové vavříny a je suverénní světovou jedničkou. Na začátku letošního roku však nedominovala, v United Cupu schytala výprask od Jessicy Pegulaové a na Australian Open skončila již v osmifinále na pozdější finalistce Jeleně Rybakinové. Od té doby ovšem zase exceluje, při obhajobě v Dauhá ztratila ve třech zápasech jen pět gamů a snadno prošla do finále i v Dubaji. V něm ale po slabším výkonu jasně prohrála s Barborou Krejčíkovou. V Indian Wells na úvod zničila domácí Claire Liuovou a set nepovolila ani Biance Andreescuové.

Raducanuová stále jako jediná ovládla grandslam z kvalifikace, od šokujícího triumfu na US Open 2021 se však trápí výsledkově i zdravotně a velmi často střídá trenéry. Loňskou sezonu zakončila s negativní bilancí 17-19 a na zranění má smůlu i v letošním roce, v němž hraje teprve třetí turnaj. V Aucklandu musela vzdát souboj o čtvrtfinále a na Australian Open skončila už ve druhém kole na Cori Gauffové. V Indian Wells absolvuje svou první akci po téměř dvouměsíční pauze, po cestě do osmifinále přehrála Danku Koviničovou, Magdu Linetteovou a ve třech setech světovou třináctku Beatriz Haddadovou Maiaovou.

Šwiateková sice měla v předchozím kole potíže s Biancou Andreescuovou, nicméně stále si drží skvělou formu, která ji provází od vyřazení v osmifinále Australian Open. Její útok na úspěšnou obhajobu by neměla ukončit ani Raducanuová, jež má za sebou tři souboje s hráčkami Top 10 a v ani jednom neuhrála set. Britka hraje v Indian Wells velmi slušně, ovšem na suverénní královnu žebříčku by to stačit nemělo.

Tip na vítězku: Iga Šwiateková

Iga Šwiateková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Dauhá (T);  Dubaj (F)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Dauhá (T); Dubaj (F)
Bilance: 14-3
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 14-3
Bilance proti hráčkám Top 50-100: 5-0 (kariérní 46-7)
Grandslamy: Australian Open (OF)

Iga Šwiateková - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
10-1
Nejlepší výsledek: triumf (2022)
Loňský výsledek: triumf
Bilance v osmifinále: 1-1
Generálka: Dauhá (T), Dubaj (F)
Cesta turnajem: volný los, Liuová (6-0 6-1), (32) Andreescuová (6-3 7-6)

Emma Raducanuová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Indian Wells (OF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Indian Wells (OF)
Bilance: 5-2
Bilance z posledních 10 zápasů: 6-4
Bilance na venkovních betonech: 5-2
Bilance proti hráčkám Top 10: 0-1 (kariérní 0-3)
Grandslamy: Australian Open (2K)

Emma Raducanuová - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
4-2
Nejlepší výsledek: osmifinále (2023)
Loňský výsledek: 3. kolo
Bilance v osmifinále: 0-0
Generálka: žádná
Cesta turnajem: Koviničová (6-2 6-3), (20) Linetteová (7-6 6-2), (13) Haddadová Maiaová (6-1 2-6 6-4)

BNP PARIBAS OPEN 2023 - PROGRAM 7. HRACÍHO DNE
• STADIUM 1 • (od 19:00 SEČ)
1. Medveděv (5-) - Zverev (12-Něm.)
2. Fritz (4-USA) - Fucsovics (Maď.)
3. Kvitová (15-ČR) - Pegulaová (3-USA) / nejdříve ve 23:00 SEČ
4. Alcaraz (1-Šp.) - Draper (Brit.) / nejdříve ve středu ve 2:00 SEČ
5. Šwiateková (1-Pol.) - Raducanuová (Brit.) / nejdříve ve středu ve 4:00 SEČ
• STADIUM 2 • (od 19:00 SEČ)
1. Gauffová (6-USA) - Petersonová (Švéd.)
2. Krejčíková (16-ČR) - Sabalenková (2-)
3. Tiafoe (14-USA) - Tabilo (Chile)
4. Cirsteaová (Rum.) - Garciaová (5-Fr.) / nejdříve ve středu ve 2:00 SEČ
5. Paul (17-USA) - Auger-Aliassime (8-Kan.)
• STADIUM 3 • (od 19:00 SEČ)
1. Kar. Plíšková (17-ČR) - Sakkariová (7-Řec.)
3. Vondroušová (ČR) - Muchová (ČR)
Kompletní program
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (210)
15.03.2023 03:31Od: Blondie
Mimochodem, vybavil se mi ten úchvatný a kulervoucí match s Caroline W. v Dauhá (tuším). Tam to bylo podobně napínavé, přelívačka a breaky na konci setu :) tak jsem doufala, že to dopadne stejně...
[ Reagovat ]
15.03.2023 03:34Od: Mony
U Petry už infarkt nehrozí. Ta bude už to srdce mít vytrenované ze zeleza
[ Reagovat ]
15.03.2023 03:20Od: Mony Kviti
Tak na tvé zápasy.. kam se hrabou všechny horory! Ale Boží hra tam jesmile Ty těsne auty v závěru při servisu?! A pak kroucení hlavou před podáním Peguly na MB..Já také věděl, že tohle nemůžeš prohrat..Ten odvážný cross Winner? To dělá championky..Ta závěrečná lajna? To už je jen Boží úsměv za větší odvahu,než souperkasmilesmile
[ Reagovat ]
15.03.2023 03:25Od: Blondie
Neskutečný.... ten TB byl taková houpačka, že se vlastně nedivím, že se obě u sítě chechtaly XD a že se raketka proletěla.
[ Reagovat ]
15.03.2023 03:31Od: Mony
Tohle se musí prochechtatsmile..I pro porazenou životní zazitek
[ Reagovat ]
15.03.2023 03:32Od: Blondie
Jojo... mně je Jess sympatická, obě dvě to mají podle mě v hlavě a srdci dobře srovnané :) i ta objímačka po bolestivé prohře byla moc milá.
[ Reagovat ]
15.03.2023 03:35Od: Mony
Jo určitě...Jess je dcerou miliardáře
[ Reagovat ]
15.03.2023 04:05Od: Blondie
Já vím :-) ale kdyby ji uspokojovalo jen to hmotné zajištění, není tam, kde je. Taky má bojovného ducha. Je strašně fajn, jak hezky to ukončily.
[ Reagovat ]
15.03.2023 00:23Od: zfloyd
je to nějaký mrtvý zápas , chybí tomu trochu vzrůšo , prostě moc klidný
[ Reagovat ]
15.03.2023 00:08Od: hanz
No nic, hodně hodin. Alespoň se nemusím rozčilovat.smile
[ Reagovat ]
15.03.2023 00:03Od: Drzymalski
Výborný špíl. Vyhrála šťastnější hráčka. Krejčíková je zpátky. O tom není pochyb. Aryna byla místy zoufalá s chytré hry soupeřky. Nakonec to umlátila.
[ Reagovat ]
15.03.2023 00:08Od: aape
škoda no
[ Reagovat ]
15.03.2023 00:01Od: zfloyd Muška
ta vypadá , podle mě obvaz asi jo , ale ta černá izolepa je k ničemu , možná tak na psychiku , že si myslí ,že to pomáhá, smile
[ Reagovat ]
15.03.2023 00:07Od: Drzymalski
Je obalená jak pumpa..
[ Reagovat ]
15.03.2023 00:10Od: aape
tak snad vyhraje Markéta, byla by škoda skreče ve čtvrtfinále..
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:53Od: EllNino Karolína
Ta už snad na sobě nemůže mít ani víc těch obvazů smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:53Od: aape
tak nakonec budeme rádi za derby Maki s Kájou M.
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:54Od: EllNino
Tak Petra, Karolína i Bára měly top 10 protivnice, tam je to prostě těžké, ale nebylo to zase tak daleko no ...

Petře nevěřím, ale většinou, když jí nevěřím, tak je to dobré smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:54Od: hanz
Beztak vypadnou obě dvě, jedna teď, druhá hned záhy. IW bylo vždy o ničem, to je jen pro pinkalky typu Halep, Swiatek, Korýsek, ... ostatní hráčky si myslím, že tenhle turnaj absolutně nemůže tankovat s tak pomalým povrchem a línými míči.
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:56Od: aape
tak Sabalenka mi jako pinkalka úplně nepřipadá
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:57Od: hanz
Tak taky měla namále, ta poletí s pinkalkou Korýskem.
[ Reagovat ]
16.03.2023 00:27Od: Tomas_Smid_fan
smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:51Od: Dobry-den
Tak Aryna ukázala, že i na tomto povrchu se dá dobře servírovat. 11 es při 4 DF. smile A to Bára není na returnu žádný béčko...
Nakonec opravdu rozhodl ten jediný blbě vyházený gem Báry ve 3. gemu 3. setu...
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:53Od: budul
smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:56Od: budul
Jeden propálený gem a to ještě nakoplo Sabu jinak nevím, nevím..
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:51Od: zfloyd
no každopádně jedna naše postoupí , jedině , že by vyhrála Muška a pak odstoupila ze zdravotních důvodů smilesmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:49Od: hanz
Naše dámičky se ve třetích setech předvedly.... hnus fijalovej od obousmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:52Od: EllNino
Doufám, že se koukal celý minulý týden a nehodnotíš jen podle dnešku, protože spoustu tříseťáku vyhrály :) A pokud jsi fér, tak to uznáš, nechceš být přece podvodník jako Sakkari
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:53Od: hanz
Nekoukal jsem na vše, ale stačilo mi bohatě vyházení Krejči ve třetím, a o lenochodovi ani nemluvě.
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:54Od: EllNino
takže jsi na stejný úrovni se Sakkari :)
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:55Od: hanz
Co zasejc sem motáš tu semiprohru? Ta mi absolutně nezajímá. smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:48Od: EllNino Achjo holky
Kdybyste radši prohrály 2:6 2:6 :/ Tohle je hrozný
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:42Od: frenkie57
Poslední možnost na returnu. Záměrně nepíšu šance, neboť ta je malá.
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:49Od: frenkie57
Nakonec ta šance přišla, ale Aryna jí rázně odmítla a vyšla jí odveta za Dubaj. Zatím vše běží dle předpokladů, nikdo zatím nepřekvapil.
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:38Od: petrulinka
Sabalenka šla Fantoci. Fuj ????. A ještě zašít hubu, aby nevypadala jak vytlemená žába i
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:40Od: Tomas_Smid_fan
Co sis dala?smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:43Od: zfloyd
mě se její ústa moc líbí , jsou sexy
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:50Od: Alien
Aryna je na rozdíl od tebe krásná a spanilá. Velká gratulace a dobrou noc!
[ Reagovat ]
15.03.2023 00:15Od: aape
smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:35Od: budul
A jak se říká..nedáš tak dostaneš..pojď Báro
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:34Od: Drzymalski
Pět brejkbolů? Hmm. Aryna urazila pánaboha. A zaplatí za to.
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:34Od: frenkie57
5 odvrácených BB, slušný. Ale moc chyb Bára dělá a bojím se, že Sábu nebude schopná brejknout.
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:35Od: hanz
Šílený, co dokáže minout, a nejhorší je, že ty chyby přichází, když má na ty míče čas.smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:22Od: Dobry-den
Lehečka se všem, co do něj po povedeném AO vkládali naději, opět pěkně vykálel na hlavu.
Opět zahozený setbol, nedopodávaný 1. set a následné tradiční mentální vyšumění.smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:23Od: hanz
Ježiši, co se divíte, takovýhle blikance předvádí ímrvére, na něj nemá cenu koukat, akorát dokáže nas.at.
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:19Od: hanz
Krejčo, takhle to pohnojit svýma chybama a dostal Sobolenku do hry smilesmilesmile. Jestli prohraje díky tomuhle brejku, tak jí může Sobolenka poděkovat.
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:22Od: zfloyd
je třeba aby Aryně trochu vypadl první servis , jestli jí vydrží , je to v háji
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:24Od: Dobry-den
To bylo darované.
Ale kdyby do stavu 5:1 v prvním setu nechrápala, tak vůbec nemuselo na 3. set dojít.
Prostě dneska to bylo hratelné...
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:26Od: hanz
Přesně, Saba je tam poloviční.
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:09Od: Alien
Kam zmizel ten věhlasný tipér COM-ediant? ( 16 : 39 ) ?
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:08Od: EllNino Achjo Báro
Tak to bylo naprosto zbytečný vyházení, když je Aryna dole
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:08Od: lvicek
Smarja Baro... Takovy slusny zacatek setu a pak tohle.
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:03Od: Drzymalski
Krejčíková... té podvodnici snad nejde fandit.
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:03Od: zfloyd
Aryna tápe , neví teď co na Báru hrát smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:58Od: Vlk-v-trave Dubaj vs. IW
I ve druhem setu se Bara zlepsila:)))
Dost progresivni... tak sup do tretiho.
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:10Od: Mony
ale zase nervní game na servisu, a už se veze
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:54Od: frenkie57
Amazonka se poctivě vyházela, druhý set jde za Bárou.smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:57Od: budul
Nicméně se Bára hodně zlepšila a na returnu si věří..
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:58Od: frenkie57
To rozhodně, šance tu je a ne malá.
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:54Od: tommr Bára Krejčíková
Bára se ve druhém setu zlepšila a Sabalenka už nevypadá tak nehratelně ... smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:54Od: Titan
Ono to půjde, Bára je prostě fenomén...
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:38Od: zfloyd Bára
zvýšila agresivitu tak o 100% a navíc se pěkně trefuje do kurtu , ono to půjdesmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:43Od: Vlk-v-trave
V Dubaji začala kanárem, druhý set tekla brejk...pak až našlacestu...
...tady v prvním uhrála 3 gemy, a rychleji nachází cestu na molitanu, jak ji přehrát... Bára prezentuje skvělý tenis...ale uvidíme, co s tím dnes udělá Aryna...
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:28Od: jirkaS
ty trenkysmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:40Od: frenkie57
smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:42Od: zfloyd
podle mě jí celkem sluší , ale já jsem nekritický fanoušek Arynky
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:53Od: frenkie57
Ale nemusela by si je vytahovat tak vysoko.smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:54Od: zfloyd
je vidět , že to není žádná obryně , ale normální holka krev a mlíko
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:56Od: jirkaS
kdysi nosila pěkný Vika
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:13Od: A211 Re: Ne
Ne ne ne trenky ne ne .
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:17Od: Tomas_Smid_fan
Hit 80's - lesklé trenkysmilesmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:26Od: Vlk-v-trave Dubaj vs. IW
Bára zaznamenala obrovské zlepšení v prvním setu:)
Třínásobné...dokonce brejkla Arynu, ale jinak ten pouštní molitan...je příšerný...
Efektní jsou na něm občas ty Bářiny zatáčky s pěkným odrazem. Fajnšmekra ty malé věci i nadchnou, ale celkově...
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:12Od: zfloyd Bára
asi zapomněla formu u arabů a Aryna začala méně chybovat
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:08Od: SpacialRecognition Ten "sporný míč"
https://twitter.com/i/web/status/1635744804171571202

Komplětně změnil trajektorii, a prý to sakkari necítila smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:10Od: EllNino
To je vtip, podobně jako Lucka Hradecká s vlasy :))
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:15Od: Mony
tohle je horší, vlasy trajektorii nezměnily
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:17Od: Mony
a Lucku mám pořád rád, Sekyru přestávám mít rád
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:15Od: Mony
ano tady je to jasné..tak opět ten respekt k ní, který jsem dnes nabyl, ztrácím... tohle bylo horší, než Řím. Tam to bylo hlavně o sudích, tady "úspěch nade vše"
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:16Od: Blondie
Ale bez legrace nevíš, zda o tom věděla, nebo ne. Mně se několikrát stalo, že jsem naprosto upřímně přísahala, že jsem se míčku nedotkla, vůbec jsem to necítila. A další 2 lidi mi řekli, že to na 100 % viděli.
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:18Od: Mony
100% tohle musíš cítit...u těch vlasů Lucky to 10% nebylo, ale tohle bez spekulací
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:19Od: Mony
100% nebylo
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:02Od: tommr Karolína Plíšková
ve třetím setu jí úplně odešel servis. V první hře ještě dokázala odvrátit 10 brejkbolů ale to jí paradoxně víc uškodilo než pomohlo. Pak už byla tak vyčerpaná že ztratila všechny svoje zbývající servisní hry ... smile
Dnešní porážka s podvodnicí Sakkari mrzí dvojnásob. A to má ještě Sakkari tu drzost vyhlašovat že jsou s Karolínou kamarádky ...
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:03Od: Alien
Marie je podvodnice? Tomu nerozumím?
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:06Od: tommr
nerozumíš nebo nechceš?
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:07Od: jirkaS
neviděl si legendární zápas v Římě?
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:13Od: Alien
Tak v Římě na velice špatném verdiktu měla hlavní podíl polská rozhodčí! Co se stalo dnes nevím, sledoval jsem Rebecu s Coco!
[ Reagovat ]
15.03.2023 08:31Od: Krisboy
V tom Římě to nebylo jen o rozhodčí. Ta špína Sakkari řekla, že dopad neviděla. smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:05Od: jirkaS
s tím kamarádstvím mi to něco
připomíná
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:06Od: EllNino
Mladenovic Fed Cup 2016 smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:07Od: jirkaS
smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 22:28Od: Blondie
Ale o Sakkari hezky mluvila i Plíšková...
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:01Od: lvicek
"Kamosi jak hrom jsou Jerry a Tom". Nejak mi to pripomina velke kamaradky Maki a Bencic a pak ten zapas na OH...
[ Reagovat ]
14.03.2023 23:04Od: EllNino
Tom a Jerry fakt byli kamarádi ale :))
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:56Od: zfloyd
klasický závěr - dvojchyba , ach jo smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:54Od: EllNino Cheater vyhrál
Karolíno, nic si z toho nedělej, radši prohrát čestně než vyhrát podvodem :)

Sakkari už tich excesů měla tolik, že u mě spadla na úplné dno

Dobrý turnaj, Karolína dělala, co mohla, na tomhle medu prostě Sakkari vše vrátí, nejsme v Dubaji ...

Vyhrát za každou cenu, dnešní trend :) Díky bohu za naše holky smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:54Od: Mony
Škodasmile.. Ace Queen asi už má odslouženo, ale jinak dobrý..Sekerka si to dnes zasloužila více
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:54Od: Blondie
Úplně famózní zápas... jako fakt hustě obě.
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:53Od: Dobry-den
Podvodnice postupuje, ale bohužel zaslouženě. Kdyby proměňovala brejkboly, tak by konec už dávno.
Karolína je bez servisu úplně průměrnou hráčkou.
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:46Od: EllNino Sakkari opět podvod
Evidentně tečovala ...
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:47Od: EllNino
ten gem už měl bejt Karolíny ))
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:48Od: EllNino Re: Trapné
evidentně jsou tu někteří schopní vyhrát za každou cenu ... Karolína by si tohle nikdy nedovolila
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:56Od: Dobry-den
Ona už je prostě taková. Proti Karolíně to je už podruhé, jednou to zkoušela i proti Báře v Dubaji, kde jí chtěla sebrat míč, který se měl opakovat. Tam naštěstí neuspěla. Ale je mi z ní fakt zle...
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:57Od: EllNino
jsem se na dnešek fakt těšil, a tenhle zápas mě dokonale otrávil :))
nevadí, jdeme dál
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:55Od: Mony
jseš si jistý?
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:56Od: EllNino
ve zpomaleném záběru to je jasně vidět
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:57Od: Dobry-den
Ano, míček viditelně změnil trajektorii.
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:46Od: vergus
Sakkari už zase podvádí smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:45Od: zfloyd
ty vole ona má asi tak tři metry a nedá jednoduchý smeč , tím to asi prohrála celý
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:43Od: Mony
1 servis těžce vybojovaný a 3 lehce ztracenésmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:45Od: EllNino
ano, bylo to Pyrrhovo vítězství, Karolínu to úplně vyšťavilo, paradoxně by bylo lepší, kdyby ten servis prohrála s tou nulou
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:43Od: SpacialRecognition
Tenhle pomalej beton je fakt za trest, hrát proti hráčce typu Sakkari která všechno vrátí smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:44Od: EllNino
to je jasný, v Torontu a Dubaji se Sakkari v podstatě nechytala
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:43Od: tommr Karolína Plíšková
tak teď tomu dala Karolína tím nepovedeným smečem korunu. Vypadá to že ve třetím schytá skrytýho kanára ... smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:43Od: EllNino Perfektní
Jsem neskutečně otrávenej a to ještě hraje Krejča a Petra, u holek je to jedno
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:43Od: com
tak asi konecna smilesmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:42Od: Dobry-den
Luxusní smeč. Poslední hřebíček do rakve. smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:41Od: zfloyd Bára
na scéně
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:39Od: jirkaS
Barboritasmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:39Od: Dobry-den
Karolína už toho má fakt dost.
K tomu ještě ten komentátor, co furt slintá nad Řekyní. smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:40Od: jirkaS
milášek
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:40Od: zfloyd
já mám asi jiného , ten přeje spíš Káje
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:41Od: EllNino
to je neskutečný
[ Reagovat ]
15.03.2023 17:27Od: makro99
ha ha
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:37Od: EllNino Teď pomůže jedině dešťová pauza
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:36Od: tommr Karolína Plíšková
Karolína už nestíhá ...
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:32Od: Baybay
Tak Kája má zase takovou smůlu, takovou smůlu ... co se jí lepí na tenisky smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:32Od: tommr Karolína Plíšková
Karolína v první hře třetího setu odvrátila 10 brejkbolů a pak odevzdá další dvě servisní hry prakticky bez boje ... smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:31Od: com
vedeni 2:0 je v tahu smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:32Od: EllNino
kdyby vedení, tak ok, ale už je brejk dole
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:31Od: EllNino Gauff
Nezdolná obrana :))
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:31Od: Mony
2* za sebou neudržet servis může být osudové
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:28Od: EllNino Karolína
Myslela si, že se to dohraje samo, a přestala úplně hrát
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:28Od: SpacialRecognition Karolína
ale už nemá energii a nefunguje servis, je zle
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:32Od: lars
1. game 3. setu ji asi vzal moc enegie :(
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:25Od: Baybay
Dá se tohle dívat? Dá se na tohle dívat? smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:26Od: frenkie57
Dá, ale nervová soustava dostává zabrat.smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:19Od: zfloyd Karolina
si to chce asi užít , měla o jednu shodu víc než Muška , ta jich měla jen deset a neodvracela tolik brejkballů
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:16Od: vergus
Měl bych asi být nervózní, ale ta Sakkari je takový uzlíček nervů, že se tomu musím smát smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:42Od: GaelM
Ale docela pevně uvázaný uzlíček... smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:16Od: Dobry-den
Karolína odvrátila snad 10 brejkbolů, přestože jí vůbec nefungoval servis. Tohle může Mariu hodně nalomit...
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:17Od: frenkie57
Ale hru ještě nezískala.
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:17Od: EllNino
dávno
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:18Od: frenkie57
Už jo.Ale dobře nám Kája zabrnkala na nervy, zase otáčela z 0:40.
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:20Od: EllNino
máš asi pomalej internet :)) už vede 2:0
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:22Od: frenkie57
Internet mám opravdu rychlej, ale stream je vůči reálu asi o 30-40s opožděnej.
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:15Od: SpacialRecognition Sakkari
nedala v prvním gemu třetího setu 10 Brekbolu, to se jen tak nevidí smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:16Od: EllNino
ale jakým způsobem je zahazovala smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:16Od: com
jo bitva o prvni hru zaverecnyho setu probehla teda poradne smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:58Od: tommr Karolína Plíšková
tak teď musí Karolína poděkovat soupeřce která se dočista zbláznila a doslova jí darovala set 3 dvojchybama v poslední hře ... smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:59Od: zfloyd
opičí se po některých češkách
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:00Od: frenkie57
Trošku Sekyrku zradila hlava, vyčítat jí to ale nebudeme.smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:58Od: frenkie57
další dva SB! Kajo, pojĎ!
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:59Od: frenkie57
Super, srovnáno! A navíc bude Karolína zase jako první na servisu, což je určitě výhoda.
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:59Od: EllNino
evidentně
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:57Od: Mony
zrovna jsem chtěl psát, že Sakkari si začíná získávat můj respekt...a hele!smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:57Od: com
3 dvojchyby za sebou a set je tam smilesmilesmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:57Od: Dobry-den
Díky za pomoc, Mášo. 3 DF po sobě, takovou šanci nedokáže odmítnout ani Karolína. smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:54Od: Titan
Karolíno, na kurt čekají hráčky, který tenis berou vážně...
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:57Od: Titan
Takže ještě jeden set utrpení. A já se těšil na Krejčíkovou...
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:58Od: EllNino
ta ale hraje po Gauff
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:01Od: Titan
Díky, nestačím to sledovat, jen se dívám, jak se to posouvá...
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:50Od: tommr Karolína Plíšková
to neproměnění dvou setbolů na returnu asi bude Karolínu stát zápas ... smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:55Od: frenkie57
Asi půjdeme do TB, tam se může stát cokoliv. Každopádně škoda těch SB, to byla velká šance.
[ Reagovat ]
14.03.2023 21:00Od: tommr
soupeřka naštěstí Karolíně nabídla reparát a napodruhý to už Karolína dala ... smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:50Od: SpacialRecognition to byly zahozené setboly
Karolíno smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:45Od: frenkie57
Těch 0:40 v deváté hře, to byl zatraceně kritický moment, který Kaja výborně ustála.smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:45Od: zfloyd Karolina
tak teď utekla doslova hrobníkovi z lopaty , doufám že to k něčemu bude
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:44Od: Mony
tohle by si také zasloužilo alespon QF nebo SF.
V Káje se znovu probouzí šampionka...je ten servis už nějak nepomáhásmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:46Od: frenkie57
Máš pravdu, sledujeme výborný tenis.
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:41Od: EllNino Když zahraje dobrý míč Plíšková
Komentátor řekne dvě slova :))
Když Sakkari zahraje haluz, exceptional winner smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:37Od: EllNino Karolíno
Ty jsi fakt kopyto -_-
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:35Od: dadaft
Rebecca Peterson srovnala s Coco na 1-1. Ona od podzimu začala vyhrávat spoustu zápasů, výpadek na AO pro ni musel být krutý, ale teď už zase dost vyhrává ............. IW by mohlo být náhradou za AO.
Každopádně hraje teď dobře a stoupá, jedna z těch, u kterých jsem to nečekal.
[ Reagovat ]
15.03.2023 17:27Od: makro99
jj, za mě typická hráčka spíš až třetí padesátky, v části kariéry nepochopitelně ustřelená nahoru... ještě v září si ji Linda F. docela povodila;
ale poslední dobou mě ty její výsledky taky překvapivě zaujaly..
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:29Od: aape
Sakkari s těma osvalenýma pažema skoro ke kolenům vypadá trochu jak Pepek námořník
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:21Od: tommr Karolína Plíšková
tak teď si to Karolína sama pohnojila ... smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:18Od: zfloyd Karolina
po hrozném začátku se vše obrací správným směrem
věřím , že je to trvalé smilesmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:21Od: EllNino
bože, tyhle řeči
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:11Od: Mony
Věřím, že to Kája dá. Maria dnes skvělá, ale Kája také v pohodě. Jen ten servis už prostě nepíše.
Nevěřím, že Maria ten level udrží do konce
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:15Od: tommr
zdá se že na tvoje slova dojde ...
[ Reagovat ]
14.03.2023 19:55Od: tommr Karolína Plíšková
Karolína zachrápala na začátku a ztrátu dvou brejků už v prvním setu nedokázala dohnat ... smile
Snad se to ve druhém setu nebude opakovat ...
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:00Od: com
no aspon, ze od toho stavu 0:3 pak uz neztratila svuj game, tak snad ji to uz ted vydrzi smilesmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 19:51Od: EllNino
Nahazovani Karoliny je opravdu desne
[ Reagovat ]
14.03.2023 19:53Od: EllNino
Anglicky komentator by si Sakkari asi nejradsi vzal za zenu
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:07Od: EllNino
Neskutecna zaujatost smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:13Od: tommr
a to se mu líbí Sakkari jako ženská nebo její hra?
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:14Od: EllNino
Hrozne ji fandi
[ Reagovat ]
14.03.2023 20:18Od: Enterprise
Tak to má celkem silnou konkurenci, Maria chodí se synem řeckého premiéra pokud se nic nezměnilo.
[ Reagovat ]
14.03.2023 19:55Od: Dobry-den
Ona zahraje skvělý return a pak tam další úder pinkne jak Maruška. smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 19:49Od: com
At Sakkari nedopodava smilesmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 19:24Od: EllNino Kájo
Nech si dát kanára ... pak vyhraješ smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 19:19Od: zfloyd
Kájo probuď se a začni to tam sázet , takhle to nepůjsmilede !!!smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 19:21Od: Mony
to teda ne
[ Reagovat ]
14.03.2023 19:08Od: jirkaS
coin toss:
Bacchi:... or trophy?
Sakkari: coffee?
smile
[ Reagovat ]
14.03.2023 18:21Od: Blondie
Postup:

Muška, Karo P., Bára a bohužel Jess :(
[ Reagovat ]
14.03.2023 18:07Od: Dobry-den
Dneska to vidím na postup Markéty (70 %) a docela věřím i Káje (55 %), pokud nebude mít jeden z těch horších dnů na servisu.
Menší šance dávám Báře (40 %) a nejmenší naději vidím u Petry (25 %).
[ Reagovat ]
14.03.2023 18:10Od: Alien
To si nemyslím. Mám to přesně obráceně! Petro do toho, Petro!
[ Reagovat ]
14.03.2023 17:25Od: tommr
dneska to nevidím moc optimisticky a obávám se že postup bude z našich slavit jen vítězka českýho derby. Jakákoli výhra některé z tria Krejčíková, Kvitová, Plíšková by pro mě byla velkým překvapením ...
Co se derby týče tak to asi přece jen budu víc přát Markétě protože ta body potřebuje víc aby se vrátila do první stovky. Navíc je u ní podstatně větší šance že bude hrát dobře i v následujícím kole zatímco u Mušky stále hrozí skreč nebo odstoupení před zápasem ...
[ Reagovat ]
14.03.2023 16:57Od: zfloyd
dnešní tipy
každá může vyhrát i prohrát , každopádně bude to pěkný maraton , už se na to těším
v českém souboji bude záležet na zdraví Mušky i když už včera byla načatá , tak jsem zvědav , jestli dohraje
[ Reagovat ]
14.03.2023 16:39Od: com
Dnesni tipy:
postup - Karolina smile , Vondrousova, Krejcikova
vypadnuti - Muchova (skrec), Kvitovic

Ale Kvitovic dneska fandime, protoze v dalsim kole proti Karoline Peguli nechci smilesmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 18:14Od: Alien
Mé dnešní tipy: Postup - naše nejlepší a nejúspěšnější tenistka, vítězka 2GS Petra Kvitová! Vypadnutí - Ida Raskenovic! Ostatní netipuji!
[ Reagovat ]
14.03.2023 16:24Od: smooke1
Takže opět všechny favoritky vyhrajou;)tak určitě:D
[ Reagovat ]
14.03.2023 12:17Od: George_Renel Muška
https://www.idnes.cz/sport/tenis/karolina-muchova-indian-wells-triky-udery-zraneni-pribeh.A230314_072752_tenis_ikuc
[ Reagovat ]
14.03.2023 12:13Od: Vlk-v-trave
Kdo ví jak to dneska všechno dopadne, ale ve finále očekávám z horní části pavouka Rybku, nebo Igu... a z dolní části, Báru nebo Arynu.

jiné hráčky budou buď milým, nebo jiným překvapením...:)))
[ Reagovat ]
14.03.2023 13:21Od: EllNino
mně se tu zatím hrozně líbí Markéta, mohla by dojít do semi proti Ize
[ Reagovat ]
14.03.2023 15:18Od: Mony
No Ons ji musela pomocí, jinak nějak nedominovala...S TOP10 tenistkami nevím nevimsmile
[ Reagovat ]
14.03.2023 18:07Od: Patapuff
Čím ji pomohla?
[ Reagovat ]
14.03.2023 18:26Od: Mony
Chybama
[ Reagovat ]
14.03.2023 18:33Od: Patapuff
Aha. A ty znáš nějakou hráčku, která vůbec nechybuje?
[ Reagovat ]
14.03.2023 19:11Od: Mony
ne, ale tohle byl hodně velký její nadprůměr. S tím by se do finále Wimblu nedostala.. Prostě se do toho ještě nedostala po dlouhé pauze
[ Reagovat ]
14.03.2023 19:26Od: Patapuff
Chybovala adekvátně tomu, jak se snažila lepit míče do rohů a k lajnám, což se jí v určitých fázích i dařilo. Ale tohle nemůže vycházet pořád. To, že hrála nadprůměrně na jednom turnaji, neznamená, že tak musí hrát pořád.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist