Češi v akci, čtvrtek 30. 9. Vondroušová zvládla osmifinále v Chicagu, Martincová dohrála
Markéta Vondroušová na akci WTA 500 v americkém Chicagu zvládla osmifinálový duel, Tereza Martincová do čtvrtfinále nepostoupila. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
WTA 500 CHICAGO (USA), 565.530 dolarů, tv. povrch |
• Dvouhra - osmifinále • |
Vondroušová (ČR) - Teichmannová (16-Švýc.) 6-4 6-3 |
Bencicová (3-Švýc.) - Martincová (ČR) 6-2 7-6(5) |
• Čtyřhra - 2. kolo • |
Peschkeová/Petkovicová (ČR/Něm.) - Frechová/Kawaová (Pol.) 7-6(6) 6-7(5) 10-8 |
Dolehideová/Vandewegheová (USA) - Bouzková/Hradecká (8-ČR) 6-3 6-2 |
ATP 250 SOFIE (Bulharsko), 481.270 eur, tv. povrch / hala |
• Čtyřhra - čtvrtfinále • |
Jebavý/Middelkoop (ČR/Niz.) - Erlich/Inglot (Izr./Brit.) 6-2 7-5 |
ATP CHALLENGER ORLÉANS (Francie), 132.280 eur, tv. povrch / hala |
• Dvouhra - 2. kolo • |
Veselý (5-ČR) - Tabilo (Chile) 6-3 6-1 |
ATP CHALLENGER SIBIU (Rumunsko), 44.820 eur, antuka |
• Dvouhra - 2. kolo • |
Nagal (8-Indie) - Lehečka (ČR) 7-5 6-3 |
Molčan (3-SR) - Kopřiva (ČR) 1-6 6-0 6-4 |
Kolář (5-ČR) - Palosi (Rum.) 7-5 7-5 |
• Dvouhra - 1. kolo • |
Kolář (5-ČR) - Copil (Rum.) 7-5 6-4 |
• Čtyřhra - čtvrtfinále • |
Cerretani/Margaroli (1-USA/Švýc.) - Krutych/Poljak (Ukr./ČR) 3-6 6-0 10-6 |
ITF W15 LUBBOCK (USA), 15.000 dolarů, tv. povrch |
• Dvouhra - 2. kolo • |
Sleethová (Kan.) - Pulchartová (8-ČR) 7-6(5) 6-1 |
ITF M25 BUDAPEŠŤ (Maďarsko), 25.000 dolarů, antuka |
• Dvouhra - 2. kolo • |
Krumich (ČR) - Madarász (7-Maď.) 6-4 4-6 7-6(2) |
Duda (ČR) - Parizzia (Švýc.) 6-2 6-4 |
• Čtyřhra - čtvrtfinále • |
Duda/Pospíšil (3-ČR) - Patzanovsky/Wolfschmidt (Něm.) 6-0 6-4 |
JUNIORSKÝ DAVIS CUP (Antalya, Turecko), antuka |
• Skupina • |
Česko - Japonsko | 2-1 |
Hrazdil - Honda 6-4 6-2 |
Menšík - Matsuoka 3-6 6-3 4-6 |
Hrazdil/Petr - Matsuoka/Nakajima 6-0 6-2 |
JUNIORSKÝ BILLIE JEAN KING CUP (Antalya, Turecko), antuka |
• Skupina • |
Česko - Argentina | 2-1 |
B. Fruhvirtová - Ayalaová 6-1 6-0 |
Bartůňková - Moyanová 7-6(4) 1-2 / skreč B. |
B. Fruhvirtová/Bejlek - Ayalaová/Moyanová 6-2 6-4 |
J3 INGELHEIM (Německo), antuka |
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále • |
Apltauer (6-ČR) - Werren (Rak.) 6-2 6-1 |
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále • |
Bondioli/Nosei (It.) - Apltauer/Milev (3-ČR/Bulh.) 2-6 6-4 10-8 |
J4 RHODOS (Řecko), tv. povrch |
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále • |
Prachař (3-ČR) - Samimyan (8-Izr.) 6-2 6-4 |
• Čtyřhra chlapci - semifinále • |
Johnstone/Prachař (2-Sin./ČR) - Cina/Samimyan (4-It./Izr.) 7-6(4) 7-6(6) |
J4 VELI LOŠINJ (Chorvatsko), antuka |
• Dvouhra chlapci - osmifinále • |
Myslivec (5-ČR) - Krajčí (9-SR) 7-5 4-6 7-6(2) |
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále • |
Kubiak/Mandou Berranger (6-Fr.) - Del Pino/Myslivec (2-Arg./ČR) 6-3 3-6 10-7 |
J5 PROSTĚJOV (Česko), antuka |
• Dvouhra chlapci - 2. kolo • |
Válek (ČR) - Filip (2-ČR) 6-4 4-6 6-1 |
Opluštil (ČR) - Mrva (ČR) 6-0 6-7(6) 6-2 |
Kumstát (ČR) - Vejšický (3-ČR) 6-2 7-6(6) |
Klimas (ČR) - Čížek (ČR) 7-5 1-6 4-2 / skreč |
Kučera (ČR) - Janoušek (4-ČR) 6-3 2-6 6-4 |
Homola (ČR) - Kusý (ČR) 6-1 6-0 |
Horák (ČR) - Peták (ČR) 0-6 6-2 6-2 |
Fedasko (ČR) - Páral (ČR) 6-4 6-4 |
• Dvouhra dívky - 2. kolo • |
Látalová (ČR) - Pobořilová (ČR) 6-0 7-5 |
Samsonová (ČR) - Čuboňová (8-SR) 6-2 7-5 |
Slaměníková (ČR) - Žabková (SR) 6-2 6-4 |
Hanáková (ČR) - Jantačová (ČR) 6-3 6-1 |
K. Valentová (ČR) - Kajabová (ČR) 6-4 6-4 |
Bervid (ČR) - Poláková (3-ČR) 6-4 6-1 |
Rainke (ČR) - Chytilová (ČR) 6-2 3-6 6-4 |
Škrabalová (ČR) - Kareisová (ČR) 7-5 3-6 6-0 |
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále • |
Kumstát/Válek (ČR) - Opluštil/Vejšický (3-ČR) 6-2 5-7 10-7 |
Duda/Vašíř (ČR) - Čížek/Peták (ČR) / bez boje |
Homola/Janoušek (ČR) - Čurlej/Kyjaci (SR) 6-1 6-1 |
Horák/Zavadil (ČR) - Grzegorzewski/Kask (4-Pol./Kan.) 6-3 3-6 12-10 |
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále • |
Burgerová/Čuboňová (4-Něm./SR) - Temenugov/K. Valentová (ČR) 7-6(5) 6-3 |
Bervid/Koppová (ČR/SR) - Goinaová/Popoviciová (1-Rum.) 6-3 6-2 |
Kyselová/Pavlechová (2-SR) - Kordiková/Samsonová (Rak./ČR) 6-4 6-4 |
Kajabová/Poláková (3-ČR) - Chytilová/Paštiková (ČR) 6-0 6-2 |
J5 TIRANA (Albánie), tv. povrch |
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále • |
Kalina (1-ČR) - Forger (8-Niz.) 6-2 6-4 |
Komentáře
Tak ještě blahopřání Markétě, pěkný to bylo!
Teď je ale před tím ještě ash nebo něco podobného...
Jirka měl dobře rozehraný první set, ale po nevyužitém setbolu úplně odešel :/ Nevadí, minulý týden se zadařilo a to je dobře :)
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele