Češi v akci, čtvrtek 9. 9. Veselý zvládl čtvrtfinále challengeru

  • Jiří Veselý zvládl čtvrtfinále na challengeru v Rakousku. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    9. 9., aktualizováno | Aktuality |  3 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (čtvrtek, 9. září 2021)
US OPEN (New York, USA), 57.500.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra juniorky - čtvrtfinále •
B. Fruhvirtová/L. Fruhvirtová (5-ČR) - Jiménezová/Mintegiová (1-And./Šp.) / odloženo
ATP CHALLENGER TULLN (Rakousko), 88.520 eur, antuka
• Dvouhra - čtvrtfinále •
Veselý (2-ČR) - Novak (7-Rak.) 6-3 6-3
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Haerteis/Hassan (Něm.) - Gengel/Ignatik (ČR/Běl.) 6-3 6-3
ATP CHALLENGER BANJA LUKA (Bosna a Hercegovina), 44.820 eur, antuka
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Šančič/Serdarušič (Chorv.) - Kopřiva/Poljak (ČR) 6-1 6-7(4) 12-10
Kolář/Sačko (3-ČR/Ukr.) - Bortolotti/M. Cuevas (It./Urug.) 6-3 2-6 11-9
ITF W25 FRÝDEK-MÍSTEK (Česko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Kolodziejová (3-ČR) - Bozovicová (Austr.) 7-6(5) 0-6 6-4
Kilnarová (ČR) - Kawamuraová (Jap.) 6-4 6-3
Udvardyová (1-Maď.) - A. Sisková (ČR) 6-0 6-4
Malečková (5-ČR) - E. Semaová (Jap.) 6-3 6-1
Fourlisová (6-Austr.) - Marková (ČR) 6-2 6-2
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Kolodziejová/A. Sisková (3-ČR) - Kubarevová/Sonmezová (Běl./Tur.) 6-3 6-4
Hindová/Marková (ČR) - Boltonová/Fourlisová (4-USA/Austr.) 6-4 6-3
ITF W25 LEIRIA (Portugalsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo •
Jorgeová (Portug.) - Pulchartová (ČR) 6-1 5-7 6-3
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Alvesová/Tichonovová (4-Braz./Rus.) - Pulchartová/Ušijimaová (ČR/Jap.) 6-3 6-4
J2 RAKOVNÍK (Česko), antuka
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Nicod (8-ČR) - Gea (9-Fr.) 6-4 6-4
Gurjev (Ukr.) - Jupa (ČR) 6-1 6-2
• Dvouhra dívky - osmifinále •
Tomajková (3-ČR) - Mesterová (13-Rum.) 6-2 6-3
Štruplová (4-ČR) - Valenteová (14-It.) 6-3 7-6(3)
Urbanová (ČR) - Pridankinová (2-Rus.) 6-3 4-6 7-5
Bartůňková (1-ČR) - Chvatovová (15-Rus.) 6-2 6-0
T. Valentová (7-ČR) - Zvonaruová (11-Rum.) 6-2 6-3
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Bar Menahem/Bazilevskiy (8-Izr.) - Bartoň/Naď (4-ČR/SR) 0-6 6-4 10-6
Barbier Gazeu/Brunold (6-Fr./Švýc.) - Nicod/Tokac (2-ČR/Tur.) 6-2 6-4
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Tomajková/Urbanová (5-ČR) - Mesterová/Štruplová (3-Rum./ČR) 6-4 6-1
Bartůňková/Pridankinová (1-ČR/Rus.) - Kubachaová/Lipiecová (6-Pol.) 6-1 6-3
Ferraraová/Pedoneová (2-It.) - Michálková/Smékalová (ČR) 7-6(4) 7-6(5)
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Bartůňková/Pridankinová (1-ČR/Rus.) - Pávková/T. Valentová (ČR) 6-7(4) 6-4 10-8 / dohrávka
Mesterová/Štruplová (3-Rum./ČR) - Björková/Zimmerová (Švéd./Rak.) 6-7(2) 6-1 10-8
Michálková/Smékalová (ČR) - Chvatovová/Semenovová (8-Rus.) 6-2 7-6(3)
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Michálková/Smékalová (ČR) - Čuboňová/Woydtová (SR/Rak.) 6-2 6-2
J2 KÁHIRA (Egypt), antuka
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Di Girolamiová/Van Impeová (2-Belg.) - Šmejkalová/Vargová (5-ČR/SR) 2-6 6-4 10-3
J5 BÍLSKO-BĚLÁ (Polsko), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Siekanowicz (2-Pol.) - Hrdina (ČR) 6-0 6-0
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Czapulaková (Pol.) - Damašková (8-ČR) 6-3 6-3
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Kask/Siekanowicz (1-Kan./Pol.) - Doskočil/Hrdina (ČR) 6-2 6-2
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Doskočil/Hrdina (ČR) - Dzielo/Gogulski (Pol.) 6-4 6-0
Lange/Piekarz (Pol.) - Guzoň/Panáček (SR/ČR) 6-4 6-1
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Bajoreková/Jodlowská (4-Pol.) - Domanská/Nováková (Pol./ČR) 6-4 6-2
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
10.09.2021 13:50Od: Mony
Ten Kolář má cykly jako zenska
[ Reagovat ]
09.09.2021 21:30Od: kiklos Rakovník
Holky to hezky řežou
[ Reagovat ]
09.09.2021 22:52Od: asgard33
Tak největšího úspěchu určitě dosáhla L.Urbanová, která vyřadila nasazenou 2 Pridankinu,ostatní holky byly více či méně favoritkami.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist