Češi v akci, neděle 3. 10. Peschkeová v Chicagu získala deblový titul. Juniorky vyhrály BJK Cup

3. 10. 2021, 00:01
Aktuality 22
Květa Peschkeová s Němkou Andreou Petkovicovou ovládli čtyřhru v americkém Chicagu. České juniorky vyhrály Billie Jean King Cup. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
ilustrační foto
Výsledky českých tenistů a tenistek (neděle, 3. října 2021)

hanz
Mugu se řehtá ještě teď, jak k titulu přišla - bye, 2 odpadnuvší, 2 nicky a upečená Žába. Tomu se říká z pr.ele klika jakou měla ta rádoby hvězdička Raducanu.smile
Fandina
Zajímavé, že Květa s Petko proti Dolehide Vandeweghe hrají vevnitř. A vyhrály, mají titul. Gratulka.
lukasmarek2001
Ve čtyřiceti šesti letech vyhrát takhle velký turnajsmile To musí být nějaký rekord.
lvicek
Gratulace holkam juniorkam! Zvladly to paradne. Btw. vzhledove to opravdu vypadalo legracne - kdyz hraly ty nase dve holcicky proti uz pomerne dospele pusobicim Japonkam (ty by me nekde na turnaji, nejspis ITF, asi neprekvapily) a pritom je tam tak pekne vypraskaly.
com
zato nase seniorky pak gratulaci asi nedostanou smile
Nenela
Ja jsem to teda videla presne naopak! Nase holky obe solidne vyvinute (mluvim o Brende a Sare), zvlaste Sara je uz poradne vyprsena, zatimco Japonecky hubenoucke a bez krivek, takova ptacata jeste. Zajimave, jak to vidi kazdy jinak smile
lvicek
No vyprsene možná, ale v obličeji mě připadají opravdu dětské. Japonky na mě působily v obličeji mnohem dospěleji (a vyprsene třeba ano nebudou ;) ).
smile
vyhrála turnaj J5 v Prostějově a stala se nejmladší vítězkou juniorského turnaje ITF od roku 1995, kdy se to povedlo Mirjaně Lucic-Baroni! Laura to dokonce dokázala bez ztráty jediného setu! Její výsledky ze závěru turnaje navíc působily velice dominantně (6:1 6:2 v semifinále, 6:2 6:2 ve finále). Sice to byl ten nejnižší juniorský turnaj, ale... Aby třináctiletá divoká karta vyhrála mezinárodní turnaj do osmnácti let se nestává každý den...
Ela-fon-isi
Tedy jmenovat se Samsonova, to je jako závazek.smile
Samson (hebrejsky: ??????????, Šimšon) je poslední ze starozákonních soudců, o němž se zmiňuje kniha Soudců. Jeho jméno je vykládáno jako ?Sluníčko?. I když přišel o svou sílu, po ostříhání vlasů, díky víře... najděte si.smile
Serpens
Holky ve své kategorii prakticky nemají konkurenci. Snad to takhle u téhle generace zůstane i do dospělých let :)
Vypátral jsem včerejší streamy, tak kdyby se někdo chtěl podívat ja včera hrála Sára s Brendou...

Doufám, že se tam objeví i dnešní finále.