Češi v akci, neděle 4. 9. Vrbenský a 17letý Menšík triumfovali na turnajích ITF

  • Dvaadvacetiletý Michael Vrbenský v Maďarsku vybojoval svůj sedmý titul. Teprve 17letý Jakub Menšík v Německu zvládl své premiérové finále na profesionální tour. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    4. 9., aktualizováno 5. 9. | Aktuality |  4 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (neděle, 4. září 2022)
US OPEN (New York, USA), 60.100.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledkyPavouk čtyřhra ženy
• Čtyřhra ženy - osmifinále •
Krejčíková/Siniaková (3-ČR) - Aojamaová/H. Chan (15-Jap./Tchaj-wan) 6-2 6-0
Pavouk dvouhra dívky | Pavouk dvouhra chlapci
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Havlíčková (2-ČR) - Hamiltonová (USA) 6-3 6-4
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Nicod (11-ČR) - Fonseca (Braz.) 5-7 7-6(6) 6-1
Bartoň (ČR) - Williams (USA) / odloženo
ATP CHALLENGER TULLN (Rakousko), 90.280 eur, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Oberleitner (Rak.) - Forejtek (1-ČR) 7-5 6-4
Gachov (11-) - Krumich (ČR) 6-3 3-6 7-6(7)
ATP CHALLENGER CASSIS (Francie), 45.730 eur, tv. povrch
Program | Místní časLive výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Rosol (2-ČR) - Donski (Bulh.) 4-6 7-6(2) 6-4
Gengel (7-ČR) - Purtseladze (Gruz.) 7-5 6-0
ATP CHALLENGER NONTHABURI (Thajsko), 37.520 dolarů, tv. povrch
Program | Místní časLive výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Rai (N. Zél.) - Palán (7-ČR) 7-6(5) 6-4
ITF M25 SZABOLCSVERESMART (Maďarsko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - finále •
Vrbenský (2-ČR) - Madaras (1-Švéd.) 6-1 7-6(6)
ITF M15 ALLERSHAUSEN (Německo), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - finále •
Menšík (ČR) - Heller (8-Něm.) 7-5 3-6 6-1
ITF W25 FRÝDEK-MÍSTEK (Česko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Marečková (ČR) - Hlinková (SR) 3-6 6-4 11-11 / skreč
Jaskiewiczová (Pol.) - Kajabová (ČR) 6-2 6-1
Wirglerová (ČR) - Pietrasová (Pol.) 7-5 7-5
Mihoková (ČR) - Heinzová (ČR) 6-3 5-7 10-4
Čuboňová (SR) - Svozilová (ČR) 7-6(3) 6-3
Damašková (ČR) - Haňdiaková (SR) 6-2 3-0 / skreč
Dopplerová (ČR) - Baraniaková (SR) 7-5 7-5
Jodlowská (Pol.) - Ondroušková (ČR) 6-3 6-7(5) 10-5
Škrabalová (ČR) - Chramcová (SR) 6-4 6-1
Vaniková (Něm.) - Zástěrová (ČR) 6-7(5) 6-2 10-7
Bajoreková (Pol.) - Kulhánková (ČR) 6-4 6-1
Kotlíková (ČR) - Zarembaová (Pol.) 6-3 7-5
ITF M15 BUDAPEŠŤ (Maďarsko), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Dragomirov (Něm.) - Langmajer (5-ČR) 6-2 6-4
Kellovský (7-ČR) - Szöke (Maď.) 6-2 6-2
ITF M15 MADRID (Španělsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Krischke (ČR) - Herberg (Šp.) 6-2 6-2
J5 HUMENNÉ (Slovensko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra chlapci - finále •
Chodura/Doskočil (ČR) - Balaščák/Tóth (2-SR) 3-6 6-3 10-2
J2 RAKOVNÍK (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Burda (ČR) - Lester (1-Brit.) 6-2 6-1
Hnidec (2-Ukr.) - Stauch (ČR) 6-4 6-4
Hujo (ČR) - Hänel (3-ČR) 6-1 6-0
Juhász (4-Maď.) - Vaněk (ČR) 6-1 6-2
Fáček (5-ČR) - Komrska (ČR) 6-4 6-1
Rosický (ČR) - Kozlovský (6-ČR) 7-5 6-2
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Zikmundová (1-ČR) - Petrásová (ČR) 6-2 6-1
Charvátová (ČR) - Mlenská (2-ČR) 6-1 7-5
Prepslová (ČR) - Havlová (3-ČR) / bez boje
Divilová (ČR) - Jantačová (4-ČR) 3-6 6-4 10-6
Drukerová (5-ČR) - Paterová (ČR) 6-1 6-0
Nováková (ČR) - Vachková (6-ČR) 6-4 6-1
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Rosický (ČR) - Fisk (Brit.) 6-2 6-1
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Paterová (ČR) - Glaserová (Rak.) 4-6 6-0 10-6
Nováková (ČR) - Hnidecová (Ukr.) 6-4 6-0
J5 TRNAVA (Slovensko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Lehká (ČR) - Šimonová (SR) 6-4 6-1
Růžičková (ČR) - Husárová (SR) 6-4 7-5
Breazová (Rum.) - Trunečková (ČR) 6-4 6-7(4) 10-7
Holubová (ČR) - Kučíková (SR) 7-5 7-6(3)
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Knesl (ČR) - Hron (SR) 6-0 6-0
Maislinger (Rak.) - Kralik (ČR) 6-4 6-2
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Trunečková (ČR) - Kernová (SR) 6-2 6-0
Holubová (ČR) - Opolská (Ukr.) 6-0 6-1
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
04.09.2022 21:39Od: lvicek
Gratulace oboum panum/chlapcum k titulu :).
[ Reagovat ]
04.09.2022 15:49Od: makro99
Menšík má titul - 6:1 ve třetím smile
[ Reagovat ]
04.09.2022 18:32Od: Mony
Vrbensky vetsi
[ Reagovat ]
04.09.2022 10:59Od: Hornych
prosím, mohl by mi někdo prozradit, kde se dá sledovat na internetu dnešní finálový zápas naší naděje Menšíka myslím, že zápas začíná v 12,30, moc děkuji
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist