Češi v akci, pondělí 1. 11. Češky úspěšně vstoupily do BJK Cupu. Na challengerech postoupili Veselý, Lehečka a Kolář

• České tenistky dnes zvládly úvodní zápas v rámci finálového turnaje Billie Jean King Cupu, v pražské O2 Areně zdolaly Němky. Do challengerů dnes úspěšně vstoupili Jiří Veselý, který porazil Jonáše Forejtka, Zdeněk Kolář a Jiří Lehečka. Další Češi hráli na turnajích ITF.
    1. 11., aktualizováno 2. 11. | Aktuality |  14 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto

Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 1. listopadu 2021)
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Stevensová (1-Niz.) - Dejnožková (ČR) 6-3 7-6(2)

01.11.2021 14:32Od: Tomas_Smid_fan Livescore
mělo docela velké zpoždění oproti reálu, nevím jestli je to tak běžně.
01.11.2021 14:28Od: Tomas_Smid_fan
Teď Bělorusky ořízli, rozhodčí viděla dvojdopad, ale skoro určitě nebyl. Jenže pak podcenila drivevolley a zápas zazdila smeči za. Jinak celkem kvalitní zápas.smile
01.11.2021 13:53Od: Tomas_Smid_fan
Sasna má lepší Bh než Fh a docela slušně podává, takže celkem vyrovnaný zápas. Teď boj o třetí gem 3.setu.
01.11.2021 13:31Od: zfloyd
tak v tv kanada x francie a ten alespoň pro mě atraktivnější bělorusko x belgie má být na webu , ale není !!! tak holt zase přes stream smilesmile
01.11.2021 13:39Od: Tomas_Smid_fan
Pro mě možná atraktivnější Fra x Canada. Občas kouknu na kurt s Mertens x Sasna a holky hrajou pěkně. Mertens vidím naživo poprvé.
01.11.2021 13:41Od: zfloyd
o to nejde , jde o to že to má být na webu ale není to tam to je ten bordel smile
01.11.2021 13:48Od: Tomas_Smid_fan
Na kterém webu? Já se dívám zásadně přes streamy.
01.11.2021 14:56Od: zfloyd
web ČT
01.11.2021 09:56Od: Tomas_Smid_fan BJKC
Nevíte někdo, jak se bude hrát, když jsou psaný dvě utkání na 10:30? A podle mě je jen jeden kurt. Budou se střídat po gemu nebo po setu?smile
01.11.2021 10:02Od: Boomcap
Francie proti Kanadě na centrálním kurtu a Belgie proti Bělorusku na Kurtu 1.
01.11.2021 10:58Od: Tomas_Smid_fan
Dik, už jsem se zorientovalsmile Jsem v O2 právě u toho menšího kurtu.
01.11.2021 09:48Od: Anonym Žebříček
Tak Bára přeskočila Karolínu a je novou českou jedničkou...momentálně na 3. místě a vylepšila si svoje nejlepší umístění.
Také dobrá zpráva se týká Lindy F., která se v pouhých šestnácti letech posunula do třetí stovky respektive na 299. pozici. Gratulace holkám smilesmilesmile
01.11.2021 09:48Od: Boomcap Žebříček
01.11.2021 05:07Od: bIbec
ty kokos, DERBY!smile Hlavně to nedat J1rkovi zadarmo, Jonáši!