Češi v akci, pondělí 11. 4. Svrčina nezvládl první kolo challengeru

  • Dalibor Svrčina skončil na challengeru v italské Barlettě hned v prvním kole. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    11. 4., aktualizováno | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 11. dubna 2022)
ATP CHALLENGER BARLETTA (Itálie), 45.730 eur, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Ševčenko (-) - Svrčina (ČR) 2-6 6-0 6-2
ITF W60 BELLINZONA (Švýcarsko), 60.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Kolodziejová (2-ČR) - Tsygourovová (Švýc.) 6-1 7-5
Marková (8-ČR) - Gaemperleová (Švýc.) 6-0 6-0
ITF W25 NOTTINGHAM (Velká Británie), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Knutson (9-ČR) - Da Silvaová Ficková (7-Austr.) 6-7(5) 6-1 12-10
ITF M25 SANTA MARGHERITA DI PULA (Itálie), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Kellovský (5-ČR) - Schinas (10-Řec.) 7-5 5-7 13-11
ITF M15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Vlkovský (ČR) - Emesz (Rak.) 3-6 7-6(4) 13-11
J2 ISTRES (Francie), antuka
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Santosová (Portug.) - Šmejkalová (5-ČR) 6-4 2-6 6-4
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Apltauer/Morais (3-ČR/Portug.) - Dhamne/Ratti (Indie/Arg.) 6-2 6-4
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Drugdová/Moraisová (SR/Portug.) - Šmejkalová/Zvonaruová (2-ČR/Rum.) 6-3 6-0
J2 FLORENCIE (Itálie), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Durovič (ČR) - Scotuzzi (It.) 6-2 7-5
J3 ISTANBUL (Turecko), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Ozlale (Tur.) - Duda (ČR) 6-4 6-4
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Hažmuková (ČR) - Ocalová (Tur.) 7-5 6-4
J4 AIZKRAUKLE (Lotyšsko), koberec / hala
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Pazdera (ČR) - Nanobashvili (6-Švéd.) 6-4 6-2
Panáček (ČR) - Grzegorzewski (5-Pol.) 6-2 6-4
Hanzelín (8-ČR) - Vitali (It.) 6-3 6-0
J5 DUBLIN (Irsko), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
T. Kratochvíl (ČR) - Breen (Irsko) 6-4 6-1
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Raathová (JAR) - Svobodová (ČR) 6-4 6-4
J5 VÍDEŇ (Rakousko), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Kusý (ČR) - Bara (Rum.) 6-2 6-1
Kozlovský (ČR) - Mikovič (Slovin.) 7-5 6-4
Janoušek (2-ČR) - Freitag (Rak.) 6-7 6-4 6-3
Bottlik (SR) - Říha (ČR) 7-5 6-3
Vrba (ČR) - Lockl (Rak.) 6-2 7-6
Zlatohlávek (4-ČR) - Szerencsits (Rak.) 6-2 2-0 / skreč
Lazic (12-Rak.) - Kozumplík (ČR) 6-1 6-2
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Hartelová (Něm.) - Jiráková (ČR) 6-3 6-4
Temenugov (ČR) - Woydtová (4-Rak.) 5-7 6-4 / skreč
Jantačová (ČR) - Stabauerová (5-Rak.) 4-6 6-2 6-3
Havlová (ČR) - Starková (Rak.) 3-6 6-3 6-4
Birová (Maď.) - Svítilová (ČR) 6-1 6-1
Cinková (ČR) - Kühbauerová (Rak.) 2-6 6-3 6-4
Chytilová (ČR) - Vighová (12-SR) 7-5 6-2
J5 HASSELT (Belgie), antuka
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Kellensová (Belg.) - Kopřivová (ČR) 6-4 6-4
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
 
 
 
TOPlist