Češi v akci, pondělí 4. 10. Na challengerech zvládli první kolo Macháč a Kolář

  • Do challengerů dnes úspěšně vstoupili Tomáš Macháč a Zdeněk Kolář, hned na úvod naopak dohráli Dalibor Svrčina a Jonáš Forejtek. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    4. 10., aktualizováno 5. 10. | Aktuality |  1 komentář
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 4. října 2021)
ATP CHALLENGER MOUILLERON-LE-CAPTIF (Francie), 66.640 eur, tv. povrch / hala
• Dvouhra - 1. kolo •
Macháč (ČR) - Gojo (Chorv.) 6-2 6-4
ATP CHALLENGER SANTIAGO (Chile), 52.080 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Báez (5-Arg.) - Svrčina (ČR) 6-2 7-5
ATP CHALLENGER NEAPOL (Itálie), 44.820 eur, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Kolář (5-ČR) - Serdarušič (Chorv.) 6-4 6-4
Ritschard (USA) - Forejtek (ČR) 6-4 6-4
ITF W15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Yujiao Che (Čína) - Csabiová (2-ČR) 6-0 6-1
Patrascuová (7-Kan.) - Melnikovová (5-ČR) 6-1 6-3
ITF W15 SOZOPOL (Bulharsko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Llinaresová (Šp.) - Šafářová (7-ČR) 6-2 6-3
ITF M25 PRAHA (Česko), 25.000 dolarů, tv. povrch / hala
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Jermář (ČR) - Ibrahim (16-Něm.) 6-1 7-6(6)
Duda (2-ČR) - Lánik (SR) 3-6 6-4 10-3
Kellovský (6-ČR) - Kivanda (Brit.) 6-3 7-5
Bolardt (3-ČR) - Paulovčák (SR) 6-2 6-4
Dubrivnij (1-Rus.) - O. Horák (14-ČR) 6-4 6-0
D. Pátý (ČR) - Velík (ČR) 6-3 6-4
Karol (4-SR) - Černý (ČR) 7-6(3) 7-5
Fassbender (5-Fr.) - Řeček (11-ČR) 7-5 6-2
J1 VRSAR (Chorvatsko), antuka
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Myslivec (2-ČR) - Babič (Chorv.) 7-6(3) 6-1
J3 MARIA-LANZENDORF (Rakousko), antuka / hala
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Duda (ČR) - Hockl (Rak.) 6-1 6-0
Janoušek (ČR) - Graski (Rak.) 6-7(4) 7-6(2) 6-2
Filip (ČR) - Caymus Hei Tung Choi (Hong.) 6-3 6-1
Zimmermann (Rak.) - Vejšický (ČR) 6-1 6-3
Sorger (Rak.) - Horák (ČR) 6-0 6-1
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Hažmuková (ČR) - Ledererová (Rak.) 6-4 6-2
Messenlechnerová (Rak.) - Temenugov (ČR) 6-3 6-2
Mihoková (ČR) - Gindlová (Rak.) 6-1 6-2
Benešová (ČR) - Leitnerová (Rak.) 6-1 6-4
J5 PESCARA (Itálie), antuka
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Cinková (ČR) - Di Muziová (It.) 6-1 2-6 6-1
J5 PORTIMAO (Portugalsko), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Rais (ČR) - Krohn Da Silva (Portug.) 1-6 6-4 7-5
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Almeidaová (Portug.) - Junová (16-ČR) 6-3 6-4
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
M. Pintová/S. Pintová (Portug.) - Hafezová/Junová (8-Dán./ČR) 6-2 6-3
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
04.10.2021 09:38Od: makro99
https://sport.aktualne.cz/tenis/mlade-cesky-vladnou-svetu-fantasticka-jizda-prinesla-ctvrty/r~edf8365c246511ec8fa20cc47ab5f122/
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist