Češi v akci, sobota 26. 11. Menšík v Egyptě postoupil do finále

  • Jakub Menšík na podniku ITF v Egyptě vybojoval postup do nedělního finále. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    26. 11. 2022, aktualizováno | Aktuality |  3 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (sobota, 26. listopadu 2022)
ITF M25 IRAKLIO (Řecko), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - semifinále •
Cukierman/Užylovskij (2-Izr./Ukr.) - Jurajda/Siniakov (ČR) 6-4 7-6(2)
ITF M15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - semifinále •
Menšík (3-ČR) - J. Berrettini (It.) 6-4 6-4
J5 LARNAKA (Kypr), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - finále •
de Bresserová (4-Niz.) - Hažmuková (3-ČR) 4-1 0-4 11-9
• Dvouhra dívky - semifinále •
Hažmuková (3-ČR) - Grigoriadouová (Řec.) 5-3 4-2
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Hažmuková (3-ČR) - Xuanyu Chen (7-Čína) 4-1 4-2
• Čtyřhra dívky - finále •
Bexová/Vandrommeová (1-Belg.) - de Bresserová/Hažmuková (2-Niz./ČR) 3-5 4-0 11-9
• Čtyřhra dívky - semifinále •
de Bresserová/Hažmuková (2-Niz./ČR) - Hlibčuková/Trušová (Ukr.) 4-2 4-1
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
de Bresserová/Hažmuková (2-Niz./ČR) - Andronicouová/Viriantová (Kypr/Slovin.) 6-3 6-2
J5 PÉCS (Maďarsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - semifinále •
Doskočil (2-ČR) - Szerencsits (Rak.) 6-0 6-2
• Dvouhra dívky - semifinále •
Barthaová (1-Maď.) - Chytilová (ČR) 6-4 6-4
• Čtyřhra dívky - finále •
Brožová/Chytilová (4-ČR) - Jankovičová/Milutinovičová (Srb.) 6-2 6-0
J1 BRADENTON / EDDIE HERR (USA), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Zeitune (1-Arg.) - Duda (ČR) 3-6 6-2 11-9
Myslivec (13-ČR) - Otani (Jap.) 6-0 6-0
Leroux (2-Fr.) - Petera (ČR) 6-3 6-0
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Websterová (USA) - Bendová (ČR) 6-0 6-4
Bervidová (ČR) - Oreshchenkovová (7-USA) 2-6 6-4 10-4
J3 AIZKRAUKLE (Lotyšsko), koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Temenugovová (ČR) - Manovská (Lot.) 6-1 7-5
Korolovová (6-Lot.) - Zimanyiová (ČR) 4-6 6-4 10-7
J4 LEŠNO (Polsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
J. Šafrata (ČR) - Janiszewski (Pol.) 6-1 6-0
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Sekerková (ČR) - Witkowská (8-Pol.) 6-3 6-0
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
26.11.2022 11:03Od: Boomcap Jakub Menšík
Postoupil do finále v Egyptě smile
[ Reagovat ]
26.11.2022 11:13Od: Mony
A já myslel, že se tam jel vykoupat do moresmile
[ Reagovat ]
26.11.2022 11:20Od: George_Renel
Další finále, další vzestup v rasmilenkingu.smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist