Češi v akci, středa 11. 8. Karolína Plíšková v Montréalu vydřela postup do osmifinále

  • Karolína Plíšková na prestižním turnaji v Montréalu vydřela postup do osmifinále. Dalibor Svrčina na challengeru v Praze prošel už do čtvrtfinále. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    11. 8., aktualizováno 12. 8. | Aktuality |  6 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (středa, 11. srpna 2021)
WTA 1000 MONTRÉAL (Kanada), 1.835.490 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo •
Kar. Plíšková (4-ČR) - Vekičová (Chorv.) 4-6 6-3 7-6(2)
• Čtyřhra - 2. kolo •
Perezová/Peschkeová (7-Austr./ČR) - Ostapenková/Jastremská (Lot./Ukr.) 6-2 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
Dabrowská/Stefaniová (5-Kan./Braz.) - Wachaczyková/Voráčová (Něm./ČR) 6-4 4-6 10-4
Muchová/Kar. Plíšková (ČR) - Dartová/Kontaveitová (Brit./Est.) 6-2 6-2
ATP CHALLENGER SAN MARINO, 66.640 eur, antuka
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kolář/Martínez (4-ČR/Ven.) - Cornea/Vega (Rum./Šp.) 7-5 6-4
ATP CHALLENGER PRAHA (Česko), 31.440 eur, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Svrčina (ČR) - Menéndez (7-Šp.) 6-7(5) 6-1 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
Baldi/Bortolotti (It.) - Paulson/Staněk (ČR) 6-3 2-6 10-4
Forejtek/Vrbenský (ČR) - Sklenka/Zapský (ČR) 6-3 6-2
Oliveira/Serdarušič (2-Portug./Chorv.) - Andrejev/Gengel (Bulh./ČR) 7-6(5) 7-6(4)
ITF W25 RADOM (Polsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Kolodziejová (ČR) - Baszaková (Pol.) 6-1 6-0
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kolodziejová/Malečková (4-ČR) - Hosogiová/Matsudaová (Jap.) 6-3 6-3
ITF W25 KOKSIJDE (Belgie), 25.000 dolarů, antuka
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Grammatikopoulouová/Ivachněnková (1-Řec./Rus.) - Kazionovová/Zarycká (Rus./ČR) 6-2 6-2
ITF W15 BRATISLAVA (Slovensko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Méri (SR) - Přádová (ČR) 6-2 6-4
Šebestová (ČR) - Chudejová (SR) 6-3 4-6 6-3
Kanová (1-Rus.) - Vlkovská (ČR) 6-1 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
Herazová/Pulchartová (2-Kol./ČR) - Karamoková/Michelová (Švýc.) 6-3 6-3
ITF M15 GDYNĚ (Polsko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Klier Junior (Braz.) - Bolardt (ČR) 2-6 6-1 6-2
Hájek (ČR) - Kašnikowski (Pol.) 6-4 6-7(3) 7-5
• Čtyřhra - 1. kolo •
Bolardt/Štěpánek (ČR) - Běloborodko/Kravčenko (Ukr.) 7-6(5) 6-2
J3 WELS (Rakousko), antuka
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Rothensteinerová/Tavcarová (Rak.) - Šmejkalová/Zvonaruová (1-ČR/Rum.) 6-4 6-3
J3 KRAKOV (Polsko), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Szymkowiak (Pol.) - Myslivec (ČR) 6-4 6-0
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Bozová (Pol.) - Valdmannová (ČR) 6-3 2-6 6-2
Blanchová (5-USA) - Damašková (ČR) 6-2 6-0
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Bancalari/Myslivec (Chile/ČR) - B. Sopoliňski/G. Zgola (Pol.) 6-2 2-6 11-9
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Damašková/Valdmannová (ČR) - Goldaová/Pawlikowská (Pol.) / odloženo
J4 MAASEIK (Belgie), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Basile (1-Belg.) - Svoboda (ČR) 6-4 6-4
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Hammes/Steveker (Něm.) - Martini/Svoboda (It./ČR) 6-1 6-2
J4 KRANJ (Slovinsko), antuka
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Svetacová (1-Chorv.) - Hanáková (ČR) 6-0 6-0
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Fesiuková/Hanáková (Izr./ČR) - Bubalová/Škegrová (6-Chorv.) 6-4 2-6 10-3
J5 BENIDORM (Španělsko), tv. povrch
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Duda/El Amine (1-ČR/Mar.) - Aleksejčuk/Foix (Rus./Šp.) 6-2 6-4
J5 PORTO (Portugalsko), antuka
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Garakaniová/Waasová (4-Írán/Brit.) - Magalhaesová/Slovaková (Portug./ČR) 6-3 7-5
J5 SKOPJE (Makedonie), antuka
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Durovič/Radjenovič (ČR/Srb.) - Duran/Gursoy (7-Tur.) 6-4 6-2
J5 HANKO (Finsko), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Kusý (ČR) - Johnstone (2-Sin.) 6-0 6-2
Brunclík (3-ČR) - Wong (Sin.) 6-0 6-0
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Brunclík/Kusý (ČR) - Savolainen/Vainikka (7-Fin.) 6-1 6-1
J5 SLOVENSKÁ LUPČA (Slovensko), antuka
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Slováková (ČR) - Kotara (SR) 6-2 6-2
Felixová (SR) - Benešová (ČR) 6-0 6-1
Šramková (SR) - Navrátilová (ČR) 6-2 6-4
Gonošová (SR) - Junová (ČR) 6-0 6-1
Krajmerová (5-SR) - Šimonová (ČR) 7-5 6-3
Malá (ČR) - Krivosudská (SR) 6-4 2-6 6-4
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Baranec/Muránsky (SR) - Páral/Simmen (ČR/Švýc.) 6-3 6-0
Guzoň/Panáček (SR/ČR) - Haupt/Klösters (Něm.) 6-3 6-0
Hrdina/Říha (ČR) - Cauly/Khun (Izr./Fr.) 6-3 6-3
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (6)
11.08.2021 16:39Od: George_Renel Dalibor Svrčina
moc pěkně. Z kvaldy už je v 2. kole.smile
[ Reagovat ]
11.08.2021 16:42Od: EllNino
počkej, už je ve čtvrtfinále :) Kvaldu nehrál
[ Reagovat ]
11.08.2021 16:46Od: George_Renel
Tím lépe. Vlastně dostal WC do MD, že?
[ Reagovat ]
11.08.2021 17:24Od: EllNino
Je to tak ...bohužel za čtvrtfinále 7 bodů je fakt výsměch
[ Reagovat ]
11.08.2021 20:31Od: Haitik
Je to šíleně málo, ale tak.. na futures by za tento počet bodů musel skoro turnaj vyhrát.. Ale tak snad ještě něco uhraje tady v Praze.. V tom třetím setu to byl i celkem dobrý zápas, strašná přetahovaná.. Dalibor už nehraje tak těžkou defenzívu jak hrál dříve, tak hned se na jeho tenis kouká líp. :-) Ale to podání, tam je prace jak na kostele ještě
[ Reagovat ]
11.08.2021 20:32Od: Haitik
Uvidíme co zítra Jonáš, taky by potřeboval nějakou sérii..
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist