Češi v akci, středa 19. 5. Veselý na challengeru vzdal
Jiří Veselý na challengeru v Portugalsku vzdal souboj o čtvrtfinále s Hugem Dellienem z Bolívie. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
WTA 250 BĚLEHRAD (Srbsko), 235.238 dolarů, antuka |
• Čtyřhra - čtvrtfinále • |
Katóová/Voráčová (Jap./ČR) - Y. Xu/S. Zhang (3-Čína) 1-6 6-6 / odloženo |
ATP CHALLENGER OEIRAS (Portugalsko), 132.280 eur, antuka |
• Dvouhra - 2. kolo • |
Dellien (Bol.) - Veselý (1-ČR) 6-3 4-3 / skreč |
ITF W15 ŠIBENIK (Chorvatsko), 15.000 dolarů, antuka |
• Dvouhra - 1. kolo • |
Marková (1-ČR) - Melissová (It.) 2-6 6-4 6-4 |
Viďmanová (ČR) - Babelová (Fr.) 6-2 6-2 |
Topalovová (6-Bulh.) - Miklová (ČR) 6-4 6-3 |
ITF W15 TBILISI (Gruzie), 15.000 dolarů, tv. povrch |
• Dvouhra - 1. kolo • |
Nas. Kolarová (2-Slovin.) - Pulchartová (ČR) 6-2 6-0 |
ITF W15 IRAKLIO (Řecko), 15.000 dolarů, antuka |
• Dvouhra - 1. kolo • |
Ogescuová (Rum.) - Šebestová (ČR) 6-4 2-6 6-2 |
Detiucová (1-ČR) - Audenaertová (Belg.) 6-1 6-0 |
ITF M25 JABLONEC NAD NISOU (Česko), 25.000 dolarů, antuka |
• Dvouhra - 1. kolo • |
Paulson (ČR) - Forejtek (7-ČR) 2-6 6-3 6-1 |
Díaz Acosta (Arg.) - Pavlásek (ČR) 6-2 6-3 |
Sačko (8-Ukr.) - Siniakov (ČR) 4-6 6-3 6-4 |
Durasovic (Nor.) - Papík (ČR) 6-4 6-4 |
Draper (Brit.) - Vrbenský (2-ČR) 4-6 7-6(0) 6-2 |
Staněk (ČR) - Kirkin (Tur.) 6-3 6-7(3) 6-4 |
Krumich (ČR) - Lindell (Švéd.) 6-3 6-1 |
Guinard (5-Fr.) - Donald (ČR) 6-1 7-5 |
• Čtyřhra - čtvrtfinále • |
Paulson/P. Rikl (4-ČR) - Prachař/Velík (ČR) 6-1 6-1 |
Agamenone/Matuszewski (2-It./Pol.) - Duda/Pavlásek (ČR) 6-2 6-3 |
Durasovic/Eriksson (1-Nor./Švéd.) - Siniakov/Svrčina (ČR) 6-7(3) 6-3 11-9 |
J3 TALLINN (Estonsko), antuka |
• Dvouhra chlapci - 2. kolo • |
Hrazdil (8-ČR) - Strömberg (Švéd.) / odloženo |
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále • |
Hrazdil/Křesina (ČR) - Jakobi/Murrand (Est.) / odloženo |
J4 ISTANBUL (Turecko), tv. povrch |
• Dvouhra dívky - 2. kolo • |
Senliová (2-Tur.) - Hažmuková (ČR) 5-1 / skreč |
J4 DUNAKESZI (Maďarsko), antuka |
• Dvouhra chlapci - 1. kolo • |
Apltauer (ČR) - Sztasak (Maď.) 2-6 7-6(2) 6-3 |
Baum (ČR) - Krajčí (SR) 7-5 6-7(5) 6-3 |
Mrůzek (ČR) - Kyjaci (SR) 6-4 3-6 1-1 / odloženo |
Myslivec (ČR) - Pisarič (2-Srb.) / odloženo |
Vejšický (ČR) - Boros (4-Maď.) / odloženo |
• Dvouhra dívky - 1. kolo • |
Smékalová (ČR) - Popoviciová (Rum.) / odloženo |
Michálková (ČR) - Psonkaová (6-Fr.) / odloženo |
Štruplová (1-ČR) - Fenyvesová (Maď.) / odloženo |
Urbanová (7-ČR) - Berglerová (Pol.) / odloženo |
• Dvouhra dívky - závěrečné kolo kvalifikace • |
Michálková (2-ČR) - Puiacová (5-Rum.) 6-2 6-4 |
Čuboňová (SR) - Závišková (ČR) 6-0 6-1 |
J5 TIRANA (Albánie), tv. povrch |
• Dvouhra chlapci - 2. kolo • |
Matsuoka (6-Jap.) - Brunclík (ČR) 6-3 4-6 6-2 |
Kalina (8-ČR) - De Gasper (It.) 7-6(4) 6-3 |
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále • |
Brunclík/Kalina (ČR) - Nergizoglu/Ozlale (2-Tur.) 4-6 6-3 10-2 |
Komentáře
Hlavě že hraje, snad se do toho co nejdřív dostane ... spíš mi dělá starosti ten Tomáš :/
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele