Češi v akci, středa 4. 8. Peschkeová v San José i Voráčová v Kluži postoupily do čtvrtfinále čtyřhry

  • Květa Peschkeová s Australankou Ellen Perezovou v San José začaly úspěšně a jsou ve čtvrtfinále. V Kluži do čtvrtfinále postoupily Renata Voráčová s Polkou Katarzynou Kawaovou. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    4. 8., aktualizováno | Aktuality |  2 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (středa, 4. srpna 2021)
WTA 500 SAN JOSÉ (USA), 565.530 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - 1. kolo •
Perezová/Peschkeová (3-Austr./ČR) - Lechemiaová/Neelová (Fr./USA) 6-3 6-2
WTA 250 KLUŽ (Rumunsko), 235.238 dolarů, antuka
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kawaová/Voráčová (Pol./ČR) - E. Bogdanová/Šinikovová (Rum./Bulh.) 6-1 7-6(5)
ATP CHALLENGER LIBEREC (Česko), 44.820 eur, antuka
• Čtyřhra - 1. kolo •
Gonzales/H. Johnson (Fil./USA) - Lehečka/Macháč (ČR) / bez boje
Drzewiecki/Majchrzak (Pol.) - Majšajdr/Zahrádka (ČR) 6-2 6-1
Jebavý/Zelenay (3-ČR/SR) - Haase/Martin (Niz./SR) 6-4 6-2
ATP CHALLENGER CORDENONS (Itálie), 44.820 eur, antuka
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kolář/Martínez (2-ČR/Ven.) - Halys/Simon (Fr.) 4-6 6-1 10-7
ITF W25 PÄRNU (Estonsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Laboutková (ČR) - Romeová (Fr.) 6-4 6-1
A. Sisková (8-ČR) - Melissová (It.) 6-2 6-4
ITF W25 BYDHOŠŤ (Polsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Smitková (ČR) - Baszaková (Pol.) 6-1 4-6 6-4
Ferrandová (It.) - Marková (ČR) 6-0 6-0
• Čtyřhra - 1. kolo •
Detiucová/Kolodziejová (3-ČR) - Hanataniová/Herrmannová (Jap./Něm.) 6-4 7-5
ITF W15 FREDERIKSBERG (Dánsko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Bayerlová (5-ČR) - Matoulaová (Řec.) 6-2 6-2
ITF M25 WETZLAR (Německo), 25.000 dolarů, antuka
• Čtyřhra - 1. kolo •
Pecák/Řeček (ČR) - Altuna/Cukierman (3-Tur./Izr.) 4-6 6-4 11-9
ITF M25 GUAYAQUIL (Ekvádor), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Palán (ČR) - Schachter (USA) 7-6(3) 1-6 6-2
• Čtyřhra - 1. kolo •
Palán/Patino (3-ČR/Mex.) - Chan/Larrea (Ekv.) 6-1 6-2
ITF M25 GRODZISK MAZOWIECKI (Polsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Bachmaier (Rak.) - Gengel (5-ČR) 6-3 6-4
Močizuki (8-Jap.) - Rumler (ČR) 3-6 6-3 6-2
Pavlásek (ČR) - G. Matuszewski (Pol.) / odloženo
Rajski (Pol.) - Vlkovský (ČR) 6-0 6-3
Poljak (7-ČR) - Kielan (Pol.) 7-5 / odloženo
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Ciaš/Pavlásek (Pol./ČR) - Klier Junior/Sakamoto (3-Braz.) / odloženo
ITF M15 NOVI SAD (Srbsko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Paroulek (ČR) - Miladinovič (1-Srb.) 6-1 6-0
J2 GLADBECK (Německo), antuka
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Palicová (1-ČR) - Bovyová (Belg.) 6-0 6-1
Tomajková (7-ČR) - Schouová (Dán.) 6-1 6-0
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Di Girolamiová/Putzová (2-Belg./Něm.) - Stoiberová/Tomajková (Brit./ČR) 6-4 7-5
Mennová/Schaudinnová (Něm.) - Moyanová/Šmejkalová (4-Arg./ČR) / skreč
J3 SOBOTA (Polsko), antuka
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Štruplová (2-ČR) - Lipiecová (Pol.) 4-6 6-4 6-4
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Jattavapornvanitová/Štruplová (1-Thaj./ČR) - Mackiewiczová/Straszewská (Pol.) 6-2 6-2
J4 SCHIFFLANGE (Lucembursko), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Honda (Jap.) - Janoušek (ČR) 7-5 6-4
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Janoušek/Nivault (ČR/Fr.) - Faure/Grandvincent (4-Fr.) / bez boje
J4 WELS (Rakousko), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Baumgartner (Švýc.) - Mrůzek (2-ČR) 6-3 7-5
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Mittereggerová (3-Švéd.) - Syrová (ČR) 6-3 6-0
Pávková (4-ČR) - Vighová (SR) 6-4 6-3
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Gaxherri/Szerencsits (Rak.) - Rondon/Svoboda (Ven./ČR) 6-3 2-6 10-8
Kobierski/Mrůzek (1-Rak./ČR) - Panáček/Pinter (ČR/Rak.) 6-4 6-2
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Machková/Syrová (ČR) - Glanzerová/Zimmerová (3-Rak.) 3-6 6-2 10-5
Hereaová/Pávková (4-Rum./ČR) - Hanáková/Slováková (ČR) 6-3 6-2
J4 RADOMLJE (Slovinsko), antuka
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Rebecová (14-Slovin.) - Heiderová (ČR) 6-4 6-3
J4 ŽILINA (Slovensko), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Kyjaci (SR) - Křesina (1-ČR) 6-2 6-0
Michalík (3-SR) - Brunclík (ČR) 7-5 6-2
Apltauer (ČR) - Krošlák (8-SR) 6-7(4) 6-4 6-4
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Jupa/Vejšický (1-ČR) - Gontar/Strzelecki (Pol.) 6-3 7-5
Křesina/Naňo (ČR/SR) - Čurlej/Verčík (SR) 6-3 7-5
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Krošlák/Masarčin (SR) - Apltauer/Hrdina (ČR) 7-5 3-6 10-6
Jupa/Vejšický (1-ČR) - Lazarčík/Leitner (SR/Rak.) 7-5 6-3
Křesina/Naňo (ČR/SR) - Onofrei/Rogynskij (Rum./Ukr.) / bez boje
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Perháčová/Sameliaková (SR) - Benešová/Mrzenová (ČR/SR) 6-0 6-0
Kareisová/Krajmerová (ČR/SR) - Daroszewská/Poplawská (Pol.) 7-5 6-3
Bábiková/Junová (SR/ČR) - Šramková/Vancelová (SR) 6-3 6-3
J5 LEMESOS (Kypr), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Parson (2-Kypr) - Rais (ČR) 6-4 6-0
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Saenková (5-Rus.) - Lukešová (ČR) 6-3 6-4
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Parson/Photiades (1-Kypr) - Inoue/Rais (Jap./ČR) 6-1 6-4
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Durská/Wegrzynová (4-Pol.) - Corteová Realová/Lukešová (Portug./ČR) 7-5 6-3
J5 VALLDOREIX (Španělsko), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Malinowski (Šp.) - Duda (2-ČR) 7-6(6) 6-3
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Morales/Sevilla (Šp.) - Duda/Orgiles (2-ČR/Šp.) 3-6 6-3 10-5
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
04.08.2021 14:52Od: lukasmarek2001 Summer Cupy 2021
V kategorii do 16 let vyhrála Česká repubika jak dívčí, tak chlapeckou soutěž družstev. Velký úspěch! smile
[ Reagovat ]
04.08.2021 00:22Od: Frick Pavlásek
Smutný to pohled na ex-72. hráče, co měl být v necelých 27 let na vrcholu sil. smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist