Halepová je znovu zraněná. Z Miami odstoupila kvůli bolestem ramena

  • Světová trojka Simona Halepová dnes v Miami nenastoupí k utkání 3. kola proti Lotyšce Anastasiji Sevastovové. Rumunka ze soutěže odstoupila kvůli zranění pravého ramena, s nímž začala mít problémy těsně před začátkem turnaje.
    27. 3., 19:57 | Aktuality |  2 komentáře
    Simona Halepová (© AFP)Simona Halepová (© AFP) 
     
  • Profil hráče

Simona Halepová od začátku sezony laboruje se zdravotními problémy. V Austrálii i přes bolesti zad odehrála dva turnaje v Melbourne a na Gippsland Trophy i na Australian Open vypadla ve čtvrtfinále. 

Kvůli přetrvávajícím potížím v březnu vynechala turnaje v Dauhá i Dubaji a odpočívala. A když už konečně bez bolestí dorazila do Miami, před prvním vystoupením ji pro změnu začalo bolet pravé rameno. 

Jeden zápas 29letá Rumunka na Floridě odehrála a ve čtvrtek si po obratu poradila s Caroline Garciaovou. Dnes už ale k utkání 3. kola proti Anastasiji Sevastovové nenastoupí.

"Moc mě mrzí, že musím odstoupit ze dvouhry i ze čtyřhry, ale zranění mi nedovolí hrát podle mých představ. Jsem smutná, ale hrát bohužel nemůžu. Doufám, že příští rok se vrátím zdravá a lepší," oznámila třetí hráčka světa Halepová.

Lotyška Sevastovová si o postup do čtvrtfinále zahraje s Chorvatkou Anou Konjuhovou.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
27.03.2021 21:47Od: misa
Letos 30 je při jejím herním stylu už docela dost.
[ Reagovat ]
27.03.2021 20:31Od: tommr
nechápu proč se s bolavým ramenem cpala do debla? smile Tím si ale nechci v žádným případě stěžovat - právě naopak. Díky za to, že stihla vyřadit nasazený jedničky a udělat z Báry s Katkou největší favoritky na zisk deblovýho titulu ... smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist