Madrid bude následovat příklad French Open a povolí omezený počet diváků

  • Hned po skončení US Open, které se bude hrát bez diváků, by se mohli tenisoví příznivci konečně zase vydat na turnaje, aby v akci viděli ty největší hvězdy. Madridské Masters totiž plánuje do svého areálu stejně jako grandslamové French Open pustit omezený počet diváků. Informaci potvrdil ředitel turnaje Feliciano López.
    16. 7., 15:13 | Aktuality |  1 komentář
    Ilustrační fotografie 
     
  • Profil hráče

Tenisová sezona se zase rozjede v srpnu, ale na turnaje na amerických betonech včetně grandslamového US Open budou mít tenisoví příznivci zákaz vstupu a dění mohou sledovat pouze na domácích obrazovkách.

To se však zřejmě nebude týkat zářijových turnajů. Po skončení US Open jsou v plánu Masters v Madridu a Římě a také French Open. Vedení antukového grandslamu už předem avizovalo, že do svého areálu pustí omezený počet diváků. Stejný plán mají i madridští pořadatelé. "Věříme, že nějaké diváky mít budeme," uvedl ředitel turnaje a stále aktivní hráč Feliciano López.

"Úzce spolupracujeme s vládou. Před pár dny jsme jim předložili naše přísná opatření a ta se jim líbila. Dokonce nás chválili a věří, že hráči i fanoušci budou v bezpečí. Pokud se bude situace nadále zlepšovat a nepřijde druhá vlna, pak by mohlo být do areálu vpuštěno ještě více lidí, než plánujeme. Je nám jasné, že jde o risk, ale tenis už se potřebuje vrátit," dodal.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
17.07.2020 13:09Od: Gulbis
Žádný grandslam s diváky se už hrát nebude...
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist