Sabalenková má po bolestivém pádu naražené prsty. Zlomené snad nejsou, oddechla si

  • Běloruská tenistka Aryna Sabalenková doufá, že pád a naražený prst nezhatí na US Open její plány na první grandslamový titul. Třetí den turnaje pršelo a světová dvojka uklouzla v páté hře prvního setu utkání s Tamarou Zidanšekovou a raketou si přicvakla prsty. Zápas se Slovinkou dohrála a bez problémů po hodině postoupila po výhře 6-3 6-1.
    2. 9., 12:44 | Aktuality |  3 komentáře
    Aryna Sabalenková (© AFP)Aryna Sabalenková (© AFP) 
     
  • Profil hráče

Na Grandstandu Sabalenkové podklouzly nohy po odehrání forhendu. Doslova s sebou praštila na bok a bylo slyšet, jak raketa hlasitě bouchla o zem. Třiadvacetiletá hráčka chvilku ležela na zádech, otáčela zápěstím a protahovala si prsty.

"Bála jsem se, že jsem si prst zlomila, protože to opravdu hodně bolelo. Měla jsem strach a napadalo mě, že mám fakt šťastný den," říkala si ironicky.

O pauzách si pak ruku chladila. Při své prvním podání po pádu sice udělala dvojchybu, ale čtyřmi body v řadě si servis udržela a na její hře nebylo znát, že by měla problém.

"Ale bála jsem se a jsem ráda, že jsem mohla zápas dokončit," řekla Sabalenková s tím, že má pocit, že jeden z prstů tmavne. "Mám den volno a udělám všechno, abych se z toho co nejlépe dostala a byla připravena," řekla směrem k utkání s domácí Danielle Collinsovou.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
02.09.2021 16:41Od: tommr
aby nedopadla jako Marie Bouzková ...
[ Reagovat ]
02.09.2021 16:45Od: blixa
Amazonka musí něco vydržet ! smile
[ Reagovat ]
02.09.2021 17:16Od: Jon61
Aryna je ženský Hulk. smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist