Johnson, Johnson - Johnson, Rajesh

29.01.2019, 21:05, Futures 2019, osmifinále, antuka
Johnson Hunter 2 : 0
(6-4, 6-3)
Johnson Janmagnus
Avatar 250. Žebříček čtyřhry 1465. Avatar
2. 6. 1994 Datum nar. 11. 8. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Johnson Yates   Rajesh Neel
Avatar 249. Žebříček čtyřhry 1376. Avatar
1. 1. 1994 Datum nar. 14. 11. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Johnson Hunter
Johnson Yates
Johnson Janmagnus
Rajesh Neel
Hala 1/1 -
Antuka 0/2 -
Tráva - -
Tvrdý p. 3/3 -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 132/99 55/40 68/45 9/14 - -
2020 4/6 0/2 3/3 1/1 - -
2019 37/27 19/14 14/10 4/3 - -
2018 35/31 6/4 28/20 1/7 - -
2017 22/12 11/8 9/3 2/1 - -
2016 19/12 10/6 8/4 1/2 - -
2015 12/7 8/4 4/3 - - -
2014 2/2 - 2/2 - - -
2013 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 133/101 56/41 68/46 9/14 - -
2020 4/6 0/2 3/3 1/1 - -
2019 37/28 19/14 14/11 4/3 - -
2018 35/31 6/4 28/20 1/7 - -
2017 22/12 11/8 9/3 2/1 - -
2016 20/13 11/7 8/4 1/2 - -
2015 12/7 8/4 4/3 - - -
2014 2/2 - 2/2 - - -
2013 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 140/104 57/42 74/48 9/14 - -
2020 4/6 0/2 3/3 1/1 - -
2019 37/27 19/14 14/10 4/3 - -
2018 35/31 6/4 28/20 1/7 - -
2017 30/17 13/10 15/6 2/1 - -
2016 19/12 10/6 8/4 1/2 - -
2015 12/7 8/4 4/3 - - -
2014 2/2 - 2/2 - - -
2013 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/8 2/6 1/2 - - -
2019 3/8 2/6 1/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/7 3/5 2/2 - - -
2019 4/6 2/4 2/2 - - -
2018 1/1 1/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Johnson / Johnson 2   6 6       OF
Johnson / Rajesh 0 4 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Drummondville challenger, ČF, 21.02.2020
  Huey / Lammo - Johns / Johns 2:0
Drummondville challenger, OF, 20.02.2020
  Johns / Johns - Helio / Nikla 2:1
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Damm / Kodat - Johns / Johns 2:1
Futures 2020, OF, 05.02.2020
  Butsc / Rybak - Johns / Johns 2:1
Newport Beach challenger, OF, 29.01.2020
  Copil / Euban - Johns / Johns 2:1
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Glass / Lawso - Johns / Johns 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Johns / Johns - Demps / Freun 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Johns / Johns - Rapp / Zhu 2:1
Futures 2020, ČF, 10.01.2020
  Nava / Nava - Johns / Johns 2:1
Futures 2020, OF, 09.01.2020
  Johns / Johns - Lock / Rodri 2:1
Drummondville challenger, ČF, 21.02.2020
  Huey / Lammo - Johns / Johns 2:0
Drummondville challenger, OF, 20.02.2020
  Johns / Johns - Helio / Nikla 2:1
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Damm / Kodat - Johns / Johns 2:1
Futures 2020, OF, 05.02.2020
  Butsc / Rybak - Johns / Johns 2:1
Newport Beach challenger, OF, 29.01.2020
  Copil / Euban - Johns / Johns 2:1
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Glass / Lawso - Johns / Johns 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Johns / Johns - Demps / Freun 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Johns / Johns - Rapp / Zhu 2:1
Futures 2020, ČF, 10.01.2020
  Nava / Nava - Johns / Johns 2:1
Futures 2020, OF, 09.01.2020
  Johns / Johns - Lock / Rodri 2:1
Drummondville challenger, ČF, 21.02.2020
  Huey / Lammo - Johns / Johns 2:0
Drummondville challenger, OF, 20.02.2020
  Johns / Johns - Helio / Nikla 2:1
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Damm / Kodat - Johns / Johns 2:1
Futures 2020, OF, 05.02.2020
  Butsc / Rybak - Johns / Johns 2:1
Newport Beach challenger, OF, 29.01.2020
  Copil / Euban - Johns / Johns 2:1
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Glass / Lawso - Johns / Johns 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Johns / Johns - Demps / Freun 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Johns / Johns - Rapp / Zhu 2:1
Futures 2020, ČF, 10.01.2020
  Nava / Nava - Johns / Johns 2:1
Futures 2020, OF, 09.01.2020
  Johns / Johns - Lock / Rodri 2:1
 
Futures 2019, OF, 29.01.2019
  Johns / Johns - Johns / Rajes 2:0
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Alvar / Sakam - Johns / Zapp 2:0
Futures 2019, OF, 13.11.2019
  Johns / Zapp - Blume / Rodri 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Butsc / Desco - Johns / Witte 2:0
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Carua / Ponwi - Dunba / Johns 2:1
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Manso / Reed - Dunba / Johns 2:1
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Dunba / Johns - Brook / Corwi 2:1
Futures 2019, ČF, 20.06.2019
  Bryde / Zink - Johns / McDan 2:0
Futures 2019, OF, 19.06.2019
  Johns / McDan - Baird / Hilde 2:0
Futures 2019, OF, 03.05.2019
  Hardt / Magin - Johns / Snyde 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Manti / Oliva - Johns / Mbith 2:0
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Drape / Mejia - Baker / Rajes 2:1
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Baker / Rajes - Flore / Thiro 1:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Baker / Rajes - Reyes / Shamm 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Drahe / Frye - Rajes / Rubel 2:1
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Herma / Orlov - Heger / Rajes 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  De Jo / Pontj - Arinc / Rajes 2:0
Futures 2019, F, 13.04.2019
  Ratni / Shevc - Gelha / Rajes 2:0
Futures 2019, SF, 12.04.2019
  Gelha / Rajes - Nikla / Sarai 2:1
Futures 2019, ČF, 12.04.2019
  Gelha / Rajes - Altma / Woern 1:0
Futures 2019, OF, 09.04.2019
  Gelha / Rajes - Agafo / Lozan 2:1
 
 
 
 
TOPlist