Chekhov, Sultanov - Binda, Noskin

09.10.2019, 12:40, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Chekhov Anton 2 : 0
(6-2, 6-2)
Binda Alexandr
Avatar 455. Žebříček čtyřhry 2222. Avatar
15. 9. 1992 Datum nar. 22. 9. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Sultanov Khumoun   Noskin Egor
Avatar 474. Žebříček čtyřhry 1608. Avatar
27. 10. 1998 Datum nar. 9. 5. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou L
- Profesionál od -
Povrch Chekhov Anton
Sultanov Khumoun
Binda Alexandr
Noskin Egor
Hala 6/3 -
Antuka 1/4 -
Tráva - -
Tvrdý p. 9/2 1/2
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 17/9 1/3 10/3 6/3 - -
2019 16/8 1/3 9/2 6/3 - -
2018 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 72/74 38/33 25/32 8/8 1/1 -
2019 23/17 4/6 12/7 7/4 - -
2018 31/28 22/14 9/13 0/1 - -
2017 14/23 12/13 1/8 1/2 - -
2016 2/4 - 2/3 0/1 - -
2008 2/2 - 1/1 - 1/1 -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 54/48 10/13 34/30 10/5 - -
2019 23/15 1/5 13/6 9/4 - -
2018 10/9 0/1 9/7 1/1 - -
2017 7/8 3/3 4/5 - - -
2016 9/7 6/3 3/4 - - -
2015 4/5 0/1 4/4 - - -
2014 1/3 - 1/3 - - -
2013 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/7 1/5 2/2 - - -
2019 2/5 0/3 2/2 - - -
2018 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/10 1/5 1/2 2/3 - -
2019 3/6 0/2 1/2 2/2 - -
2018 0/3 0/2 - 0/1 - -
2017 1/1 1/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Chekhov / Sultanov 2   6 6       OF
Binda / Noskin 0 2 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Chekhov Anton
Sultanov Khumoun
Binda Alexandr
Noskin Egor
 Synot tip
1.39
2.55
Průměrný kurs
1.39
2.55
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 12.10.2019
  Fayzi / Khabi - Chekh / Sulta 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Chekh / Sulta - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Chekh / Sulta - Fufyg / Nasha 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Chekh / Sulta - Binda / Noski 2:0
Futures 2019, ČF, 05.09.2019
  Altun / Kocev - Chekh / Sulta 1:0
Futures 2019, OF, 04.09.2019
  Chekh / Sulta - Balze / Berre 2:1
Tampere challenger, OF, 23.07.2019
  Silje / Ymer - Chekh / Sulta 2:0
Futures 2019, F, 01.06.2019
  Chekh / Sulta - Ratiw / Ratiw 2:1
Futures 2019, SF, 31.05.2019
  Chekh / Sulta - Butul / Griff 2:0
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Chekh / Sulta - Klint / Tearn 2:0
Futures 2019, F, 12.10.2019
  Fayzi / Khabi - Chekh / Sulta 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Chekh / Sulta - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Chekh / Sulta - Fufyg / Nasha 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Chekh / Sulta - Binda / Noski 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Davie / Hands - Chekh / Kiuam 2:1
Futures 2019, OF, 18.09.2019
  Chekh / Kiuam - Glvac / Johan 2:0
Futures 2019, ČF, 05.09.2019
  Altun / Kocev - Chekh / Sulta 1:0
Futures 2019, OF, 04.09.2019
  Chekh / Sulta - Balze / Berre 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Liuta / Zakha - Bobro / Chekh 2:1
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Bobro / Chekh - Gayra / Tashb 2:0
Futures 2019, F, 12.10.2019
  Fayzi / Khabi - Chekh / Sulta 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Chekh / Sulta - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Chekh / Sulta - Fufyg / Nasha 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Chekh / Sulta - Binda / Noski 2:0
Futures 2019, ČF, 05.09.2019
  Altun / Kocev - Chekh / Sulta 1:0
Futures 2019, OF, 04.09.2019
  Chekh / Sulta - Balze / Berre 2:1
Tampere challenger, OF, 23.07.2019
  Silje / Ymer - Chekh / Sulta 2:0
Nur-Sultan challenger, OF, 17.07.2019
  Chung / Nam - Fayzi / Sulta 2:0
Fergana challenger, ČF, 20.06.2019
  Khabi / Manaf - Fayzi / Sulta 2:1
Fergana challenger, OF, 19.06.2019
  Fayzi / Sulta - Matsu / Uesug 2:0
 
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Fayzi / Khabi - Binda / Noski 1:0
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Binda / Noski - Khotk / Shofa 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Chekh / Sulta - Binda / Noski 2:0
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Fayzi / Khabi - Binda / Noski 1:0
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Binda / Noski - Khotk / Shofa 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Chekh / Sulta - Binda / Noski 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Fufyg / Nasha - Binda / Khome 2:1
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Kravc / Pavli - Binda / Spasi 2:1
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Kravc / Pavli - Binda / Spasi 2:1
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Chekh / Nam - Binda / Bolot 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Binda / Bolot - Kutyb / Makhm 2:0
Futures 2018, ČF, 29.08.2018
  Bobro / Ratni - Binda / Danil 2:1
Futures 2018, OF, 28.08.2018
  Binda / Danil - Polya / Tiurn 2:0
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Fayzi / Khabi - Binda / Noski 1:0
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Binda / Noski - Khotk / Shofa 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Chekh / Sulta - Binda / Noski 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Catar / Crepa - Denis / Noski 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Ayap / Lomak - Noski / Yulik 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Podzu / Podzu - Liaon / Noski 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Folli / Micov - Nince / Noski 2:0
Futures 2019, SF, 25.01.2019
  Fufyg / Matsu - Danil / Noski 2:0
Futures 2019, ČF, 24.01.2019
  Danil / Noski - Gakho / Pavli 2:1
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Danil / Noski - Igosh / Tiurn 2:1
 
 
 
 
TOPlist