Češi v akci, neděle 9. 5. Rosol v kvalifikaci na challengeru v Německu neuspěl

  • Lukáš Rosol na challengeru v Německu končí hned v prvním kole kvalifikace po porážce s domácím Matsem Moraingem. Další Češi hráli kvalifikace na turnajích ITF a juniorských akcích.
    9. 5., aktualizováno | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (neděle, 9. května 2021)
ATP CHALLENGER HEILBRONN (Německo), 88.520 eur, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Moraing (Něm.) - Rosol (1-ČR) 6-4 6-2
ITF W15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Zucchiniová (It.) - L. Petruželová (ČR) 7-5 6-3
Ružičová (2-Chorv.) - Kulhavá (ČR) 6-2 6-3
ITF M25 PRAHA (Česko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Nejedlý (8-ČR) - Matuszewski (Pol.) 7-5 6-4
Graf (Něm.) - Arendar (ČR) 6-0 6-0
Nouza (10-ČR) - Dvořák (ČR) 6-4 2-6 10-3
Paulson (15-ČR) - Kaťuch (SR) 6-3 3-6 10-6
Rumler (ČR) - Furlanetto (It.) 7-6(3) 1-6 10-7
Staněk (14-ČR) - Echevarri (Šp.) 6-2 6-2
Šátral (4-ČR) - Hájek (ČR) 6-0 6-0
Beran (ČR) - Siniakov (ČR) 7-5 6-4
Šafránek (2-ČR) - Schifris (Něm.) 6-1 6-0
Šmédek (ČR) - Rys (ČR) 7-6(3) 6-0
Thirouin (12-Fr.) - Válek (ČR) 3-6 7-6(4) 10-4
Peliwo (4-Kan.) - Černý (ČR) 6-3 6-4
Pecák (ČR) - Šťastný (ČR) 6-2 6-1
Pavlásek (5-ČR) - Papík (ČR) 6-2 6-7(8) 10-1
Jeníček (ČR) - Prachař (ČR) 6-0 6-7(4) 10-7
Horák (ČR) - Jermář (ČR) 7-6(4) 6-3
Barnát (ČR) - Cornea (Rum.) 7-5 3-6 11-9
Poštolka (ČR) - D. Pátý (ČR) 6-4 1-6 10-7
Řeček (ČR) - Krawcewicz (Rak.) 2-6 7-5 10-7
Tokuda (6-Jap.) - Pučálka (ČR) 6-0 6-3
Mchugh (9-Brit.) - Švojgr (ČR) 6-1 6-1
Michnev (16-ČR) - Vlkovský (ČR) 2-6 7-5 10-8
Goldsteiner (Rak.) - Zapský (ČR) 6-3 6-4
Wojcik (Pol.) - Štěpánek (ČR) 4-6 6-4 10-4
Sklenka (ČR) - Příhoda (ČR) 2-6 7-5 10-7
Hampel (11-Rak.) - Donald (ČR) 6-2 4-6 10-8
P. Rikl (13-ČR) - Samoši (SR) 6-4 6-0
Bolardt (ČR) - Krčma (ČR) 6-2 6-2
Agamenone (7-It.) - Menšík (ČR) 7-6(5) 6-0
ITF M15 TROISDORF (Německo), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Bellucci (11-It.) - Panák (ČR) 6-3 6-4
ITF M15 JERUZALÉM (Izrael), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Skorilas (5-Řec.) - Langmajer (ČR) 6-2 6-0
J2 TRIBUSWINKEL (Rakousko), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Komagata (1-Jap.) - Blažka (ČR) 6-0 6-1
Bartoň (6-ČR) - Stoiber (Rak.) 6-2 6-1
Velík (ČR) - Steindl (Rak.) 6-1 6-2
Mrůzek (ČR) - Kogler (Rak.) 6-0 6-2
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist